Odpowiedz na ten temat

Przedłużanie włosów

• fajne 2011.12.02 [21:40]
    Ja mam tulejki. Nie ma metalu, fajnie się noszą i są dość nie srogie...
  • viki85d 2011.12.03 [08:22]
    Vouge - jak masz uczulenie na nikiel to rzeczywiście lepiej nie ryzykuj- odpadają i ringi i tulejki. Wydaje mi się, że metoda japońska jest lepsza od taśm na warkoczyki, bo taśmy są ciężkie i jak wieje wiatr to one nie będę się unosić razem z Twoimi włosami. Wiesz, popytam koleżanek z Warszawy czy mogą polecić tam kogoś od przedłużania włosów.
    Irmina- ja zapłaciłam w Glamour Hair Studio 800 zł, ale mam dosyć rzadkie włosy i nie mieści mi się na głowie zbyt dużo pasemek. Ale ceny tej metody są ustalane indywidualnie, także najlepiej byłoby jakbyś przyjechała na konsultację. Wtedy wybiera się kolor włosów i długość. Może okazać się też, że masz za słabe włosy do tej metody, wtedy dziewczyny doradzą ci na pewno coś innego.
  • vogue81 2011.12.03 [09:45]
    do viki jak byś mogła się popytać będę wdzięczna chciałabym jak najszybciej przedłużyć sobie włoski a ta metoda japońska to co to takiego ??? nie chce szukać na allegro po tych wszystkich postach usmiech.gif a zależy mi na kimś sprawdzonym w wawie usmiech.gif
  • alicja12345 2011.12.03 [12:47]
    Witamoczko.gif wlasnie zamowilam przedluzenia- naturalne na lusce keratynowej. Czy moge uzyc zamiast zgrzewarki prostownicy? Wiem, ze najchetniej poradzicie mi Panie zebym szla z tym do fryzjera, ale od pewnego czasu nie ufam fryzjerom, a z reszta to rowniez kwestia kosztow.
  • irmina3465 2011.12.03 [22:32]
    wielkie dzięki viki,ja tam juz dzwonilam i umuwilam sie na konsultacje.W sumie super bo maja włosy na miejscu i jesli coś ustalimy to od razu bede mogla przedluzyc,fajnie bo nie bede musiala jezdzic 2 razy a w wiekszosci miejsc niestety sie czeka.
    Fajne to glamour hair studio,milo mi sie z nimi rozmawialo.
    Vouge-ty tez sie zastanow nad ta japonska rzeczywiscie ja bym o tasmach nie myslala na dluzsza mete..
  • karola866 2011.12.04 [21:53]
    o fajnie, że ktoś coś wie na temat japońskiej, jestem z Tarnowa i niestety tutaj nikt o tej metodzie nie słyszał i chyba rzeczywiście najbliżej w Krakowie to robią. Jutro zadzwonie i dowiem się szczegółów, chyba się skuszę bo słyszałam tyle super opinii o japońskiej ale tylko gdy byłam za granicą.. w Polsce to właśnie znalazłam glamour i z tego co wyczytałam to mają swoje włosy i na miejscu jak piszecie, więc też na dwa razy nie będę musiała jeździć. Powiedzcie mi, Glamour jest gdzieś w centrum ? jak tam dotrzeć jak będę jechać od strony Tranowa? zdam relacje co i jak jak będę po usmiech.gif pozdrawiam !

