Odpowiedz na ten temat

Przedłużanie włosów

• viki85d 2011.12.06 [08:27]
    tak, dokładnie o to studio chodzi usmiech.gif jak będziesz miała problem z trafieniem to dzwoń do nich, albo zapytaj kogoś na ulicy o salon glamour hair studio- na pewno powiedzą Ci jak tam dojść.
  • kaska2303 2011.12.07 [13:58]
    Witam, chcę sobie przedłużyć włosy na Sylwestra, poszukuje kogoś dobrego w Legionowie albo okolicach Warszawy. Proszę o namiary.
  • irmina3465 2011.12.07 [17:10]
    Dziewczyny,już mniej niz tydzień i mam nadzieję że wyjdę z długimi włosami z glamour hair studio.jestem mega podekscytowana,dam znac jak tylko bede po!! buziaki.
  • irmina3465 2011.12.07 [17:11]
    A Karola,ty na kiedy się umuiłaś?? też daj koniecznie znać.
  • karola866 2011.12.08 [20:14]
    ja jestem umówiona w tygodniu przed świętami napewno napisze co i jak. jutro jade do krakowa w załatwieniach więc podjade tam do glamour zobaczyć gdzie to jest a pani przez telefon powiedziała ze jak mam jakiekolwiek pytania czy wątpliwości to mogę podjechać w kazdej chwili więc skoro będę juz w krakowie to podjade moze akurat trafie na Twoje przedłużanie a kiedy robisz irmina w tym tygodniu co teraz będzie tak ? ja bede w krk w czwartek i piatek.

