Odpowiedz na ten temat

Przedłużanie włosów

• vogue81 2011.12.01 [22:28]
    Witam
    chciałabym przedłużyć sobie włosy w Warszawie lub okolice interesuje mnie metoda z warkoczykiem usmiech.gif doszywane na taśmie nie bardzo się znam w tym temacie jeżeli ktoś z was miał tak przedłużane i może kogoś polecić dajcie znać lub napiszcie na maila agnieszka27b@wp.pl mam włosy rozjaśniane więc będzie problem z doborem koloru chyba smutas.gif poradźcie coś zależy mi na ładnych długich włosach no i żebym zmieściła się w 1000 zł jezyk.gif
  • viki85d 2011.12.02 [08:11]
    Irmina3465- ja przedłużałam włosy w Krakowie w Glamour Hair Studio - szczerze polecam. Metodę japońską zakładają jednocześnie dwie dziewczyny na 4 ręce. Muszę Cię jednak ostrzec, że pierwszy dzień jest ciężki, bo skóra głowy jest mocno naciągnięta i boli. Ale naprawdę warto, efekt jest świetny. Piękne długie włosy i nie musisz przejmować się, że wosk czy keratyna rozpuszczą się od jakiejś odżywki. Ja mam pasemka naturalne europejskie - dla mnie extra, ale jak masz więcej pieniędzy fajniej zainwestować w dziewicze włosy - wystarczą na dużo dłużej. Miejsce sprawdzone - profesjonalnie i przystępne ceny.
  • irmina3465 2011.12.02 [13:37]
    Viki,wielkie dzieki! juz sobie wyszukalam to studio,faktycznie wyglada na to ze zajmuja sie tym kompleksowo.Zdzwila mnie tylko niska cena ale jak sie dowiedzialam to oni sa jakims licencjonowanym salonem przedluzania firmy ktora sprzedaje pasemka i maja material po cenach hurtowych,tak jak szukalam opinii o tych wlosach glamour hair to bardzo pozytywnie dziewczyny pisza.Ja jestem z Rzeszowa i chyba sie tam wybiore.Mysle ze tez najperw sproboje na tych europejskich no bo nigdy nie wiadomo czy wytrzymam z tymi warkoczykami.A ile ty placilas? bo tam sa tylko sztywne ceny na ringi itp a japonska ustalana jest indywidualnie i zastanawiam sie ile mnie to bedzie kosztowac..
    Vogue- ty chcesz tasme do warkoczyka tak? czy tez zastanawiasz sie nad metoda japonska??
    pozdrawiam!
  • vogue81 2011.12.02 [15:47]
    no właśnie nie wim co wybrać ringów nie założe bo jestem uczulona na metal jezyk.gif więc zostaje tylko to i szukam kogoś w warszawie usmiech.gif
  • fajne 2011.12.02 [21:40]
    Ja mam tulejki. Nie ma metalu, fajnie się noszą i są dość nie srogie...
  • viki85d 2011.12.03 [08:22]
    Vouge - jak masz uczulenie na nikiel to rzeczywiście lepiej nie ryzykuj- odpadają i ringi i tulejki. Wydaje mi się, że metoda japońska jest lepsza od taśm na warkoczyki, bo taśmy są ciężkie i jak wieje wiatr to one nie będę się unosić razem z Twoimi włosami. Wiesz, popytam koleżanek z Warszawy czy mogą polecić tam kogoś od przedłużania włosów.
    Irmina- ja zapłaciłam w Glamour Hair Studio 800 zł, ale mam dosyć rzadkie włosy i nie mieści mi się na głowie zbyt dużo pasemek. Ale ceny tej metody są ustalane indywidualnie, także najlepiej byłoby jakbyś przyjechała na konsultację. Wtedy wybiera się kolor włosów i długość. Może okazać się też, że masz za słabe włosy do tej metody, wtedy dziewczyny doradzą ci na pewno coś innego.
  • vogue81 2011.12.03 [09:45]
    do viki jak byś mogła się popytać będę wdzięczna chciałabym jak najszybciej przedłużyć sobie włoski a ta metoda japońska to co to takiego ??? nie chce szukać na allegro po tych wszystkich postach usmiech.gif a zależy mi na kimś sprawdzonym w wawie usmiech.gif
  • alicja12345 2011.12.03 [12:47]
    Witamoczko.gif wlasnie zamowilam przedluzenia- naturalne na lusce keratynowej. Czy moge uzyc zamiast zgrzewarki prostownicy? Wiem, ze najchetniej poradzicie mi Panie zebym szla z tym do fryzjera, ale od pewnego czasu nie ufam fryzjerom, a z reszta to rowniez kwestia kosztow.
  • irmina3465 2011.12.03 [22:32]
    wielkie dzięki viki,ja tam juz dzwonilam i umuwilam sie na konsultacje.W sumie super bo maja włosy na miejscu i jesli coś ustalimy to od razu bede mogla przedluzyc,fajnie bo nie bede musiala jezdzic 2 razy a w wiekszosci miejsc niestety sie czeka.
    Fajne to glamour hair studio,milo mi sie z nimi rozmawialo.
    Vouge-ty tez sie zastanow nad ta japonska rzeczywiscie ja bym o tasmach nie myslala na dluzsza mete..
  • karola866 2011.12.04 [21:53]
    o fajnie, że ktoś coś wie na temat japońskiej, jestem z Tarnowa i niestety tutaj nikt o tej metodzie nie słyszał i chyba rzeczywiście najbliżej w Krakowie to robią. Jutro zadzwonie i dowiem się szczegółów, chyba się skuszę bo słyszałam tyle super opinii o japońskiej ale tylko gdy byłam za granicą.. w Polsce to właśnie znalazłam glamour i z tego co wyczytałam to mają swoje włosy i na miejscu jak piszecie, więc też na dwa razy nie będę musiała jeździć. Powiedzcie mi, Glamour jest gdzieś w centrum ? jak tam dotrzeć jak będę jechać od strony Tranowa? zdam relacje co i jak jak będę po usmiech.gif pozdrawiam !