• viki85d 2011.12.05 [08:30]
    Vouge- niestety dziewczyna z wawy, u której moja koleżanka przedłużała włosy, wyjechała do Londynu :/ najlepiej popytaj wśród swoich znajomych, nie idź do niesprawdzonego wcześniej miejsca, bo to często źle się kończy...
    Karola i Irmina- jak będziecie po wizycie w Glamour to koniecznie dajcie znać, mam nadzieję, że Wam też się spodoba. Czekam na relacje.
  • irmina3465 2011.12.05 [19:09]
    Hej Karola! witaj wśród fanek metody japońskiej hehe.Ja dziewczyny mam termin do glamour hair studio na poniedziałek ten za tydzień i już nie mogę się doczekać!! licze na to że odrazu przedłużę bo byłoby idealnie na świętausmiech.gif A ty Karola masz już umówioną wizytę??piszesz że do glamour,ale niewiem czy chodzi ci o to samo miejsce co ja,bo ja ide do glamour hair studio tam gdzie robila Viki i to jest w samym centrum,bo jest jeszcze gdzies w okolicy salon glamour ale to nie to i tam nie maja przedluzania.
    Myślę czy jeszcze odrazu się nie skusić i nie zrobić nowego koloru tam żeby już była taka prawdziwa metamorfoza.
    Viki,napewno dam znać,wogóle to dzięki wielkie za pomoc,spadłaś mi jak z nieba :*
  • ona wroc 2011.12.05 [19:30]
    Miesiąc temu miałam przedłużane włosy na micro ringi. Juz kiedyś rozwazałam przedłuzanie, ale nie zdecydowałam się wówczas.
    Włosy przedłużyłam za 1400 zł w renomowanym studio fryzur metoda na micro ringi, włosami naturalnymi europejskimi, do pasa.
    Dziewczyny, nikomu nie polecam przedłuzania włosów, żadna metoda i zadnej długośi. Przed tym zabiegiem miałąm włosy do łopatek, farbowane od 8 lat na blond, ale gęste bardzo i zdrowe, pomijając jedynie końcówki zniszczone farbowanie i prostowaniem, ale naprawde niesłychanie geste. Sama pani zakładająca mi włosy zdziwiła sie że sa takie geste i ze trzeba będzie założyć ok 160 pasemek, żeby proporcje były równe.
    Mówiła że jak ściągnę te przedłużane, to swoje włosy bede miała w jeszcze lepszej kondycji, że moga się po ściagnięciu wydac moje własne ciensze i zniszczone, aleto tylko złudzenie, bo włosy wypadają codzien a tu są trzymane przez micro ringi i dlatego potem taki spektakularny efekt jakby wypadania włosów.
    KŁAMSTO I KONFABULACJA.
    Dla mnie każdy kto przedłuża włsoy jest jak dealer narkotyków- wie, że to szkodzi, ale dla zysku to robi i jeszcze reklamuje.
    Uważam że mieć przedłuzane włosy to masohizm. Mnie tak bolał łeb, że przez 3 tygodnie spać nie mogłam. Swedziało drapało, włosy się kołtuniły, mimo że były pielęgnowane wg załączonej instrukcji.
    PO MIESIĄCU sie przyzwyczaiłam, ale zaraz włosy ściagnęłam. To upakarzające: tyle cierpienia w imię czego? Kolejnego męskiego spojrzenia??? żałosne.
    Po ściągnięciu włosów przeszłąm niemal załamanie. Moje naturale ( farbowane, ale naturalne, nie przedłużane) włosy zamieniły się w NIC. Skróciły sie do szyii, o ok. 7 cm. Fakt- sa nadal gęste i błyszczące, ale ile ich się wykruszyło !!! 7 cm !!! Miałam długie a mam króciutkie do szyii. I cieńsze o niebo. Co bypowiedzial ktoś kto miał na starcie włosy liche i słabe???
    Przedłużanie włosów to okropne obciążenia dla włosów, naprawdę, ja to czułam. Moje wlosy cierpiały. Gdyby miały być takie jak przedłużane to by były, a skoro nie są to nie. I takie maja być. Nie wierzcie w cuda. To tylko marketing.

• viki85d 2011.12.05 [20:24]
    a ja się kompletnie z Tobą nie zgadzam. Jak ktoś rozjaśnia włosy przez 8 lat to sam jest sobie winien. Końcówki wykruszyłyby ci się prędzej czy później, przedłużanie włosów pewnie im trochę pomogło. Ale nie możesz uogólniać. Ja przedłużam włosy od ponad roku i jakoś nic mi się nie dzieje. Podobnie moim koleżankom. Żadna z nas nie wyłysiała ani nie musiała obcinać włosów. Za to niebawem będę swoje własne miała na tyle długie, że nie będę potrzebowała ich przedłużać. Chociaż dla efektu zagęszczenia pewnie i tak pozostanę przy kilkudziesięciu pasemkach oczko.gif Dla niektórych długie włosy to pewność siebie. Każda z nas lubi dobrze wyglądać i wcale to nie jest żałosne!

