Odpowiedz na ten temat

Przedłużanie włosów

• Broadway 2007.06.19 [13:35]
    Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów.

Włosy naturalne o strukturze słowiańskiej.
    Metoda przedłużania –zgrzewy keratynowe.
    Pełna gama kolorystyczna ( 14 kolorów)
    Długością włosów od 40 do 55 cm.
    Faktura włosów: proste, falowane oraz kręcone.
    Produkty z naszej oferty pochodzą prosto od producenta zatem są to włosy najwyższej jakości.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 4-5 godz.
    Przy poprawnym stosowaniu kosmetyków oraz właściwym traktowaniu włosów przy codziennych zabiegach pielęgnacyjnych efektowne i długie włosy utrzymują się ok. 5-6 miesięcy.

Ponieważ włosy są naturalne, nadają się wyśmienicie do różnego rodzaju koloryzacji oraz strzyżeń.
    Nawet najbardziej fantazyjne fryzury są w zasięgu ręki po przedłużeniu włosów naszą metodą. Od teraz bez problemu uczeszesz koka lub oryginalnie podepniesz włosy… sprawisz sobie taka fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś.

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
    071- 341 76 82
    071- 341 77 41
    0609 904 200

lub pod adresem:

Broadway Group
    Ul. Kiełbaśnicza 24
    50-110 Wrocław

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.
    Ceny naszych usług są konkurencyjne.

Nasze strony:
    www.studiobroadway.pl
    www.studiobroadway.blog.onet.pl

• niezadowolona_klientka 2007.06.19 [15:10]
    no błągam cie..jak włosy moga być o strukturze słowiańskiej??? albo sa słowiańskie albo nie..włosy słowiańskie to włosy prosto scięte z głowy, nie farbowane i przerobione chemicznie..a te o tych wszystkich podobnych fakturach to tandeta ze szkoda kasy wydawac. tak samo jak włosy o fakturze europejskiej a scięte z murzynki, czy azjatki.. wytrawione, wyprostowane przerobione , po myciu kołtun na kołtunie. jeśli nie dyponujesz włosami parwdziweie "dziewiczymi" to nie ogłaszaj sie ze to sa słowiany bo ktoś kiedyś poda cie do sądu.

• martik80 2007.06.22 [15:07]
    Witam, Chciałam dowiedzieć się o metodzie przedłużania włosów na taśmę. Bardzo proszę o informacje czy jestto dobra metoda
  • żabka 123 2007.06.22 [16:34]
    nie ma lepszej. pod warunkiem że bez kleju. tylko przyszycie do warkoczyka ma sens.
  • Andzior87 2007.06.24 [22:39]
    Witam serdecznie wszystkie panie.Mam mały problem,myślałam o różnych metodach przedłużania włosów dzisiaj miałam jechac do fryzjera i przedłużyc je metodą na ciepło ale po waszych wypowiedziach zawachałam sie szczególnie dlatego że dbam o włosy i nie chce ich bardzo ponisczyc.Bardzo zainteresowała mnie metoda na taśmę tylko nie rozumiem jeje dokładnie o co chodzi z tym klejem albo warkoczem.Proszę o odp.Z góry dziękuje.e-mail.anius ia.og@op.pl
  • martik80 2007.06.25 [16:46]
    Witam serdecznie
    Ja tak samo wybieram się do fryzjera (on przedłuża włosy na taśmę) ale boję, że to zniszczy moje włosy o które bardzo dbam. Nie wiem już sama którą metodę wybrać .
  • nikibm 2007.06.26 [08:39]
    Witajcie dziewczyny
    niech któraś z was napisze na forum kilka słów o metodzie przyszytej taśmy do warkoczyka bo jak mi się wydaję jest naimniej szkodliwa dla moich włosów ale chce mieć pewnośc na 100 % że nie zniszcze sobie włosów.

