Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...help

Przedstawiciel Handlowy-jaka szkoła??

Polecane posty

Gość ...help

Chcę być przedstawicielem handlowym ale też chcę mieć jakieś wykształcenie jaką szkołe bym musiała ukończyć żeby miec w miare dobre wykształcenie liceum ogólnokształcące czy Technikum ja myśle o technikum ale jaki kierunek proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaciewyzwoli
zalezy w jakiej firmie chcesz robic za ph.. przewaznie biora ludzi wygadanych,komunikatywnych,ktorzy potrafia kazdy kit wcisnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...help
aha ale jaką szkołe wybrać technikum czy liceum ogólnokształcące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...help
seselis89 -dzienki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś operatywna i wiarygodna to szkoła nie jest Ci potrzebna! Po co tracić trzy lata na naukę, która i tak nic nie daje. Papier? nie jest nic wart, liczą się tylko znajomości. Smutne, ale prawdziwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do końca się z Tobą zgodzę, fakt - znajomości są ważne, ale ten papier o którym mówisz, to dokument, którego nikt Ci nie podważy. Być może teraz wydaje się nieistotny, ale w przyszłości na pewno się przyda. Zresztą taki papierek dodaje pewności siebie- bynajmniej tak było w moim przypadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada (...help):krótko, zwięźle i na temat, czyli szkoła w rok (a są takie w każdym mieście), dwa semestry, uczysz się o konkretach, a nie zaśmiecasz sobie głowy różnymi niepotrzebnymi rzeczami:) Rok zleci w mig, a Ty dostaniesz dyplom w zawodzie Przedstawiciel Handlowy. Tym sposobem masz niezbędną wiedzę, papier, a najważniejsze większe szanse na znalezienie lepszej roboty:) powodzenia:) 3 mam kciuki za mądre decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem roczna szkola nie przygotuje cie odpowiednio. Czego można się nauczyć w rok? Uwazam, ze powinnaś wybrać technikum. Ja skończyłam technikum ekonomiczne i mam chociaż zawod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technikum kończy się egzaminem zawodowym, pytanie czy go zdasz? u mnie w szkole 1/4 osób go oblała. Jeśli się systematycznie uczysz, to egazamin taki to czysta formalność. Ja mam technika rachunkowości i nie pracuje w zawodzie, pracuje jako wizażystka - ukończyłam policealną szkołe roczna i z perspektywy czasu wiem, że to była strzał w 10!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez skonczylem taka szkole i jestem zadowolony. zjazdy dwa razy w tygodniu, dwa semestry, ciekawe zajęcia i fajna atmosfera. pracuje jako przedstawiciel handlowy już dluzszy czas i nie miałem problemów ze znalezieniem pracy- dodam ze bez znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moon 15, a gdzie robiles ten kierunek? orientujesz się czy są inne kierunki? jak wyglądają przyjęcia do takiej szkoły? czy jest to konkurs świadectw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Lubina, ale szkole konczylem w Legnicy, wejdź na www legnica.zak.edu.pl, tam masz wyszczególnione wszystkie kierunki. Jeśli chodzi o zapis, to nie ma konkursu swiadectw, tylko o przyjęciu decydeuje kolejnosc zgloszen. Ja zapisałem sie akurat przez internet, i już miejsce miałem zarezerwowane. Nie wiem jak teraz czy maja jakies rabaty przy zapisie, ale jak ja sie zapisywałem to na fajnych warunkach. Ogólnie jestem zadowolony z wyboru, takze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma ukończyła liceum ogólnokształcące, nawet matury nie ma.Pracuje jako przedstawiciel handlowy w firmie farmaceutycznej.Jezdzi po różnych aptekach i proponuje leki, nie tylko proponuje aptekom, ale równiez w przychodniach lekarzom.Ma służbowe auto, komórkę, faks w domu itp. Wyjazdy integracyjne.Lubi się bzykać nie tylko z facetami, widzę że kobiety tez do niej przychodzą dlatego ma loty w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać twoja znajoma utorowała sobie drogę innymi metodami, niż te o których my tu rozmawiamy. Jej życie, jej wybór, skoro jest zadowolona ze swojej postawy to życzę jej osobiście sukcesów:) Moon15 , chciałam się spytać czy dużo płaciłeś za kierunek? Masz jakieś porównanie z innymi szkołami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam dokładnie ile placilem za kierunek, wiem ze miałem rabat przy zapisie, bo placilem z góry za caly semestr. Mi Zaka tez polecil znajomy, porownywalem cene z paroma szkołami w Lubinie i faktycznie Legnica miała dużo fajniejsze warunki. Musisz wejść na ich strone tam wszystko powinno być opisane. Nie wiem skad jesteś, ale możesz latwo sprawdzić czy Zak jest w twoim miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapelusznikjesienny
Niby dobrze jest skończyć szkołę czy kierunek związany z handlem, marketingiem, ale w wielu przypadkach nie jest to obowiązkowy wymóg, a jedynie atut. Najlepiej przejrzyj oferty pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego (np. http://praca.znajdzto.pl/sprzedaz-przedstawicielstwo,3893/ i zobacz sam jakie trzeba spełniać warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapelusznikjesienny
Niby dobrze jest skończyć szkołę czy kierunek związany z handlem, marketingiem, ale w wielu przypadkach nie jest to obowiązkowy wymóg, a jedynie atut. Najlepiej przejrzyj oferty pracy na stanowisko przedstawiciela handlowego (np. http://praca.znajdzto.pl/sprzedaz-przedstawic ielstwo,3893/ i zobacz sam jakie trzeba spełniać warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×