• qazxswedceeee 2011.12.05 [21:15]
  • irmina3465 2011.12.05 [22:22]
    Hmmm...ja też miałam już nie jeden raz przedłużanie włosy na ringi i jakoś podobnie jak u viki nic mi się nie stało.Myślę że problemem jest raczej to że dziewczyny uczą się przedłużać z filmików na youtube zamiast żeby odbyć jakieś profesjonalne szkolenie i później uważają się za stylistki i biorą za to pieniądze.Czy mimo że przedłużałaś w salonie fryzjerskim to czy poprosiłaś o certyfikat do wglądu?? Widzisz ja specjalnie zamierzam pojechać do Krakowa do specjalistycznego salonu który zajmuje się przedłużaniem włosów i jest na licencji.Natomiast nie możesz pisać za wszystkich uważając że tylko ty masz rację-co druga dziewczyna z długimi włosami ma przedłużane włosy i robi to co chwilę widząc jak wyglądają pomiędzy ściąganiem a zakładaniem,gdyby było tak jak piszesz nikt by tego nie robił.Co lepsze,mam koleżankę która po atopowym zapalniu skóry straciła ponad połowę włosów (blond) i przedłużała żeby to zamaskować,teraz ma bardzo długie włosy i to własne bo tak jej poodrastały że nie potrzebuje przedłużać..więc bardzo cię proszę dziel się swoim doświadczeniem ale nie narzucaj swojego zdania innym,bo wychodzi na to że niemamy lustra w domu a uwierz mi mamy usmiech.gif
  • karola866 2011.12.05 [22:52]
    znaczy się jeżeli ktoś nie nawilża odpowiednio włosów swoich ktróre są tlenione to logiczne że sie pokruszyły. zresztą to dziwne, bo przecież każda metoda zakładana jest od skóry głowy, i to co dzieje sie z koncowkami to tylko i wyłącznie nasze własne działanie, skoro twoje włosy były przykryte przedłużonymi to logiczne ze trzeba pakować 3 razy więcej odżywki bo ich było więcej ( Twoje+doczepione,) żeby i nasze objęło, a nie tylko wsiąkło we włosy który defacto jest martwy i "zjada" trochę więcej odżywki niż nasze...... dla mnie to nielogiczne, że jak włosy przedłużone mogą zniszczyć końcówki naszych włosów? pierwszy raz o czymś takim słyszałam wogóle ......... jakiś paradox chyba przypadek 1 na 100000 bo naprawde koleżanki moje co druga ma przedłużone robią to non stop i włosy dalej mają. i czarne, i blondynki i rude i nawet nie fabowane.... ale o czymś takim jeszcze nie słyszałam.... tak czy siak. Współczuję że miałas takie złe przeżycia co do przedłużania.... teraz zainwestuj w jakąś mega maske i regeneracje i może już nie rozjaśniaj włosów skoro się kruszą, napewno im to pomoże.

viki ja chyba też to glamour w centrum, koło galerii krakowskiej jest 3 min tak doczytałam na stronie że to na ariańskiej, ja jestem z Tarnowa więc kraków dla mnie to czarna magia ale pani przez telefon z glamour powiedziała ze łatwo trafić, mam ustawić na gps żeby prowadziło mnie na rondo mogilskie i z tamtąd skręcić na lubicz i pierwsza w prawo za operą. Czy to to studio co Wy piszecie ? dam znac po powrocie, w sumie doczekać się nie moge!!!!!!!! usmiech.gif

• viki85d 2011.12.06 [08:27]
    tak, dokładnie o to studio chodzi usmiech.gif jak będziesz miała problem z trafieniem to dzwoń do nich, albo zapytaj kogoś na ulicy o salon glamour hair studio- na pewno powiedzą Ci jak tam dojść.
  • kaska2303 2011.12.07 [13:58]
    Witam, chcę sobie przedłużyć włosy na Sylwestra, poszukuje kogoś dobrego w Legionowie albo okolicach Warszawy. Proszę o namiary.
  • irmina3465 2011.12.07 [17:10]
    Dziewczyny,już mniej niz tydzień i mam nadzieję że wyjdę z długimi włosami z glamour hair studio.jestem mega podekscytowana,dam znac jak tylko bede po!! buziaki.
  • irmina3465 2011.12.07 [17:11]
    A Karola,ty na kiedy się umuiłaś?? też daj koniecznie znać.
  • karola866 2011.12.08 [20:14]
    ja jestem umówiona w tygodniu przed świętami napewno napisze co i jak. jutro jade do krakowa w załatwieniach więc podjade tam do glamour zobaczyć gdzie to jest a pani przez telefon powiedziała ze jak mam jakiekolwiek pytania czy wątpliwości to mogę podjechać w kazdej chwili więc skoro będę juz w krakowie to podjade moze akurat trafie na Twoje przedłużanie a kiedy robisz irmina w tym tygodniu co teraz będzie tak ? ja bede w krk w czwartek i piatek.

