Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Julia789

Przeglądy budowlane

Polecane posty

Firma: http://gproperties.pl/przeglady/ zajmuje się przeglądami okresowymi takich jak gaśnic,kotłowni,bram,węzłów cieplnych. Jak wiecie przepisy w prawie budowlanym nakazują co kilka lat lub co roku na przegląd instalacji itp. Gdyby ktoś poszukiwał takich usług to zobaczcie sobie ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inną propozycją firmy zajmującej się przeglądami domów jest: www.poznan.przeglady-budowlane24.pl Oferuj fachowe i konkurencyjnie cenowe przeglady budowlane w Poznaniu. Tel. 503 073 395 Polecam, sam korzystałem i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądy budynkowe Poznań Polecam firmę która profesjonalnie i w rozsądnej cenie przeprowadza przeglądy budowlane. http://www.poznan.przeglady-budowlane24.pl Tel. 503 073 395 Korzystałem i jestem zadowolony zarówno z obsługi jak i ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigant66
ja polecam mieszkania wysoki standard kraków http://www.dkdevelopment.pl/, myślę że kraków teraz się opłaca. Miasto przyszłościowe jak dla mnie, budować i kupować to teraz chyba tylko tam, Warszawa jest już przeludniona i zbyt cwaniacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99goga99
Mogę podzielić się moimi doświadczeniami z przeglądami budowlanymi. Otóż po dłuższej analizie zakresu usług i cen zdecydowaliśmy się na firmę www.krakow.przeglady-budowlane24.pl Tel. 503 073 395 i to był strzał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otka3110
Przeglądy budynkowe Katowice Oferujemy fachowe i konkurencyjnie cenowe przeglądy budowlane w Katowicach. www.katowice.przeglady-budowlane24.pl Tel. 503 073 395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaninaG
I dobrze, że są bo przynajmniej człowiek wie, że płaci za świetnie wykonaną usługę, a nie za sam papierek. Warszawa np. rządzi się swoimi prawami i dzięki nim http://www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl/ mam porządnie zrobiony przegląd budowlany i sanitarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie współpracę z firmą pana Goślińskiego - www.abartremonty.pl Rzeczowe podejście, bez lania wody, konkretne porady, bez naciągania na kosztach. Materiały dobierają porządne, ale też nie jakieś super drogie, raczej starają się szukać optymalnych rozwiązań. Dobry kontakt, nie ma problemów żeby się dodzwonić i dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarta
Najlepszy poradnik remontowy widziałem na abartremonty.pl. Możesz cały remont zaplanować od podstaw i zobaczyć, jakie technologie się sprawdzą u siebie. No i masz dział z bezpłatnymi wycenami wszystkich prac wykończeniowych. Korzystałem już kilka razy z usług pana Wojtka z tej strony, zawsze z sukcesami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnek
Przeglądy budowlane instalacji elektrycznych oraz sanitarnych są obowiązkowe. Dlatego warto wybrać firmę która ma doświadczenie w tej kwestii, np: http://www.krakow.przeglady-budowlane24.pl/ .Sprawnie wykonany przegląd to juz połowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość adm
W Warszawie takich firm zajmujących się przeglądami budowlanymi nie brakuje ale warto wybrać solidną, taka z polecenia, a jeśli nie macie nikogo kto byłby odpowiedni to mogę polecić tą http://www.proizol.pl/ , oni u nas zajmują się tym wszystkim rzetelnie i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solidnie podchodzą do remontów u panaGoślińskiego. Mi ich kilka osób polecało i jak chciałem odnowic pokój dla dziecka to właśnie do p. Wojciecha przedzwoniłem. Dobre podejście jasne warunki jeśli chodzi o koszty, pokoik wyszedł świetnie, już czeka na przyjęcie nowego członka naszej rodzinki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje przeglądy techniczne budynków to warto skontaktować się z firmą www.akint.pl. Firma oferuje również  takie jak nadzory budowlane i obsługę inwestycji, szczegółowe pomiary elektryczne, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, projektowanie wielobranżowe i inwestycyjne oraz kosztorysowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa39

My taki przegląd całe szczęście mamy już za sobą. Trzeba było go wykonać i tyle. Znaleźliśmy w okolicy firmę megam.net.pl , odezwaliśmy się i generalnie poszło szybciej niż nam się wydaje. Nic strasznego. Co do firmy - brak zastrzeżeń. Dobrze i sprawnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamm

Oczywiście w Poznaniu abartremonty.pl i większość ludzi zadowolonych z remontu znam właśnie przez nich. Otrzymałem ten kontakt od zaprzyjaźnionego architekta wnętrz i przyznam, że zrobił na mnie wielkie wrażenie. Zmieniałem cały układ nieruchomości, pod wynajem wszystko. Wynajmuję obecnie trzy pokoje, a wcześniej miałem mieszkanie dwupokojowe. Zyski ogromne, duża satysfakcja, nieruchomość świetnie się prezentuje. I wiem, że płaciłem za najwyższej klasy materiały budowlane, a nie za badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelek

Jeśli chodzi o przeglądy okresowe oraz inwentaryzację architektoniczną to prawdziwi specjaliści w tym zakresie to www.smart-bud.com.pl/ Wykonują też inspekcje stanu ocieplenia budynków, badania termowizyjne budynków i maszyn. To bardzo solidna firma, pracują tam dobrzy fachowcy. Są z Zabrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koorrko

W kwestii takowego przeglądu korzystałem z usług firmy megam.net.pl . Wszystko załatwione od ręki - sprawnie i w konkurencyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×