Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kittyy

przespałam się...

Polecane posty

Gość kittyy

Poszłam na impreze do klubu, gdzie spotkałam najlepszego przyjaciela mojego ex. Tańczyliśmy razem, duzo pilismy i w pewnym momencie urwal mi się film. Obudziłam się rano u siebie w lozku nago. Wstalam, przeszlam się po domu, wszedzie były porozwalane moje ciuchy, na biurku stalo jeszcze niedopite piwo a jego już nie było, wiec nawet nie wiem kiedy wyszedl. Nie pamiętam co się dokladnie stalo, ale czujac po swoim ciele, najwidoczniej doszlo do ostrego seksu. Czuje się z tym fatalnie, wcale tego nie chciałam, nie wiem dlaczego wróciłam z nim do domu. Zastanawiam się czy powie mojemu byłemu o calej sytuacji. Bardzo boje się tego, bo czasem ich spotykam czy to w klubie czy na miescie. Nie wiem co mam teraz zrobic, jak spojrzec mu w oczy i jak się zachowac…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem weź do domu ich obu. Byłego i jego kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kittyy dziś Czy jestes pewna, ze najlepszy przyjaciel Twojego ex nie dosypal Ci czegos do piwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
nieee, mysle, ze to wina zmieszania alkoholi. zbałamucilo mnie, bo nawet nie pamietam drogi powrotnej. nawet seksu nie pamietam. porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to romantyczne. Pijani, jeszcze ta butelka niedopitego piwa w tle.. no romantyzm po prostu przez duże R. No i to się nazywa porządna kobieta, a pisaliście tu na kafe że takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdej sie moze przydarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kac moralny, przejdzie Ci :) nie Ty pierwsza, nie ostatnia ;) co mi sie kiedys zdarzylo to wole nie pisac, dlugo do siebie po tym dochodzilam :P psychicznie ;) od tamtej pory nie pije tyle, zeby siebie nie kontrolowac. coz, czasem trzeba popelnic ten jeden blad, zeby podobnych juz nie popelniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
dzieki wielkie za otuche, ale serio czuje sie z tym zle, ze nie moge sie pozbierac. przyjaciolka sie ze mnie smieje caly czas :P najbardziej obawiam sie tego, ze ten chlopak powie mojemu bylemu o calej sytuacji. nie chce zeby tamten rozpowiadal o mnie zle rzeczy, tym bardziej, ze mamy duzo wspolnych znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yyy a ciaza? Choroby? Chyba jest się o co martwić. Wątpię żebyś pamiętała o gumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nawet uciechy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
ciaza odpada bo biore tabletki, a w sypialni byly porozrzucane zuzyte gumki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszne dziewczyno, też mam ochotę na porządne bzykanie, ale bzykanie z byle kim, alkohol w tle no i totalna alkoholowa amnezja, nie dzięki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat wprowadza w blad. Ty sie nie przespalas, Ciebie po pijaku wyru..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna ratownika
Poproś faceta o dyskrecję, niewykluczone, że on tez niewiele z tego pamięta :-) Tylko broń Boże nie mów mu, że wcale tego nie chciałaś :-( I zacznij pić z umiarem, bo następnym razem możesz mieć mniej szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i teraz najlepszy kumpel ex kittyy będzie miał darmową dupę szantażując ją, że wszystko opowie wszystkim i jeszcze zdjęcia i filmiki wrzuci do sieci. Głupie baby. Porządny facet, który szanuje kobietę nie bierze ją po alko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ale nie masz pewności czy gość ci czegoś nie dosypał skoro kompletnie nic nie pamiętasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"porozrzucane zuzyte gumki..." Dziewczyno! Przeciez bylas jechala przez kilku kolesi. Bosze, jaka pusta laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale plus tego taki, że teraz wszyscy jej będą drinki stawiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
poznalam go jak bylam w zwiazku z tym eks, zawsze byl symatyczny gdy mialam problem z eks zawsze rozmawial ze mna i wydawal sie bardzo w porzadku, zawsze sie troszczyl wiec jestem zdziwiona z takiego obrotu sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wykorzystał? Niekoniecznie. Przecież ona nic nie pamięta. Mogło być tak że sama go zarywała i zaprosiła do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zostaniecie parą? Zadzwonił chociaż podziękować za wspólnie spędzoną noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdjęcia z imprezy trafią do netu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
parą na pewno nie zostaniemy, przeciez on nie zrobilby tego przyjacielowi, a ja tez nie chce z nim byc. zastanawiam sie tylko czy powie mu o tej przypadkowej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mozna nic nie pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj wrocisz do domu to ci wszystko przypomne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kittyy
oj można, właśnie się o tym przekonałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×