• @wlesser 2011.12.10 [15:49]
    Nie piszcie bzdur że przedłużanie niszczy włosy. Mam doczepiane metodą laserową i w ciągu 5 miesięcy ze zgrzewu wypadły mi chyba ze 4 włoski. Nic się nie plącze, a fryzjerka w cenie usługi co miesiąc rozczesuje ewentualne małe kołtunki które robią się przy zgrzewie tylko dlatego że nasze włosy wypadając zostają uwięzione na zgrzewie. Chodzicie do pseudo fryzjerek a potem odradzacie innym przedłużanie które fachowo wykonane jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet z krótkimi włosami. dodatkowo posiadam kartę gwarancyjną na 1,5 roczne użytkowanie włosów i wpisywana tam jest każda kontrola włosów.NA ŻADNEJ Z 229 STRON NIE PISZECIE PSEUDOFRYZJERKI O KARCIE GWARANCYJNEJ!!!! A WY NAIWNE DZIEWCZYNY NIE WIECIE ŻE DOPRZEDŁUŻANIA POTRZEBNA JEST SPECJALNA SZCZOTKA BEZ KULECZEK NA KOŃCACH ŻEBY NIE SZARPAĆ ZGRZEWU.
  • @wlesser 2011.12.10 [15:54]
    Mam włosy special 3krotnego użytku. Po zdjęciu są odsyłane do rebondingu i zakładane ponownie na 5 miesiecy. Mam łączenia COMFORT POINT czyli płaskie małe zgrzewy.
  • viki85d 2011.12.12 [13:44]
    @wlesser masz 100% rację! Mnie też wkurza to, że pseudofryzjerki zajmują się przedłużaniem włosów, a potem taka dziewczyna narzeka i wszystkim odradza, bo jej pół włosów wypadło! Trzeba sprawdzać do kogo chodzi się na przedłużanie włosów. Każdy, kto zajmuje się tym profesjonalnie doradzi odpowiednią szczotkę i obejmuje swoją usługę gwarancją- tak jak pisze @wlesser. Dlatego najlepiej iść do studia, które w tym się specjalizuje, a nie do zakładu, gdzie jakaś fryzjerka zakłada włosy po przeszkoleniu się z filmiku na youtube :/
  • Agun89 2011.12.13 [23:12]
    Czy znajduje sie w Poznaniu salon który zajmuje sie przedłuzaniem włosow poprzez przyszywanie??? Proszę o namiary... To moja osatnia nadzieje... Kazda inna metoda mi nie odpowiada, niszczy mi włosy...smutas.gif
  • irmina3465 2011.12.14 [00:49]
    Dziewczyny,byłam już na konsultacji i obiecałam że napiszę wrażenia.
    Więc w glamour hair studio pani wszystko mi na spoojnie wyjażniła.jedna z dziewczyn nosi tam japońską więc odrazu na żywo zobaczyłam jak wyglądają te sploty i wygląda to ślicznie!! Takie małe mini warkoczyki ze 2 cm,no i najważniejsze zero klejów czy metalu,same włosy,rewelacja!! Umówiłam się na przedłużanie długością 55cm na 19 grudnia bo pani miała później klientkę po mnie a ja też nie się spieszyłam.Wogóle strasznie miłe miejsce,zrobione bardzo bardzo "glamourowo" .znowu muszę czekać do poniedziałku ale warto,teraz jestem spokojna,widziałam że tam wszystko mają na miejscu i nie jest to jakiś salonik tylko faktycznie miejsce specjalizujące się w przedłużaniu.Także tak jak obiecałam dam znać.
  • irmina3465 2011.12.14 [00:50]
    A ty Karola byłaś?? Jak wrażenia? na kiedy masz termin w przyszłym tygodniu?
  • viki85d 2011.12.14 [08:18]
    irmina cieszę się, że jesteś zadowolona, wiedziałam, że ci się tam spodoba. Dziewczyny naprawdę są super i znają się na rzeczy. Czekam na wrażenia po! a u mnie niebawem podciąganie, i jakos nic mi się nie wyczesuje i nie spada, a moich włosów ile było tyle jest usmiech.gif
  • karola866 2011.12.14 [09:18]
    ej ja też dziewczyny nie mogę się już doczekać, bo ostatnio gadałam z koleżankami i opowiadały mi o tej japońskiej i tak sie napaliłam że szok !! usmiech.gif dziewczyny trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok, a zapowiada się że tak będzie ! Byłam przejazdem w glamour trafiłam w sumie bez problemów a bardzo sie martwiłam bo dla mnie obce miasto jeszcze kraków to czarna magia samochodem a tu wcale nie było tak ciężko he he . O mi też pokazali bo pani jedna nosi i druga inną metode mi pokazała bo też ma ale ja chce tą japońską i koniec kropka ! dobra dziewczyny, buziaczki i dajcie znać po ja też oczywiście dam !! pozdrawiam kaska.