• @wlesser 2011.12.10 [15:49]
    Nie piszcie bzdur że przedłużanie niszczy włosy. Mam doczepiane metodą laserową i w ciągu 5 miesięcy ze zgrzewu wypadły mi chyba ze 4 włoski. Nic się nie plącze, a fryzjerka w cenie usługi co miesiąc rozczesuje ewentualne małe kołtunki które robią się przy zgrzewie tylko dlatego że nasze włosy wypadając zostają uwięzione na zgrzewie. Chodzicie do pseudo fryzjerek a potem odradzacie innym przedłużanie które fachowo wykonane jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet z krótkimi włosami. dodatkowo posiadam kartę gwarancyjną na 1,5 roczne użytkowanie włosów i wpisywana tam jest każda kontrola włosów.NA ŻADNEJ Z 229 STRON NIE PISZECIE PSEUDOFRYZJERKI O KARCIE GWARANCYJNEJ!!!! A WY NAIWNE DZIEWCZYNY NIE WIECIE ŻE DOPRZEDŁUŻANIA POTRZEBNA JEST SPECJALNA SZCZOTKA BEZ KULECZEK NA KOŃCACH ŻEBY NIE SZARPAĆ ZGRZEWU.
  • @wlesser 2011.12.10 [15:54]
    Mam włosy special 3krotnego użytku. Po zdjęciu są odsyłane do rebondingu i zakładane ponownie na 5 miesiecy. Mam łączenia COMFORT POINT czyli płaskie małe zgrzewy.
  • viki85d 2011.12.12 [13:44]
    @wlesser masz 100% rację! Mnie też wkurza to, że pseudofryzjerki zajmują się przedłużaniem włosów, a potem taka dziewczyna narzeka i wszystkim odradza, bo jej pół włosów wypadło! Trzeba sprawdzać do kogo chodzi się na przedłużanie włosów. Każdy, kto zajmuje się tym profesjonalnie doradzi odpowiednią szczotkę i obejmuje swoją usługę gwarancją- tak jak pisze @wlesser. Dlatego najlepiej iść do studia, które w tym się specjalizuje, a nie do zakładu, gdzie jakaś fryzjerka zakłada włosy po przeszkoleniu się z filmiku na youtube :/
  • Agun89 2011.12.13 [23:12]
    Czy znajduje sie w Poznaniu salon który zajmuje sie przedłuzaniem włosow poprzez przyszywanie??? Proszę o namiary... To moja osatnia nadzieje... Kazda inna metoda mi nie odpowiada, niszczy mi włosy...smutas.gif
  • irmina3465 2011.12.14 [00:49]
    Dziewczyny,byłam już na konsultacji i obiecałam że napiszę wrażenia.
    Więc w glamour hair studio pani wszystko mi na spoojnie wyjażniła.jedna z dziewczyn nosi tam japońską więc odrazu na żywo zobaczyłam jak wyglądają te sploty i wygląda to ślicznie!! Takie małe mini warkoczyki ze 2 cm,no i najważniejsze zero klejów czy metalu,same włosy,rewelacja!! Umówiłam się na przedłużanie długością 55cm na 19 grudnia bo pani miała później klientkę po mnie a ja też nie się spieszyłam.Wogóle strasznie miłe miejsce,zrobione bardzo bardzo "glamourowo" .znowu muszę czekać do poniedziałku ale warto,teraz jestem spokojna,widziałam że tam wszystko mają na miejscu i nie jest to jakiś salonik tylko faktycznie miejsce specjalizujące się w przedłużaniu.Także tak jak obiecałam dam znać.
  • irmina3465 2011.12.14 [00:50]
    A ty Karola byłaś?? Jak wrażenia? na kiedy masz termin w przyszłym tygodniu?
  • viki85d 2011.12.14 [08:18]
    irmina cieszę się, że jesteś zadowolona, wiedziałam, że ci się tam spodoba. Dziewczyny naprawdę są super i znają się na rzeczy. Czekam na wrażenia po! a u mnie niebawem podciąganie, i jakos nic mi się nie wyczesuje i nie spada, a moich włosów ile było tyle jest usmiech.gif
  • karola866 2011.12.14 [09:18]
    ej ja też dziewczyny nie mogę się już doczekać, bo ostatnio gadałam z koleżankami i opowiadały mi o tej japońskiej i tak sie napaliłam że szok !! usmiech.gif dziewczyny trzymajcie kciuki żeby było wszystko ok, a zapowiada się że tak będzie ! Byłam przejazdem w glamour trafiłam w sumie bez problemów a bardzo sie martwiłam bo dla mnie obce miasto jeszcze kraków to czarna magia samochodem a tu wcale nie było tak ciężko he he . O mi też pokazali bo pani jedna nosi i druga inną metode mi pokazała bo też ma ale ja chce tą japońską i koniec kropka ! dobra dziewczyny, buziaczki i dajcie znać po ja też oczywiście dam !! pozdrawiam kaska.

• karola866 2011.12.14 [09:20]
    nie kaska tylko pozdrawiam irmina i wiki he heusmiech.gif
  • LizaMinelella 2011.12.16 [07:29]
    Wlesser
    Jak ta metoda się nazywa?Gdzie robisz i za ile?

Zastanawiam się nad Great Lenghts.Miałąm już kilka razy przedłuzone różnymi gównianymi metodami,przez pseudofryzjerki pseudo-prawdziwymi włosami.Ogólnie-koszmar-kołtuny,wypadające pasma i inne ''atrakcje''.Teraz postanowiłam,że przedłużę(a w zasadzie to tylko zagęszczę,bo swoje mam już długie,ale cienkie) najlepszą metodą jaka jest na rynku.I tak szukam...chyba GL ma najlepsze opinie.
  • tanie-przedluzanie.pl 2011.12.16 [13:31]
    Moje drogie, nie trzeba pracować w salonie i zbierać za przedłużanie trzykrotna wartość zabiegu, żeby być dobrym fachowcem i znać się na swojej pracy. Gdyby któraś z Was miała ochotę "spróbować" mikroringa lub keratyny bez konieczności zapłaty za cały zabieg, to zapraszam na bezpłatną konsultację. Doczepię kilka pasm, abyś miała możliwość sprawdzić, jak się w tym czujesz. Nie musisz od razy skazywać się na piekielny wydatek i cierpienia, jeśli jakaś metoda okaże się nieodpowiednia. Nie musisz być zdecydowana. Wystarczy, że jesteś ciekawa i masz ochotę na zmianę.
    Odnośnie włosów z salonu Glamour hair, to moje klientki były z nich zadowolone tylko do kilku miesięcy noszenia, potem zaczynały się problemy z wyschniętymi końcówkami i kołtunieniem, dlatego korzystam z lepszych, choć droższych włosów od innego dostawcy.

