Odpowiedz na ten temat

Przedłużanie włosów

• przedłużam włosy i mam problem 2007.06.11 [14:24]
    Otóż mam od roku czasu parę wklejonych pasemek na taśmach. Po zdjęciu mam jednak horror na glowie, o ile neutralizator dobrze działa i pasm mozna sie łatwo pozbyć, to potem na wlosach zostaja resztki kleju - czesto zakołtunione smutas.gif i wyczesanie ich oraz rozczesanie włosów powoduje, ze sobie ich nawyrywam co nie miara smutas.gif
    Jak zaczęlam przełużac włosy, to mialam dużo wiecej swoich niz obecnie. Czy ktoras zna jakis patent na to, aby obylo sie to wszystko w miare bezboleśnie i nie wplywało negatywnie na kondycję własnych włosów????
    (pasm nie nosze dłużej niz 3 mce)
  • kolina17 2007.06.11 [19:55]
    a co sadzicie o tulejkach? czy przecinaja wloski tak jak ringi? i czy sa bardzo widoczne(klopotliwe jesli chodzi o ukladanie fryzur) ?
  • alicealice 2007.06.12 [14:25]
    WIECIE WY CO?
    Z tego calego tematu wyciagam jeden wniosek: PO CO GADACIE NA TEN TEMAT SKORO I TAK PRZEDLUZANIE WLOSOW KONCZY SIE STOPNIOWYM WYLYSIENIEM I BANKRUCTWEM??????????? Jasne ze to oslabia wlosy, wiec te co maja ich pare na krzyz niech nie robia! Fryzjerka bedzie cie chciala zachecic i zachwali kazda metode ktora dysponuje.
    DBAJCIE O SIEBIE I ZAMIAST WYDAWAC TYLE KASY ZROBCIE SOBIE KOMPRES Z OLIWY I CYTRYNY NA GLOWE I... MOZE JESZCZE MASECZKE NA TWARZ.
    A ZA POZOSTALE 1170 ZLOTYCH KTORE WAM JESZCZE ZOSTANIE- IDZCIE NA SKLEPY I NAKUPCIE SOBIE SEKSOWNYCH CIUSZKOW.
    EFEKT GWARANTOWANY.
  • ej eje ej 2007.06.12 [16:41]
    wylysieniem?bez przesadyjezyk.gif ja przedluzam wlosy ok dobrych pieciu lat i jestem bardzo zadowolona...czuje sie o niebo lepiej niz gdybym miala kupic sobie milion nowych ciuszkow.
  • Londyn 2007.06.16 [19:05]
    a ja mam pytanie dotyczace wplatania pasemek syntetycznych wlosow w swoje. jak najlepiej zakanczac tyen malenki warkoczyk, zeby sie tak szybko nie rozplotl? jestem obecnie w Lodnynie gdzie mam ogromny wybor wlosow w niskich cenach i chcialabym przy okazji kupic cos na przyszlosc. bede wdzieczna za odp
  • KKarOOlaa 2007.06.17 [00:44]
    heja ja sie strasznie bym chciala cos dowiediec o przedluzoniu wlosow mam krotkie i bardzo bardzo cienkie i rzadkie wloski marza mi sie ciut dluze i ciut g ęściejsze wloski niewiem jaka metoda jest dobra na moje wloski...najbardziej mi chodzi o to zeby mi to niezniszczylo wloskow moich bo bym sie chyba powiesila...jeszcze tego mi brakuje zebym łysa zostala hehusmiech.gif bardzo prosze o napiszanie czy metoda easy on jest dobra i nieniszczy wlosow a moze lepsza Metoda na keratynę Jest to dla mnie bardzo Wazne POMOZCIE DZIEWCZYNY !!

• Broadway 2007.06.19 [13:35]
    Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów.

Włosy naturalne o strukturze słowiańskiej.
    Metoda przedłużania –zgrzewy keratynowe.
    Pełna gama kolorystyczna ( 14 kolorów)
    Długością włosów od 40 do 55 cm.
    Faktura włosów: proste, falowane oraz kręcone.
    Produkty z naszej oferty pochodzą prosto od producenta zatem są to włosy najwyższej jakości.

Zabieg przedłużania włosów trwa ok. 4-5 godz.
    Przy poprawnym stosowaniu kosmetyków oraz właściwym traktowaniu włosów przy codziennych zabiegach pielęgnacyjnych efektowne i długie włosy utrzymują się ok. 5-6 miesięcy.

Ponieważ włosy są naturalne, nadają się wyśmienicie do różnego rodzaju koloryzacji oraz strzyżeń.
    Nawet najbardziej fantazyjne fryzury są w zasięgu ręki po przedłużeniu włosów naszą metodą. Od teraz bez problemu uczeszesz koka lub oryginalnie podepniesz włosy… sprawisz sobie taka fryzurę, o jakiej zawsze marzyłaś.