• viki85d 2011.12.05 [08:30]
    Vouge- niestety dziewczyna z wawy, u której moja koleżanka przedłużała włosy, wyjechała do Londynu :/ najlepiej popytaj wśród swoich znajomych, nie idź do niesprawdzonego wcześniej miejsca, bo to często źle się kończy...
    Karola i Irmina- jak będziecie po wizycie w Glamour to koniecznie dajcie znać, mam nadzieję, że Wam też się spodoba. Czekam na relacje.
  • irmina3465 2011.12.05 [19:09]
    Hej Karola! witaj wśród fanek metody japońskiej hehe.Ja dziewczyny mam termin do glamour hair studio na poniedziałek ten za tydzień i już nie mogę się doczekać!! licze na to że odrazu przedłużę bo byłoby idealnie na świętausmiech.gif A ty Karola masz już umówioną wizytę??piszesz że do glamour,ale niewiem czy chodzi ci o to samo miejsce co ja,bo ja ide do glamour hair studio tam gdzie robila Viki i to jest w samym centrum,bo jest jeszcze gdzies w okolicy salon glamour ale to nie to i tam nie maja przedluzania.
    Myślę czy jeszcze odrazu się nie skusić i nie zrobić nowego koloru tam żeby już była taka prawdziwa metamorfoza.
    Viki,napewno dam znać,wogóle to dzięki wielkie za pomoc,spadłaś mi jak z nieba :*
  • ona wroc 2011.12.05 [19:30]
    Miesiąc temu miałam przedłużane włosy na micro ringi. Juz kiedyś rozwazałam przedłuzanie, ale nie zdecydowałam się wówczas.
    Włosy przedłużyłam za 1400 zł w renomowanym studio fryzur metoda na micro ringi, włosami naturalnymi europejskimi, do pasa.
    Dziewczyny, nikomu nie polecam przedłuzania włosów, żadna metoda i zadnej długośi. Przed tym zabiegiem miałąm włosy do łopatek, farbowane od 8 lat na blond, ale gęste bardzo i zdrowe, pomijając jedynie końcówki zniszczone farbowanie i prostowaniem, ale naprawde niesłychanie geste. Sama pani zakładająca mi włosy zdziwiła sie że sa takie geste i ze trzeba będzie założyć ok 160 pasemek, żeby proporcje były równe.
    Mówiła że jak ściągnę te przedłużane, to swoje włosy bede miała w jeszcze lepszej kondycji, że moga się po ściagnięciu wydac moje własne ciensze i zniszczone, aleto tylko złudzenie, bo włosy wypadają codzien a tu są trzymane przez micro ringi i dlatego potem taki spektakularny efekt jakby wypadania włosów.
    KŁAMSTO I KONFABULACJA.
    Dla mnie każdy kto przedłuża włsoy jest jak dealer narkotyków- wie, że to szkodzi, ale dla zysku to robi i jeszcze reklamuje.
    Uważam że mieć przedłuzane włosy to masohizm. Mnie tak bolał łeb, że przez 3 tygodnie spać nie mogłam. Swedziało drapało, włosy się kołtuniły, mimo że były pielęgnowane wg załączonej instrukcji.
    PO MIESIĄCU sie przyzwyczaiłam, ale zaraz włosy ściagnęłam. To upakarzające: tyle cierpienia w imię czego? Kolejnego męskiego spojrzenia??? żałosne.
    Po ściągnięciu włosów przeszłąm niemal załamanie. Moje naturale ( farbowane, ale naturalne, nie przedłużane) włosy zamieniły się w NIC. Skróciły sie do szyii, o ok. 7 cm. Fakt- sa nadal gęste i błyszczące, ale ile ich się wykruszyło !!! 7 cm !!! Miałam długie a mam króciutkie do szyii. I cieńsze o niebo. Co bypowiedzial ktoś kto miał na starcie włosy liche i słabe???
    Przedłużanie włosów to okropne obciążenia dla włosów, naprawdę, ja to czułam. Moje wlosy cierpiały. Gdyby miały być takie jak przedłużane to by były, a skoro nie są to nie. I takie maja być. Nie wierzcie w cuda. To tylko marketing.