Zapraszamwww.tanie-przedluzanie.pl
  • tanie-przedluzanie.pl 2011.12.16 [13:38]
    Moje drogie, nie trzeba pracować w salonie i zbierać za przedłużanie trzykrotna wartość zabiegu, żeby być dobrym fachowcem i znać się na swojej pracy. Gdyby któraś z Was miała ochotę "spróbować" mikroringa lub keratyny bez konieczności zapłaty za cały zabieg, to zapraszam na bezpłatną konsultację. Doczepię kilka pasm, abyś miała możliwość sprawdzić, jak się w tym czujesz. Nie musisz od razy skazywać się na piekielny wydatek i cierpienia, jeśli jakaś metoda okaże się nieodpowiednia. Nie musisz być zdecydowana. Wystarczy, że jesteś ciekawa i masz ochotę na zmianę.
    Odnośnie włosów z salonu Glamour hair, to moje klientki były z nich zadowolone tylko do kilku miesięcy noszenia, potem zaczynały się problemy z wyschniętymi końcówkami i kołtunieniem, dlatego korzystam z lepszych, choć droższych włosów od innego dostawcy.

Zapraszamwww.tanie-przedluzanie.pl
  • viki85d 2011.12.16 [14:08]
    tanieprzedluzanie.pl - ja przedłużam włosy w Glamour Hair Studio tamtymi włosami i jestem bardzo zadowolona. Noszę je pół roku, tak jak piszesz o swoich klientkach. Każde włosy trzeba przecież kiedyś wymienić usmiech.gif a ceny są mega atrakcyjne, więc lepiej raz na czas wymienić sobie pasemka na świeżutkie usmiech.gif Ty kupujesz droższe włosy? to przecież przy takich cenach nic na tym nie zarabiasz :/ a skąd masz włosy? jesteś z krakowa?
  • margolargo 2011.12.18 [15:03]
    tanie-przedluzanie - nie obraź sie, ale oglądając galerie na Twojej stronie w życiu nie zdecydowała bym się zrobić u Ciebie włosów... piszesz, że ich jakość jest rewelacyjna i że klientki są super zadowolone, a już na zdjęciach widać, że włosy są bardzo kiepskiej jakości, mało błyszczące i końcówki są tak wystrzępione, że sprawiają wrażenie jakby były poprzypalane prostownicą czy innymi zabiegami fryzjerskimi..... to jak one wyglądają po kilku długich miesiącach noszenia, o których zapewniasz? (noszę przedłużone włosy już od przeszło 8 lat i uwierz, że dużo widziałam i dużo o tym naprawdę wiem...) nie rozumiem takiego samozachwytu i autoreklamy gdy produkt czy usługa którą reklamujemy już od początku odpycha oglądając same zdjęcia... poza tym uważam, że reklamując i zachwalając samą siebie nie wzbudzasz zaufania potencjalnych klientów... dlaczego? bo to zadowolony klient powinien sam wystawić Ci opinie jeżeli jest zadowolony..... Już pomijam jedno zdjęcie gdzie pani ma czarne włosy i po przedłużeniu ewidentnie "odcina" jej się "garnek" z jej włosów.... wydaje mi się że jako profesjonalistka powinnaś wiedzieć, że jak coś z góry będzie wyglądać kiepsko nie powinnaś tego w ogóle wykonywać, a jak już, to tym bardziej wstawiać na własną stronę i reklamować się takimi zdjęciami... nie odbieraj tego jako atak - nie mam zamiaru tu z nikim walczyć, czy obrażać a tym bardziej reklamować inne usługi, bo innych nie wychwalam ani nie piszę o innych miejscach. Po prostu uważam, że Twoje prace uważam za przeciętne, włosy na zdjęciach kompletnie nie zachwycają, a mnie wręcz przeciwnie.... pozdrawiam i życzę trochę więcej samokrytyki...