Wszelkie szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
    071- 341 76 82
    071- 341 77 41
    0609 904 200

lub pod adresem:

Broadway Group
    Ul. Kiełbaśnicza 24
    50-110 Wrocław

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.
    Ceny naszych usług są konkurencyjne.

Nasze strony:
    www.studiobroadway.pl
    www.studiobroadway.blog.onet.pl

• niezadowolona_klientka 2007.06.19 [15:10]
    no błągam cie..jak włosy moga być o strukturze słowiańskiej??? albo sa słowiańskie albo nie..włosy słowiańskie to włosy prosto scięte z głowy, nie farbowane i przerobione chemicznie..a te o tych wszystkich podobnych fakturach to tandeta ze szkoda kasy wydawac. tak samo jak włosy o fakturze europejskiej a scięte z murzynki, czy azjatki.. wytrawione, wyprostowane przerobione , po myciu kołtun na kołtunie. jeśli nie dyponujesz włosami parwdziweie "dziewiczymi" to nie ogłaszaj sie ze to sa słowiany bo ktoś kiedyś poda cie do sądu.

• martik80 2007.06.22 [15:07]
    Witam, Chciałam dowiedzieć się o metodzie przedłużania włosów na taśmę. Bardzo proszę o informacje czy jestto dobra metoda
  • żabka 123 2007.06.22 [16:34]
    nie ma lepszej. pod warunkiem że bez kleju. tylko przyszycie do warkoczyka ma sens.
  • Andzior87 2007.06.24 [22:39]
    Witam serdecznie wszystkie panie.Mam mały problem,myślałam o różnych metodach przedłużania włosów dzisiaj miałam jechac do fryzjera i przedłużyc je metodą na ciepło ale po waszych wypowiedziach zawachałam sie szczególnie dlatego że dbam o włosy i nie chce ich bardzo ponisczyc.Bardzo zainteresowała mnie metoda na taśmę tylko nie rozumiem jeje dokładnie o co chodzi z tym klejem albo warkoczem.Proszę o odp.Z góry dziękuje.e-mail.anius ia.og@op.pl
  • martik80 2007.06.25 [16:46]
    Witam serdecznie
    Ja tak samo wybieram się do fryzjera (on przedłuża włosy na taśmę) ale boję, że to zniszczy moje włosy o które bardzo dbam. Nie wiem już sama którą metodę wybrać .
  • nikibm 2007.06.26 [08:39]
    Witajcie dziewczyny
    niech któraś z was napisze na forum kilka słów o metodzie przyszytej taśmy do warkoczyka bo jak mi się wydaję jest naimniej szkodliwa dla moich włosów ale chce mieć pewnośc na 100 % że nie zniszcze sobie włosów.

• malutka 20 2007.06.26 [15:07]
    ja mialam doczepiane wlosy na tasme utrzymuja sie do 6 tygodni ladnie wygladaja nie widac ze sa doczepione ale wada jest to ze po uplywie 8 /9 tygodni widac odrost i trzeba jak najszybciej sciagnac ze sciagnieciem nie ma problemu sama sciagnelam
  • malutka 20 2007.06.26 [15:12]
    a i najwazniejsze jest to ze po doczepieniu wlosow na tasme nie niszcy ich wiadomo ze troche wlosow wypadnie ale w porownaniu z innymi technikami jest najbezpieczniejsza.inni wola isc na wygode i ponosic do 3/4 miesiecy ale czy warto?
  • malutka 20 2007.06.26 [15:18]
    pamietajcie aby dbac o wlosy doczepione myc specjalnymi szamponami,najlepiej chlodna woda,suszyc chlodniejszym strumieniem powietrza nawilzac odpowiednio nie szarpac przy rozczesywaniu,delikatnie myc tak aby sie nie kultunily.osobiscie polecam jedwab biosilka,albo infra chi jedwab z proiteinami
  • Andzior87 2007.06.26 [20:37]
    Cześć dziewczyny mam do was jescze jedno pyt czy któraś z was doczepiała sobie kiedys własy na spinki(clip-in)jeśli tak to napisczcie mi czy warto kupic takie włoski i czy dobrze je sie nosi.Pozdrawiam
  • nikibm 2007.06.27 [13:06]
    witaj ja obecnie mam włosy przedłużone metodą clip-in. i owszem szybko się zakłada i zdejmuje ogólnie nosi się dobrze a moje włosy nie niszczą się jak przy innych metodach.Ja bynajmniej jestem zadowolona . poza tym płacisz tylko za zakup włosów i spinek a zakładasz sama (bo to żadna filizofia) inaczej przy każdych odrostach co 3-4 mesiące płaciłabyś fryzjerowi za podniesienie . ale chciałabym przy okazji wypowiedzi zapytać o sposób doszycia taśmy do warkoczyka , czy któraś z was ma tym sposobem przedłużone włosy? Proszę napiszczie jak fryzjer wam je mocował do warkoczyka .
    pozdrawiam