• viki85d 2011.12.05 [20:24]
    a ja się kompletnie z Tobą nie zgadzam. Jak ktoś rozjaśnia włosy przez 8 lat to sam jest sobie winien. Końcówki wykruszyłyby ci się prędzej czy później, przedłużanie włosów pewnie im trochę pomogło. Ale nie możesz uogólniać. Ja przedłużam włosy od ponad roku i jakoś nic mi się nie dzieje. Podobnie moim koleżankom. Żadna z nas nie wyłysiała ani nie musiała obcinać włosów. Za to niebawem będę swoje własne miała na tyle długie, że nie będę potrzebowała ich przedłużać. Chociaż dla efektu zagęszczenia pewnie i tak pozostanę przy kilkudziesięciu pasemkach oczko.gif Dla niektórych długie włosy to pewność siebie. Każda z nas lubi dobrze wyglądać i wcale to nie jest żałosne!

• qazxswedceeee 2011.12.05 [21:15]
  • irmina3465 2011.12.05 [22:22]
    Hmmm...ja też miałam już nie jeden raz przedłużanie włosy na ringi i jakoś podobnie jak u viki nic mi się nie stało.Myślę że problemem jest raczej to że dziewczyny uczą się przedłużać z filmików na youtube zamiast żeby odbyć jakieś profesjonalne szkolenie i później uważają się za stylistki i biorą za to pieniądze.Czy mimo że przedłużałaś w salonie fryzjerskim to czy poprosiłaś o certyfikat do wglądu?? Widzisz ja specjalnie zamierzam pojechać do Krakowa do specjalistycznego salonu który zajmuje się przedłużaniem włosów i jest na licencji.Natomiast nie możesz pisać za wszystkich uważając że tylko ty masz rację-co druga dziewczyna z długimi włosami ma przedłużane włosy i robi to co chwilę widząc jak wyglądają pomiędzy ściąganiem a zakładaniem,gdyby było tak jak piszesz nikt by tego nie robił.Co lepsze,mam koleżankę która po atopowym zapalniu skóry straciła ponad połowę włosów (blond) i przedłużała żeby to zamaskować,teraz ma bardzo długie włosy i to własne bo tak jej poodrastały że nie potrzebuje przedłużać..więc bardzo cię proszę dziel się swoim doświadczeniem ale nie narzucaj swojego zdania innym,bo wychodzi na to że niemamy lustra w domu a uwierz mi mamy usmiech.gif
  • karola866 2011.12.05 [22:52]
    znaczy się jeżeli ktoś nie nawilża odpowiednio włosów swoich ktróre są tlenione to logiczne że sie pokruszyły. zresztą to dziwne, bo przecież każda metoda zakładana jest od skóry głowy, i to co dzieje sie z koncowkami to tylko i wyłącznie nasze własne działanie, skoro twoje włosy były przykryte przedłużonymi to logiczne ze trzeba pakować 3 razy więcej odżywki bo ich było więcej ( Twoje+doczepione,) żeby i nasze objęło, a nie tylko wsiąkło we włosy który defacto jest martwy i "zjada" trochę więcej odżywki niż nasze...... dla mnie to nielogiczne, że jak włosy przedłużone mogą zniszczyć końcówki naszych włosów? pierwszy raz o czymś takim słyszałam wogóle ......... jakiś paradox chyba przypadek 1 na 100000 bo naprawde koleżanki moje co druga ma przedłużone robią to non stop i włosy dalej mają. i czarne, i blondynki i rude i nawet nie fabowane.... ale o czymś takim jeszcze nie słyszałam.... tak czy siak. Współczuję że miałas takie złe przeżycia co do przedłużania.... teraz zainwestuj w jakąś mega maske i regeneracje i może już nie rozjaśniaj włosów skoro się kruszą, napewno im to pomoże.