ps. w zakładce "oferta" na Twojej stronie jest napisane: miKrorings Hair Extension.... microrings piszę się przez C a nie przez K...a jeżeli już tak bardzo chcesz spolszczyć tą nazwę to albo napisz: metoda na mikroringi albo zostań przy "oryginalnej" wersji microrings hair extension.... oczko.gif bo samo to już tak kole w oczy, gdy profesjonalistka za jaką się uważasz nie potrafi poprawnie napisać nazwy wykonywanej usługi.....
  • Agi23 2011.12.18 [20:17]
    czesc dziewczynyusmiech.gif Przedłużyłam sobie włosy 1 raz i nie wyobrażam sobie juz mnie w swoich krotkich, cienkich włosach. Czy poleci mi ktos studio z Wrocławia? wczesniej jechałam ok 80 km od mojej miejscowości, teraz nie mogę sobie na to pozwolićsmutas.gif
  • myszka19 2011.12.18 [20:46]
    Witam. Czy ktoś poleci mi dobry salon fryzjerski z Wrocławia przedłużający włosy? Cena nie ma znaczenia.
  • agarta 2011.12.18 [23:45]
    Witam wszystkich.
    Mam cienkie i delikatne włosy dlatego zdecydowałam się na przedłużanie.
    Pierwszy raz zrobiłam to kilka lat temu.Włosy były bardzo dobre jakościowo, utrzymały się 2mc po czym wyczesały się- metoda racoon.
    Ringi - włosy niby ok na poczatku, po kilku myciach strasznie suche i pierzaste ale przy zmasowanym ataku odżywek , masek , serum i jedwabiu było super. Niestety ringi poprzecinały mi włosy.
    Keratyna w renomowanym salonie u Pani Wodzińskiej utytułowanej mistrzyni.Kupa kasy wydanej bez sensu - jakość mierna.
    Gumtree - keratyna . niska cena , po 2tyg włosy zaczęły nagminnie wyczesywać się i odpadały całe pasma.. Obecnie kupuję włosy sama, w hairxtend -trzymają się ok 2mc , przedłużam na keratyne i uważam do włosów delikatnych jest najlepsza.
  • tanie-przedluzanie.pl 2011.12.19 [23:50]
    to prawda, ceny mają tam świetne, ale klientki po założeniu raczej spodziewają się, że będą nosić włosy całą wieczność i nigdy się nie popsują usmiech.gif staram się więc temu sprostać, bo sugerowanie, że powinny je wymieniać po pół roku kosztowałoby mnie głowę oczko.gif zamawiam włosy ze znajomej hurtowni ze stolicy. Cóż, jakieś tam parę groszy wpadnie w łapki. Tak, jestem z Krakowa.

