Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adasew

przedszkole

Polecane posty

Gość adasew

Hej, Mam pytanie a jednoczesnie chce sie troche wyzalic. Chodzi o to ze moj syn nie chce chodzic do przedszkola. Jestesmy w Anglii ma chodzic do pre school zapisalam go na razie na dwa dni w tyg. A on tak ryczy ze ja nie moge cala droge do przedszkola sie drze i nie chce zostac, ostatnio babka mi go na sile wziela. Nie wiem co robic jestem tez zla bo inne dzieci moich kolezanek chodza z przyjemnascia nawet 5 dni w tyg. Boze nie wiem co robic czy na sile go tam zaprowadzac czy odpuscic. I taka na razie nie chodze do pracy. Jestem zla na mojego syna ze jest taki cycek. Chce powiedziec ze tamte dzieci tez siedza z mamami w domu. I tez nie pracowaly. Czy byl ktos w podobnej sytuacji i co zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie wypowiem bo ze tak powiem orientuje sie w temacie.. po pierwsze to ile twoje dziecko ma lat? czy placze w szkole rowniez czy tylko przy odprowadzaniu? nerwy sobie daruj bo dziecko wyczuwa, musisz byc nastawiona optymistycznie (wiem ze to niemozliwe ale chociaz udawaj..) zostawiasz dziecko buzi buzi i idziesz. nie oztsajesz dluzej nie pocieszasz, nie mowisz ze bedziesz tesknic, nie przedluzasz swojego pobytu. wiesz dobrze ze nie dzieje mu sie krzywda tylko to taki charakterek. inne dzieci przezywaja taki sam stres ale tego tak nie okazuja po prostu, jedne krzycza, inne bija a inne sie wyciszaja a inne kumuluja stres w sobie.nie znam dziecka ktore wybralo by przedszkole czy szkole ponad zostanie w domu.i trzeba to zrozumiec po prostu. tylko jedne bardziej okazuja inne mniej. przemysl czy rzeczywiscie potrzebne mu to przedszkole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
Pracuje juz troche w przedszkolu i moge Ci doradzc ze przedszkole mu sie napewno przyda przed pojsciem do szkoly a to ze sie tak wydziera to widzialam setki takich dzieci ktore z czasem nie chca wyjsc z przedszkola bo tak im sie spodobalo wszystko wymaga czasu i cierpliwosci i tego Wam zycze ps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje dziecko mimo
Nie pomyslalas, ze powodem moze byc bariera jezykowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam od playgrup. Podobne jak przedszkole, ale jednak z mamą. Mały na początku przy mnie i się prawie ruszyć bez niego nie mogłam, tak mnie pilnował, ale szybko zaczął się bawić z innymi dziećmi. A barierę językową miał na pewno bo on do 3 roku życia prawie wcale nie mówił, również po polsku, tyle że dzieci dogadują się po swojemu:) Przedszkole poszło gładko, na początku tylko upewniał się czy po niego przyjdę. Autorko spróbuj może playgrupy o ile masz taką możliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×