viki ja chyba też to glamour w centrum, koło galerii krakowskiej jest 3 min tak doczytałam na stronie że to na ariańskiej, ja jestem z Tarnowa więc kraków dla mnie to czarna magia ale pani przez telefon z glamour powiedziała ze łatwo trafić, mam ustawić na gps żeby prowadziło mnie na rondo mogilskie i z tamtąd skręcić na lubicz i pierwsza w prawo za operą. Czy to to studio co Wy piszecie ? dam znac po powrocie, w sumie doczekać się nie moge!!!!!!!! usmiech.gif

• viki85d 2011.12.06 [08:27]
    tak, dokładnie o to studio chodzi usmiech.gif jak będziesz miała problem z trafieniem to dzwoń do nich, albo zapytaj kogoś na ulicy o salon glamour hair studio- na pewno powiedzą Ci jak tam dojść.
  • kaska2303 2011.12.07 [13:58]
    Witam, chcę sobie przedłużyć włosy na Sylwestra, poszukuje kogoś dobrego w Legionowie albo okolicach Warszawy. Proszę o namiary.
  • irmina3465 2011.12.07 [17:10]
    Dziewczyny,już mniej niz tydzień i mam nadzieję że wyjdę z długimi włosami z glamour hair studio.jestem mega podekscytowana,dam znac jak tylko bede po!! buziaki.
  • irmina3465 2011.12.07 [17:11]
    A Karola,ty na kiedy się umuiłaś?? też daj koniecznie znać.
  • karola866 2011.12.08 [20:14]
    ja jestem umówiona w tygodniu przed świętami napewno napisze co i jak. jutro jade do krakowa w załatwieniach więc podjade tam do glamour zobaczyć gdzie to jest a pani przez telefon powiedziała ze jak mam jakiekolwiek pytania czy wątpliwości to mogę podjechać w kazdej chwili więc skoro będę juz w krakowie to podjade moze akurat trafie na Twoje przedłużanie a kiedy robisz irmina w tym tygodniu co teraz będzie tak ? ja bede w krk w czwartek i piatek.