• nikibm 2007.06.27 [13:26]
    malutka 20 a w jaki sposób miałaś doczepione te włosy na taśmie do swoich : na spinki , kawałkami przykjekone , czy doszyte do warkodzyka . napisz coś więcej o tej metodzie skoro nie sa widoczne i wyczuwalne łącenia na mój e-mail bądz na forum . pozdrawiam Cię

• Andzior87 2007.06.27 [17:29]
    nikbim a mam do ciebie jescze jedno pyt odnośnie tych doczepianych włoskó(clip-in)czy spinki nie zsuwaja sie w trakcie noszenia bo słyszalam od paru osó że moga się zsunąc troche lipa jak np odczepiły by mi sie gdzies na imprezie.
  • Asia 777 2007.06.27 [18:23]
    Ja mam jasne rozjaśniane włosy , czy to naprawde takie niekorzystne
  • Andzior87 2007.06.27 [21:38]
    Jeśli chodzi o rozjasnianie włosów to moim zdaniem to bardzo niekorzystne dla włosów.Jesli masz jasne włosy to nie warto ich rozjasniac lepiej pomalowac farbą.Rozjasniacz pali włosy i po dłuzszym trzymaniu włsoy sa jak z gumy.Moja kuzynka była blondynką przemalowała sie na brunetke a teraz znowu rozjasniła je na blond i po umyciu grzebein ustał jej we włosach.Jeśli chcesz rozjasniac włosy to lepiej idz do dobrego fryzjera który uzywa specjalnych rozjasniczy z ziołam.
  • nikibm 2007.06.28 [08:19]
    Spinki lepiej się trzymają na włosach i na pewno nie spadną jeśli włosy w miejscu gdzie będziesz przypinać spinkę potapiryjesz przy samej skórze i polakierujesz lakierem ten \"tapir\" jak wyschnie lakier wepnij spinkę . wtedy nie ma prawa żeby spadło nawet jak cię ktoś przypadkowo pociągnie za włosy. Pozdrawiam .

• Andzior87 2007.06.28 [10:44]
    Wielkie dzieki za odp.Pozdrawiam
  • karina111 2007.07.02 [01:41]
    dziewczyny a co powiecie o metodzie na silikonowe tulejki ?? czy sa bardzo widoczne przy cienkich wlosach ?czy tak jak aluminiowe ringi przecinaja wloski czy nie ??......a i ile minimum musze doczepic pasemek zeby efekt byl zadowalajacy ? czy 50 wystarczy ? a moze juz 30...? moje wlosy sa cienkie i mam ich malo...jednak w moim miescie znalazlam tylko dwie fryzjerki,jedna ktora robi wlosy za pomoca tulejki a druga metoda keratynowa( o ktorej slyszalam wiele negatywnych opinii) ...koszt pasemka oby dwiema metodami 15 zl...to troche sporo dlatego chcialabym zrobic jak najmniej pasemek....ale zeby bardzo fajnie wygladac.
  • karina111 2007.07.02 [01:44]
    przepraszam...sylikonowe tulejki
  • SZEFOWA00 2007.07.03 [11:34]
    WITAM,
    Chciałabym sie dowiedzieć o wszystkich wadach metod- metodą Micro Rings Hair Extension®, metodą easy Hair Extension®, METODĄ KERATYNOWĄ (ŁUSKA KERATYNOWA),METODĄ SO.CAP HAIR EXTENSION. Chce sobie przedłużyć włosy, ale boje sie że będzie to miało negatywne skutki.
    Czekam na odpowiedź.
    Pozdrawiam

• niupelek 2007.07.03 [12:55]
    w poprzednim tekscie pisalam o metodach przedłuzania wlosow! jestem nowym uzytkownikiem tego portalu jak mam to zrobic aby dodac link do pewnej super strony ktora sie zainteresowanym przyda i rozwiaze mwiele niejasnosci? jak dołaczyc link???????

niupelek
  • nikibm 2007.07.03 [14:32]
    Niewiem niupelku , może wyślij go osobom , które cię o to poproszą . ja z miłą chęcią poproszę bo jestem zainteresowana tematem . . jeśli możesz to na e-mail.. pozdrawiam i z góry dziękuję

• anija1982 2007.07.03 [20:41]
    nikibm .
    Ja mam juz trzeci tydzien wlosy przedluzone metoda taśmy przyszytej do warkocza. Fryzjerka wykonala splot warkocza na moich wlosach razem z wlosami przedluzanymi. Splot ma dlugosc ok 0,5 cm. Nastepnie ten warkoczyk zszyla igla i taka specjalna nitka w celu zabezpieczenia go przed rozplataniem.Metoda bezinwazyjna dla włosa a do tego bardzo wygodna i dyskretna i świetnie sie trzyma i nie wpływa w żaden ujemny sposób na kondycje naszych włosów. Wlosy sa super nie wyczesuja sie, ani nie placza. Jedynie mialam pierwsza noc nie przespana a bylo to spowodowane tym ze warkoczyki zostaly bardzo mocno i blisko skory plecione.
    Jestem z tej metody bardzo zadowolona i juz nie wyobrazam siebie w krotkich wlosach.

Odpowiedz na ten temat