• malutka 20 2007.06.26 [15:07]
    ja mialam doczepiane wlosy na tasme utrzymuja sie do 6 tygodni ladnie wygladaja nie widac ze sa doczepione ale wada jest to ze po uplywie 8 /9 tygodni widac odrost i trzeba jak najszybciej sciagnac ze sciagnieciem nie ma problemu sama sciagnelam
  • malutka 20 2007.06.26 [15:12]
    a i najwazniejsze jest to ze po doczepieniu wlosow na tasme nie niszcy ich wiadomo ze troche wlosow wypadnie ale w porownaniu z innymi technikami jest najbezpieczniejsza.inni wola isc na wygode i ponosic do 3/4 miesiecy ale czy warto?
  • malutka 20 2007.06.26 [15:18]
    pamietajcie aby dbac o wlosy doczepione myc specjalnymi szamponami,najlepiej chlodna woda,suszyc chlodniejszym strumieniem powietrza nawilzac odpowiednio nie szarpac przy rozczesywaniu,delikatnie myc tak aby sie nie kultunily.osobiscie polecam jedwab biosilka,albo infra chi jedwab z proiteinami
  • Andzior87 2007.06.26 [20:37]
    Cześć dziewczyny mam do was jescze jedno pyt czy któraś z was doczepiała sobie kiedys własy na spinki(clip-in)jeśli tak to napisczcie mi czy warto kupic takie włoski i czy dobrze je sie nosi.Pozdrawiam
  • nikibm 2007.06.27 [13:06]
    witaj ja obecnie mam włosy przedłużone metodą clip-in. i owszem szybko się zakłada i zdejmuje ogólnie nosi się dobrze a moje włosy nie niszczą się jak przy innych metodach.Ja bynajmniej jestem zadowolona . poza tym płacisz tylko za zakup włosów i spinek a zakładasz sama (bo to żadna filizofia) inaczej przy każdych odrostach co 3-4 mesiące płaciłabyś fryzjerowi za podniesienie . ale chciałabym przy okazji wypowiedzi zapytać o sposób doszycia taśmy do warkoczyka , czy któraś z was ma tym sposobem przedłużone włosy? Proszę napiszczie jak fryzjer wam je mocował do warkoczyka .
    pozdrawiam

• nikibm 2007.06.27 [13:26]
    malutka 20 a w jaki sposób miałaś doczepione te włosy na taśmie do swoich : na spinki , kawałkami przykjekone , czy doszyte do warkodzyka . napisz coś więcej o tej metodzie skoro nie sa widoczne i wyczuwalne łącenia na mój e-mail bądz na forum . pozdrawiam Cię

• Andzior87 2007.06.27 [17:29]
    nikbim a mam do ciebie jescze jedno pyt odnośnie tych doczepianych włoskó(clip-in)czy spinki nie zsuwaja sie w trakcie noszenia bo słyszalam od paru osó że moga się zsunąc troche lipa jak np odczepiły by mi sie gdzies na imprezie.
  • Asia 777 2007.06.27 [18:23]
    Ja mam jasne rozjaśniane włosy , czy to naprawde takie niekorzystne
  • Andzior87 2007.06.27 [21:38]
    Jeśli chodzi o rozjasnianie włosów to moim zdaniem to bardzo niekorzystne dla włosów.Jesli masz jasne włosy to nie warto ich rozjasniac lepiej pomalowac farbą.Rozjasniacz pali włosy i po dłuzszym trzymaniu włsoy sa jak z gumy.Moja kuzynka była blondynką przemalowała sie na brunetke a teraz znowu rozjasniła je na blond i po umyciu grzebein ustał jej we włosach.Jeśli chcesz rozjasniac włosy to lepiej idz do dobrego fryzjera który uzywa specjalnych rozjasniczy z ziołam.
  • nikibm 2007.06.28 [08:19]
    Spinki lepiej się trzymają na włosach i na pewno nie spadną jeśli włosy w miejscu gdzie będziesz przypinać spinkę potapiryjesz przy samej skórze i polakierujesz lakierem ten \"tapir\" jak wyschnie lakier wepnij spinkę . wtedy nie ma prawa żeby spadło nawet jak cię ktoś przypadkowo pociągnie za włosy. Pozdrawiam .

• Andzior87 2007.06.28 [10:44]
    Wielkie dzieki za odp.Pozdrawiam
  • karina111 2007.07.02 [01:41]
    dziewczyny a co powiecie o metodzie na silikonowe tulejki ?? czy sa bardzo widoczne przy cienkich wlosach ?czy tak jak aluminiowe ringi przecinaja wloski czy nie ??......a i ile minimum musze doczepic pasemek zeby efekt byl zadowalajacy ? czy 50 wystarczy ? a moze juz 30...? moje wlosy sa cienkie i mam ich malo...jednak w moim miescie znalazlam tylko dwie fryzjerki,jedna ktora robi wlosy za pomoca tulejki a druga metoda keratynowa( o ktorej slyszalam wiele negatywnych opinii) ...koszt pasemka oby dwiema metodami 15 zl...to troche sporo dlatego chcialabym zrobic jak najmniej pasemek....ale zeby bardzo fajnie wygladac.
  • karina111 2007.07.02 [01:44]
    przepraszam...sylikonowe tulejki
  • SZEFOWA00 2007.07.03 [11:34]
    WITAM,
    Chciałabym sie dowiedzieć o wszystkich wadach metod- metodą Micro Rings Hair Extension®, metodą easy Hair Extension®, METODĄ KERATYNOWĄ (ŁUSKA KERATYNOWA),METODĄ SO.CAP HAIR EXTENSION. Chce sobie przedłużyć włosy, ale boje sie że będzie to miało negatywne skutki.
    Czekam na odpowiedź.
    Pozdrawiam