• @wlesser 2011.12.10 [15:49]
    Nie piszcie bzdur że przedłużanie niszczy włosy. Mam doczepiane metodą laserową i w ciągu 5 miesięcy ze zgrzewu wypadły mi chyba ze 4 włoski. Nic się nie plącze, a fryzjerka w cenie usługi co miesiąc rozczesuje ewentualne małe kołtunki które robią się przy zgrzewie tylko dlatego że nasze włosy wypadając zostają uwięzione na zgrzewie. Chodzicie do pseudo fryzjerek a potem odradzacie innym przedłużanie które fachowo wykonane jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet z krótkimi włosami. dodatkowo posiadam kartę gwarancyjną na 1,5 roczne użytkowanie włosów i wpisywana tam jest każda kontrola włosów.NA ŻADNEJ Z 229 STRON NIE PISZECIE PSEUDOFRYZJERKI O KARCIE GWARANCYJNEJ!!!! A WY NAIWNE DZIEWCZYNY NIE WIECIE ŻE DOPRZEDŁUŻANIA POTRZEBNA JEST SPECJALNA SZCZOTKA BEZ KULECZEK NA KOŃCACH ŻEBY NIE SZARPAĆ ZGRZEWU.
  • @wlesser 2011.12.10 [15:54]
    Mam włosy special 3krotnego użytku. Po zdjęciu są odsyłane do rebondingu i zakładane ponownie na 5 miesiecy. Mam łączenia COMFORT POINT czyli płaskie małe zgrzewy.
  • viki85d 2011.12.12 [13:44]
    @wlesser masz 100% rację! Mnie też wkurza to, że pseudofryzjerki zajmują się przedłużaniem włosów, a potem taka dziewczyna narzeka i wszystkim odradza, bo jej pół włosów wypadło! Trzeba sprawdzać do kogo chodzi się na przedłużanie włosów. Każdy, kto zajmuje się tym profesjonalnie doradzi odpowiednią szczotkę i obejmuje swoją usługę gwarancją- tak jak pisze @wlesser. Dlatego najlepiej iść do studia, które w tym się specjalizuje, a nie do zakładu, gdzie jakaś fryzjerka zakłada włosy po przeszkoleniu się z filmiku na youtube :/
  • Agun89 2011.12.13 [23:12]
    Czy znajduje sie w Poznaniu salon który zajmuje sie przedłuzaniem włosow poprzez przyszywanie??? Proszę o namiary... To moja osatnia nadzieje... Kazda inna metoda mi nie odpowiada, niszczy mi włosy...smutas.gif
  • irmina3465 2011.12.14 [00:49]
    Dziewczyny,byłam już na konsultacji i obiecałam że napiszę wrażenia.
    Więc w glamour hair studio pani wszystko mi na spoojnie wyjażniła.jedna z dziewczyn nosi tam japońską więc odrazu na żywo zobaczyłam jak wyglądają te sploty i wygląda to ślicznie!! Takie małe mini warkoczyki ze 2 cm,no i najważniejsze zero klejów czy metalu,same włosy,rewelacja!! Umówiłam się na przedłużanie długością 55cm na 19 grudnia bo pani miała później klientkę po mnie a ja też nie się spieszyłam.Wogóle strasznie miłe miejsce,zrobione bardzo bardzo "glamourowo" .znowu muszę czekać do poniedziałku ale warto,teraz jestem spokojna,widziałam że tam wszystko mają na miejscu i nie jest to jakiś salonik tylko faktycznie miejsce specjalizujące się w przedłużaniu.Także tak jak obiecałam dam znać.
  • irmina3465 2011.12.14 [00:50]
    A ty Karola byłaś?? Jak wrażenia? na kiedy masz termin w przyszłym tygodniu?
  • viki85d 2011.12.14 [08:18]
    irmina cieszę się, że jesteś zadowolona, wiedziałam, że ci się tam spodoba. Dziewczyny naprawdę są super i znają się na rzeczy. Czekam na wrażenia po! a u mnie niebawem podciąganie, i jakos nic mi się nie wyczesuje i nie spada, a moich włosów ile było tyle jest usmiech.gif
  • karola866 2011.12.14 [09:18]
    ej ja też dziewczyny nie mogę się już doczekać, bo ostatnio gadałam z koleżankami i opowiadały mi o tej japońskiej i tak sie napaliłam że szok !! usmiech.gif dziewczyny trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok, a zapowiada się że tak będzie ! Byłam przejazdem w glamour trafiłam w sumie bez problemów a bardzo sie martwiłam bo dla mnie obce miasto jeszcze kraków to czarna magia samochodem a tu wcale nie było tak ciężko he he . O mi też pokazali bo pani jedna nosi i druga inną metode mi pokazała bo też ma ale ja chce tą japońską i koniec kropka ! dobra dziewczyny, buziaczki i dajcie znać po ja też oczywiście dam !! pozdrawiam kaska.

Odpowiedz na ten temat