Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adela_

Przedłuzanie włosów metodą clip in hair

Polecane posty

Gość Adela_

Dziewczyny czy stosowałyscie taką metodę do przedłuzania włosów?? bo tak sie zastanawiam nad zakupem,studniówka tuż tuż aaa ja chce zrobic sobie szałowa fryzurke aa nie mam takich długich i gestych włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela_
Nik wiecej się nie wypowie na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty32
Wygląda na filmiku super ja mam włosy pół długie ,ale własnie chciałam taka metodą se przedłuzyc co najmniej do połowy pleców,żeby je zakryć i umówiłam się do fryzjerki ona zamówi włosy z legalnego,sprawdzonego źródła doradzi dobierze kolor fakt bedzie to drozsze,ale bynajmniej nie bede sie przejmowała jak zamówie czy kolor bedzie ok czy kasa wyrzucona w błoto ta metoda wydaje sie byc najtansza i bezpieczna i w kazdej chwili mozna wrócić do swoich wlosów tylko musze poczekac na kaske i do roboty fryzjerka mówiła ze normalnie można spac w tym myc zwykłym szamponem bo jeżeli decydujemy sie na włosy tylko tak na okazje to poleca sie sztuczne włosy a tak na stałe wyjscia na codzien naturalne te sa droższe, i mozna te z dobrych gatunków farbowac,krecic prostowac.super temat dziewczyny ten filom co dodała kolezanka powyżej ułatwia wizje tej metody dzieki wielkie to tyle z mojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela_
Kurcze,juz myslalam ze nikt sie nie odezwie aa tu taki myk :) Wiesz shorty32 nadal się zastanawiam nad kupnem tych włosów bo mimo wszystko 150 zł to dla mnie duzo jak dla własnego kaprysu ale poprostu strasznie mi sie marzą długie włosy! kurde noo,kobieta zmienna jest :P Boje sie ze będzie mi widac te zapinki i wogole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty32
ja ci powiem,że mam takie włosy do ramion ,ale mam skolioze dużą łopatka mi odstaje po porodzie mi sie pogorszylo i dżwiganiu niuni:) dlatego zadzwoniłam do znajomej fryzjerki i zapytałam o taki rodzaj przedłuzania włosów i mówila,że to jest najlepsze wyjście bo kiedy chcesz zdejmujesz kiedy chcesz nosisz ,ale nie polecała kupowac z allegro bo to nigdy nie wiadomo,ale zamawiając u niej 5 stów jak pisałam trzeba liczyc dlatego ja sobie uzbieram kaske i chce to profesjonalnie miećmówiła nawet,że jak chce sie na stałe te clipy to jak sie zakłada mozna myć,farbować,krecic te włosy naturalne bo jak sie chce te clipy tylko na okzaje mozna sztuczne.Sama ucze się na fryzjerkę po studiach myslę,że nie ma sensu sie łudzic ,że dostane sie jako pedagog na salony podjęłam nauke na fryzjerke i tez uwazam ,że ta metoda jest dobra ,ale co do zamówień na allegro myślę,że i tam sa dobre włosy tylko wiadomo fryzjer chce zarobic a przedłuzanie zrobie nie pędzej jak do grudnia myslę ,że jak dobrze założone bedą to nie powinno widać tylko ciekawe jakie to uczucie mieć wbite w głowe kilka kitek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shorty32
i jak czy juz macie włoski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SrebrnaPerła102
Clip in to najlepsza z możliwych metod(a wypróbowałam już niemal wszystkie), prawie bez inwazyjna, zakładam i zdejmuję włosy kiedy chcę, kupuję raz na jakiś czas za 500-600zł, oszczędność czasu i pieniędzy - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrusia5896
HALO czy ktoś tutaj przychodzi??? mam pytanie skromne :) jaki sklep z włosami clip in jest teraz na topie ?? jaki ma fajne włoski ? chodzi o to zeby byly naturalne LICZE NA POMOC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anataaa1
Jesli pytasz o sprzedawce to moge chyba polecic sklep luxy.com.pl, kupowlalam tam dopinki miesiac temu i obylo sie bez problemu zamowiony zestaw okazal sie nietrafiony z kolorem i udalo mi sie go bezproblemu wymienic ( i tak potem je w koncu pofarbowalam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisskiss91
Ja mam zestaw 8 tasmowy z allegro za 229zl od k8accesorize, mam te włosy od kwietnia, farbowalam je bez problemu i krecilam, efekt jest naprawde widoczny, wysyłka była szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisskiss911
Ja mam zestaw 8 tasmowy z allegro za 229zl od k8accesorize, mam te włosy od kwietnia, farbowalam je bez problemu i krecilam, efekt jest naprawde widoczny, wysyłka była szybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faala81
cześć, też mam włosy z luxy.com.pl i jestem zadowolona, mogę bardzo polecić osobom które mają problem z wyborem, obsługa bardzo dobrze doradziła mi przy wyborze dopinek i koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka2000
Ja zdecydowalam sie na wlosy z tukkahouse.com, na razie mialam raz, kupiłam u stylistki, która mnie czesała, zobaczymy co będzie za miesiąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema ja zakupiłam włosy na allegro tam jest duży wybór...jakieś 160 zł zapłaciłam za 50cm tak więc w sam raz. Włosy bardzo mi się przydały na moim weselu :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam włosy 100% naturalne na allegro 55cm chyba około 140 gramów za 240 zł to chyba bardzo dobra cena w przeliczeniu na gramy :) polecam na allegro bo tam jest bardzo duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak to jest z tą wagą tych włosów ?? czy jak jest napisane że włosy ważą 100 gramów i mają długość około 50 cm czy to jest wystarczająca ilość włosów na przedłużenie i lekkie zagęszczenie czy nie za bardzo ?? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest dużo włosów, powinno ci wystarczyć ja sama mam około 120 gramów 55 cm i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, jak juz piszecie o allegro to doradzam dobrze sprawdzic co sie kupuje. mialam nieprzyjemnosc dokonac zakupu od firmy vanessahair, byl to moj pierwszy zakup clipinów, widzilam ze powinny byc naturalne, okazalo sie ze to syntetyczne a mialy byc naturalne jak w opisie, takze nabralam sie na tania cene, prawdziwa naturalne kosztuje drugie tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×