• niupelek 2007.07.03 [12:55]
    w poprzednim tekscie pisalam o metodach przedłuzania wlosow! jestem nowym uzytkownikiem tego portalu jak mam to zrobic aby dodac link do pewnej super strony ktora sie zainteresowanym przyda i rozwiaze mwiele niejasnosci? jak dołaczyc link???????

niupelek
  • nikibm 2007.07.03 [14:32]
    Niewiem niupelku , może wyślij go osobom , które cię o to poproszą . ja z miłą chęcią poproszę bo jestem zainteresowana tematem . . jeśli możesz to na e-mail.. pozdrawiam i z góry dziękuję

• anija1982 2007.07.03 [20:41]
    nikibm .
    Ja mam juz trzeci tydzien wlosy przedluzone metoda taśmy przyszytej do warkocza. Fryzjerka wykonala splot warkocza na moich wlosach razem z wlosami przedluzanymi. Splot ma dlugosc ok 0,5 cm. Nastepnie ten warkoczyk zszyla igla i taka specjalna nitka w celu zabezpieczenia go przed rozplataniem.Metoda bezinwazyjna dla włosa a do tego bardzo wygodna i dyskretna i świetnie sie trzyma i nie wpływa w żaden ujemny sposób na kondycje naszych włosów. Wlosy sa super nie wyczesuja sie, ani nie placza. Jedynie mialam pierwsza noc nie przespana a bylo to spowodowane tym ze warkoczyki zostaly bardzo mocno i blisko skory plecione.
    Jestem z tej metody bardzo zadowolona i juz nie wyobrazam siebie w krotkich wlosach.
  • niupelek 2007.07.03 [23:52]
    czesc wszystkim!
    czy ktos z was ma lub mial przdłużone włoski metoda clip-on czyli przypiete kawałki taśm na klipsy? Chcialabym sie dowiedziec jak najwiecej o tej metodzie??????? czy ktos mi pomoze?

niupelek
  • nikibm 2007.07.04 [15:36]
    dzięki Anija 1982 ale napisz czy ten warkocz był zrobiony w poprzek głowy czyli np. od ucha do ucha tak jak jest przypinana taśma , czy też robiła warkoczyki pionowo co kilka cm. z góry na dół. jeśli możesz to zrób kilka fotek i prześlij na mój e-mail . będe bardzo wdzięczna .Pozdrawiam

• anija1982 2007.07.04 [16:27]
    warkoczyki sa zrobione pionowo , co kilka mm, tak jak micro ringi. Niestety nie mam mozliwosci zrobienia zdjec. nie widac ich wcale. a co najwazniejsze nie robia sie miedzy nimi kaltuny.
  • nikibm 2007.07.05 [07:58]
    dzięki to przypuszczam że warkoczyki zakończyła zgrzewem.oby wtedy nie było problemów z włosami. Napisz mi prosze czy te warkoczyki są robione od spodu taśmy czy z wierzchu. i ile kosztuje taka przyjemność . bo na tą metodę się chyba zdecyduję .jak możesz to poproszę cię o namiary na ta fryzjerkę . Najlepiej na e-mail.Dziekuje i pozdrawiam

• Joanna13 2007.07.07 [18:08]
    Witam Kobietki! Wreszcie znalazłam wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie jak przedłużyć i czy wogóle to zrobić.Noszę się z tym zamiarem od wielu lat i już prawie siedziałam na fotelu fryzjerskim, chciałam mieć przedłużanie włosów metodą która "gwarantuje" wyrywanie włosów przy zdejmowaniu doczepionych o czym dowiedziałam się w ostatnim momencie. Zbladłam ze strachu i spasowałam, perspektywa ponownego obcinania własnych włosów po zdjęciu doczepionych, gdy chcę pomóc sobie w zapuszczeniu - była niedoprzyjęcia.Jestem pełna podziwu dla wszystkich metod i fryzjerek ale bardzo,bardzo byłabym wdzięczna gdyby ktoś całkowicie obiektywnie opisał mi metodę nieinwazyjną dla włosów, która wcale nie musi być tania - ponieważ nowych włosów na własnej głowie nie kupię (po trefnej metodzie) za zadne pieniądze.Bardzo dziękuję za wypowiedzi wszystkich Pań na forum i pozdrawiam GORąCO Joanna
  • onaaaaaaaaaaaaaaaa 2007.07.08 [12:19]
    czesc czytam i czytam i czytam i wreszcie kupilam zgrzewarke i wlosy z luskami keratynowymi ale jak ja mam to zalozyc ???mialam dostac gratis flm ale oczywiscie go nie przyslali czy ktos zakladal so ie wlosy sam? przeciez nie zaplace 1000 zl z zalozenie gdzie faktyczny koszt jest 150 zl za wlosy i zgrzewarka 120 bo to zdzierstwo!!!!!! a zgrzewarke mozna uzywac do kionca zycia usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat