Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
podzielna

przeprowadzka Warszawa

Polecane posty

orientujecie się w jakiej firmie najspraniej i względnie tanio można zorganizować przeprowadzkę na terenie Warszawy? odległość między dzielnicami to jakieś 15-20km. Jaki to koszt i z jakim wyprzedzeniem należy zamówić usługę? Potrzebny jest prawdopodobnie jeden kurs sporym, ale jeszcze nie ciężarowym samochodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere ferelle
matko poszukaj sobie cenników w sieci, co za gamoń! np Przeprowadzki prywatne Przykładowa wycena - samochód Kontener: RENAULT MASTER o kubaturze 21 m3 (dł,wys.szer) 4,50x2,25x2,10 m. - 65 zł za godzinę (1 osoba) kierowca - 90 zł za godzinę (2 osoby) kierowca czynnie pracujący+ 1 pomocnik - 120 zł za godzinę (3 osoby) kierowca czynnie pracujący+ 2 pomocników firma trans przeprowadzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam o konkretną firmę, nie interesują mnie przykładowe ceny, niekumata lasko, czytaj coś poza tematem, zanim się wypowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan sunfan
tez się czasem zastanawiam czy ludzie są debilni pytając o takie rzeczy na forum czy jak? kuźwa google nie boli:( ja pier..lę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz jeszcze, łopatologicznie: pytam o konkretną, SPRAWDZONĄ firmę, gdybym chciała wybierać na ślepo, to rzuciłabym monetą, ale przeprowadzałam się już kilka razy i potrzebuję teraz czegoś pewnego, nie "wygooglowanego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że jedną z najlepszych firm do przeprowadzki to Japa, sprawdzona, sprawna firma, działająca od bardzo wielu lat na terenie Warszawy, do tego maja rozsądne ceny i przywożą wcześniej do klienta paczki, żeby mógł sobie wszytsko zapakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co przesadzać, jest przecież na rynku wiele firm, które mozna powiedzieć, że są solidne, rzetelne i można na nich polegać , uważam, że jedną z nich jest Japa , przeprowadzali wielki firmy i wiele Warszawiaków, to musi być dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z dwoma użytkowniczkami nade mną, firma którą wymieniacie jest naprawdę bardzo fajna, mają atrakcyjną ofertę i ceny. Myślę, że można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala71
też korzystałam z usług firmy JAPA, byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololololololo
Japa jest spoko, warto skorzystać z ich usług. Tani i solidni. Dają własne pudła i robią wycenę przed rozpoczęciem prac. Moim zdnaiem jedna z lepszych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harlen
a powiedzcie mi jeszcze o tej japie, jak wygląda ta wycena przed usługą? To mi się wydaje bardzo dobrą opcją, ale nie wiem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość run_awya
też dla mnie japa jest najlepsza. Mają naprawdę fajne ceny, ale jak dla mnie ich wielkim atutem są pracownicy, zawsze chętni do pomocy, jak trzeba będzie to i pomogą się spakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vałka
Widzę, że sporo osób wymienia japę, też sądzę, że to całkiem niezła firma, ma dobra opinie (co widać nawet po tym wątku), niezłe ceny i w ogóle wycenia całość przed rozpoczęciem pracy, więc to spora zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Bielany
Polecam firmę z allegro.pl tel.510-800-500 www.move-create.pl.Miłe uczciwe chłopaki i dostałam gratisowe pudła na książki i ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja firma korzysta z Megam i jestem bardzo zadowolona. Współpracowaliśmy wcześniej z innymi firmami i niestety żadna nie była na tyle profesjonalna i przede wszystkim uczciwa, abyśmy mogli korzystać z ich usług. Młody pan, który jest właścicielem firmy to po prostu anioł. Zawsze można się dogadać. Początkowo miałam obawy, gdyż właściciel kojarzył mi się z mężczyzną po 50, siwymi włosami :) a tutaj na spotkanie przybył pan, który miał może z 30 lat. Okazało się, iż moje stereotypy musiałam zmodyfikować, gdyż pan Michał okazał się idealnym współpracownikiem. Wiem, że zajmuje się także przeprowadzkami domów, mieszkań itd. Podaje namiary: www.megam-przeprowadzki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mogę polecić Japę - są bardzo konkurencyjni, bo robią wycenę zanim podejmą się pracy, więc jak coś to można wybrać inną ofertę. Oprócz tego są tani i solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka12345
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka12345
<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostkaaaaaa
Najsprawniej to znaleźć firme przez to https://clicktrans.pl/ najszybciej i najpewniej coś znajdziesz i to naprawde tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trikster
Japa, o której tutaj juz wspominano, to bardzo dobra firma, myślę, ze spokojnie można ich wybrać, a na pewno się nie zawiedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilik
Ostatnio się przeprowadzałam i polecam firmę z usług, której korzystałam, też miałam stresa bo przeprowadzałam całe mieszkanie ale chłopaki pomogli, podpowiedzieli co i jak, wszystko wyszło sprawnie - jestem bardzo zadowolona, nie mam adresu strony tylko tel. (22) 535 32 49 a i nie było drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się przeprowadzałam z japą, a przy okazji było bardzo wesoło, panowie mili i sympatyczni, wszystko bez większych problemów,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a japa ma jeszcze bardzo fajny profil na fecebooku, można się pośmiać, naprawdę fajne zdjęcia i filmy wrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa, nie ma to jak nieudolna reklama szeptana. A jaki efekto osiągnęliście? Wiem już jedno, w razie wyszukiwania japę-srapę skreślam na samym początku i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo? ej no znowu bez przesady też nie ma za dużo firm co robią przeprowadzki ale opinie o każdej zawsze chętnie poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja stanowczo odradzam firmę japa przeprowadzki. Dopóki wszystko przebiega bez zastrzeżeń jest ok, problemy zaczynają się, gdy firma uszkodzi mienie. Dodam, że mienie nie zawsze jest profesjonalnie zabezpieczone na wypadek transportu, temperatury panującej na zewnątrz itp. Właściciel firmy Japa wije sie jak piskorz i kłamie w żywe oczy, wypiera sie, że zniszczył mienie. jego polisa to fikcja. Jesli liczycie, że firma japa po zgłoszeniu przez was zniszczenia mienia zgłosi szkode do swojego towarzystwa ubezpieczeniowego - jestescie w błędzie. Zdaniem tego pana, to wasza sprawa, on ma przeciez polisę. Polisa tej firmy to fikcja. Jesli chcecie mieć kłopoty i ciągac się po ubezpieczycielach, psuć sobie nerwy panem, który nie przestrzega ustaleń zawartych z klientem - wtedy owszem japa. Firma krzakm która daleka jest od profesjonalizmu. Osobiście polecam bardziej profesjonalne firmy np. besto. Firme japa odradzam i omijam z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×