zdjęcia jakie są takie są, niestety nie mam profesjonalnego studio fotograficznego z dobrym oświetleniem i świetnego aparatu; nietrudno zauważyć, że światło pada z jednej strony od okna albo jest zupełnie żółte od żarówki, powoduje to dziwne refleksy na włosach, zmianę ich koloru, prześwity, czego w rzeczywistości zupełnie nie ma. zdjęcia są do poglądowego porównania różnicy przed i po założeniu a nie określania za ich pomocą jakości włosów, do tego jest konsultacja! śmieszy mnie teoria, że jakość włosów można poznać po zdjęciu ;/
    dziękuję za przyuważenie błęduusmiech.gif cóż, pewnie Ty nie robisz żadnych, ale ja jestem tylko człowiekiem usmiech.gif
  • irmina3465 2011.12.22 [01:49]
    Viki,Karola,sorki że dopiero teraz sie odzywam ale ledwo mam czas podejść do komputera przez tą całą gorączkę przedświąteczną ale obiacałam że się odezwę więc szybko piszę.Jestem wreszcie posiadaczką długich włosów metodą japońską i jestem chyba najszczęśliwszą osobą na świecie!! Obsługa i czas spędzony w tym glamour hair studio - rewelacja.efekt taki jakiego oczekiwałam.Wszystko zajęło 1,5 godzinki,mam założone włosy europejskie 55centymetrów i idealnie zlały sie z moimi.Tak jak mnie uprzedzano przez pierwszą noc spałam prawie nieruchomo na jednym boku hihi ale następna noc jak już umyłam sobie włosy było już prawie bezboleśnie.Włoski narazie super,mięciutkie,nic mi się nie wyczesuje,uważam że ta metoda jest warta swojej ceny,niemam żadnych łączników na głowie tylko same włosyusmiech.gif i to mi sie najbardziej podoba w metodzie japońskiej.Generalnie dołączam do fanklubu i salonu i tej metody hihi.
    A co do poruszanego tu tematu to napiszę tylko tyle.Sprawdzać moje drogie kwalifikacje osoby która wam włosy przedłuża.Ja wybrałam sprawdzony salon który jak się dowiedziałam jest również partnerem Krakowskiej Szkoły Stylistów która właśnie szkoli z przedłużania włosów plus mają naprawdę sporo dyplomów na ścianie co wzbudziło moje zaufanie,bo to w końcu nasze włosy.Teraz są na głowie ale niewidaomo ile będzie ich za xdziesięć lat więc naprawdę nie warto ryzykować.A cóż,niezdecydowanym polecam szczerze ta metodę!! buziaczki dziewczyny i wesołych świąt!!
  • @wlesser 2011.12.23 [16:35]
    Robiłam za 1700zł-170 pasemek, płaski zgrzew laserem, nosiłam 5 miesięcy potem je zdjęto i wysłano do rebondingu. Minęły już 3 miesiące i jest ok. Do pseudofryzjerek: włosów nie da się nosić rok bez zdejmowania bo codziennie wypada nam około 50-100 włosó więc z oczywistych wzdlędów pasemka by poodpadały Żałosne kretynki!!!!!! NIE ROZPUSZCZAJCIE ZGRZEWÓW ACETONEM DO TEGO JEST SPECJALNY PŁYN I NIE RÓBCIE KLIENTKOM KRZYWDY!
  • @wlesser 2011.12.23 [16:39]
    włosy mam 3-krotnego użytku, tzn mogę zakładać 3 razy te same, wychodzi 15 miesięcy przedłużania tymi samymi włosami. Oczywiście używam tylko szamponów i odżywek bez alkoholu żeby nie uszkadzać zgrzewów. Powiem tak: zgrzewy pod laser są nie do zdarciausmiech.gif . Nie będę pisała w jakim salonie bo naskoczycie że to ja przedłużam i reklamuję swoje usługi.
  • @wlesser 2011.12.23 [16:47]
    Uważam że trzeba zgłaszać do usuwania te wpisy reklamujących się fryzjereczek. Każdy ęobry salon obroni się profesjonalizmem, żaden fryzjer który jest świetnym fachowcem nie ma czasu na przesiadywanie na kafe i się stale reklamować i napraszać na odwiedzenie właśnie jego. Zobaczcie ile czasu siedzą tutaj te niby fryzjerki i szukają naiwnych bo nie mają na co dzień chętnych. Zapytajcie się też czy dostaniecie paragon za usługę i objęcie włosów gwarancją 1,5 roczną ha ha ha!
  • @wlesser 2011.12.23 [16:49]
    miało być napisane: każdy dobry salon obroni się samusmiech.gif
  • @wlesser 2011.12.23 [16:54]
  • @wlesser 2011.12.23 [20:18]
    tutaj macie, jako jedyna metoda laserowa nie ma minusów, poza ceną i tym że zabieg trwa kilka godzin( u mnie 3,5) http://www.beauty-for-you.com.pl/page/przedlu zanie_wlosow. Dla osób które wolą mercedesa" od fiata i zawsze wybierają najlepszeusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...