• karola866 2011.12.14 [09:20]
    nie kaska tylko pozdrawiam irmina i wiki he heusmiech.gif
  • LizaMinelella 2011.12.16 [07:29]
    Wlesser
    Jak ta metoda się nazywa?Gdzie robisz i za ile?

Zastanawiam się nad Great Lenghts.Miałąm już kilka razy przedłuzone różnymi gównianymi metodami,przez pseudofryzjerki pseudo-prawdziwymi włosami.Ogólnie-koszmar-kołtuny,wypadające pasma i inne ''atrakcje''.Teraz postanowiłam,że przedłużę(a w zasadzie to tylko zagęszczę,bo swoje mam już długie,ale cienkie) najlepszą metodą jaka jest na rynku.I tak szukam...chyba GL ma najlepsze opinie.
  • tanie-przedluzanie.pl 2011.12.16 [13:31]
    Moje drogie, nie trzeba pracować w salonie i zbierać za przedłużanie trzykrotna wartość zabiegu, żeby być dobrym fachowcem i znać się na swojej pracy. Gdyby któraś z Was miała ochotę "spróbować" mikroringa lub keratyny bez konieczności zapłaty za cały zabieg, to zapraszam na bezpłatną konsultację. Doczepię kilka pasm, abyś miała możliwość sprawdzić, jak się w tym czujesz. Nie musisz od razy skazywać się na piekielny wydatek i cierpienia, jeśli jakaś metoda okaże się nieodpowiednia. Nie musisz być zdecydowana. Wystarczy, że jesteś ciekawa i masz ochotę na zmianę.
    Odnośnie włosów z salonu Glamour hair, to moje klientki były z nich zadowolone tylko do kilku miesięcy noszenia, potem zaczynały się problemy z wyschniętymi końcówkami i kołtunieniem, dlatego korzystam z lepszych, choć droższych włosów od innego dostawcy.

Zapraszamwww.tanie-przedluzanie.pl
  • tanie-przedluzanie.pl 2011.12.16 [13:38]
    Moje drogie, nie trzeba pracować w salonie i zbierać za przedłużanie trzykrotna wartość zabiegu, żeby być dobrym fachowcem i znać się na swojej pracy. Gdyby któraś z Was miała ochotę "spróbować" mikroringa lub keratyny bez konieczności zapłaty za cały zabieg, to zapraszam na bezpłatną konsultację. Doczepię kilka pasm, abyś miała możliwość sprawdzić, jak się w tym czujesz. Nie musisz od razy skazywać się na piekielny wydatek i cierpienia, jeśli jakaś metoda okaże się nieodpowiednia. Nie musisz być zdecydowana. Wystarczy, że jesteś ciekawa i masz ochotę na zmianę.
    Odnośnie włosów z salonu Glamour hair, to moje klientki były z nich zadowolone tylko do kilku miesięcy noszenia, potem zaczynały się problemy z wyschniętymi końcówkami i kołtunieniem, dlatego korzystam z lepszych, choć droższych włosów od innego dostawcy.

Zapraszamwww.tanie-przedluzanie.pl

Odpowiedz na ten temat