Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za deklaracją wiary

Przestańcie już naśmiewać się z deklaracji wiary

Polecane posty

Gość za deklaracją wiary

I do każdego zawodu dopisywać inne deklaracje. Znacie dekalog? Chrześcijanin ma obowiązek żyć wg 10 Przykazań Bożych i nikt nie ma prawa narzucać mu, by działał przeciwko własnemu sumieniu. Muzułmanów się nie czepiacie? Na początku XXIw. w Iraku żyło 1,4 mln. chrześcijan, a teraz tylko 200 tys., bo zostali powybijani, więc dlaczego czepiacie się tylko chrześcijan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z buddystami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEKLARACJA WIARY KUCHARZA Ja kucharz deklaruje że będę przyrządzał potrawy ze zwierząt i roślin których unicestwienie jest zgodne z moim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro deklaracja wiary to śmieszne kuriozum nic dziwnego że się ludzie z tego naśmiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i tak nie jadam zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kościół kat. chce z Polski uczynić państwo wyznaniowe jako fortece w europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za deklaracją wiary
No właśnie - co z buddystami? Są szykanowani? Bo ja tego nie zauważyłam. Oczywiście nie mówię, że należy wyśmiewać ich religię, niech sobie wierzą jak chcą, ale zastanawiam się, dlaczego wszyscy czepiają się chrześcijan lub ich mordują. Wiara chrześcijańska nie zabrania przygotowywać kucharzowi potraw ze zwierząt i roślin, chyba, że to jakieś zarażona żywność albo zepsuta, bo może zaszkodzić tym, którzy spożywają takie jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEKLARACJA WIARY KOLEJARZA ja kolejarz kierujący pociągiem panstwowym deklaruję że będę przewoził tylko te osoby które uznam za stosowne i zgodne z moim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolicy i chrześcijanie myślą że im wszystko wolno to mnie wkurza , ciągle cos wymyślają i robią problemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za deklaracją wiary
''skoro deklaracja wiary to śmieszne kuriozum nic dziwnego że się ludzie z tego naśmiewają.'' To nie śmieszne kuriozum, tylko postępowanie zgodnie z zasadami religii, którą się wyznaje. ''kościół kat. chce z Polski uczynić państwo wyznaniowe jako fortece w europie.'' Nieprawda, broni tylko chrześcijaństwa i osób, którzy je wyznają, bo tak naprawdę są dyskryminowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEKLARACJA WIARY POLICJANTÓW Ja policjant Rzeczypospolitej deklaruję że będę pomagał i ratował ludzi tylko wtedy jeśli uznam że na to zasługuje i będę uważał to za stosowne i zgodne z moim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolicy i chrześcijanie myślą że im wszystko wolno , ciągle cos wymyślają i robia problemy ! Wkurza mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
katolicy nie sa dyskryminowani. może podasz na dyskryminacje przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za deklaracją wiary
Nie myl tej zmyślonej deklaracji kolejarza z deklaracją lekarzy. Żaden lekarz nie ma prawa wg zasad religii chrześcijańskiej mówić, że tego będzie leczyć, a tego nie. To raczej Wy - przeciwko deklaracji robicie selekcję - to dziecko ma prawo się urodzić, a to nie. ''Katolicy i chrześcijanie myślą że im wszystko wolno to mnie wkurza , ciągle cos wymyślają i robią problemy !'' Katolicy to też chrześcijanie. Wcale nie myslimy, ze nam wszystko wolno. Żyjemy w zgodzie z Przykazaniami Boskimi i własnym sumieniem. Myślę, że z dekalogiem mogliby też zgodzić się ateiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest smieszne kuriozum. każdy może postępowac wg swojej religii w domu. w pracy jest pracownikiem i ma spełniac obowiązki pracownicze. > skamieliny są dowodem na ewolucję. > nie mogą traktowac biblii symbolicznie bo im zabrania tego wiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co !!?? Chrześcijanie są dyskryminowani !? To ludziom bez żadnej religii narzuca sie jej uczenie w szkolach , wszędzie wiszą krzyże itd więc tu nie zmyślaj taka prawda nie wierzysz to zaraz sie robi z tego jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie są niby dyskryminowani, bo jakoś nie widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za deklaracją wiary
''katolicy nie sa dyskryminowani. może podasz na dyskryminacje przykład?'' 1. Profesor Chazan, nie muszę tłumaczyć. 2. Mimo, że w Polsce większość ludzi to katolicy, w szkołach nie będą uczyć o Bożym Narodzeniu, ale o choince i zimie. To teraz przykłady z zagranicy, bo u nas niedługo może być podobnie: 1. Szwedzka ginekolog została zwolniona, bo odmówiła aborcji. 2. We Włoszech rodzice przedszkolaka mieli problem, bo krzyknął w przedszkolu ''Alleluja'', a to może obrażać dzieci innych wyznań i ateistów. 3. Kanadyjka czuwająca pod klinikami aborcyjnymi i modląca się została aresztowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DEKLARACJA WIARY ARCHITEKTÓW KRAJOBRAZU Ja architekt krajobrazu Rzeczypospolitej deklaruję że będę projektował ogrody w zgodzie z zasadami biblii oraz na podobieństwo wirydarzy klasztornych oraz dla ludzi i instytucji co do których uznam że na to zasługują i będę uważał to za stosowne i zgodne z moim sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za deklaracją wiary
''w pracy jest pracownikiem i ma spełniac obowiązki pracownicze.'' Chrześcijaninem jest się cały czas, od urodzenia do śmierci, bez względu na to, czy jesteśmy w domu, kościele, na wycieczce, czy pracy. Skoro żyjemy wg przykazań, to nie oznacza, ze w pracy możemy kogoś zabijać, okradać, czy oszukiwać. ''Co !!?? Chrześcijanie są dyskryminowani !? To ludziom bez żadnej religii narzuca sie jej uczenie w szkolach , wszędzie wiszą krzyże itd więc tu nie zmyślaj taka prawda nie wierzysz to zaraz sie robi z tego jakiś problem'' 90% Polaków to katolicy, a sam Krzyż nikogo nie uraża. Mnie jakoś nie obrażałby półksiężyc, mimo, że nie jestem muzułmanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Profesor Chazan, nie muszę tłumaczyć. przestań przywoływać przykład tego pieprzonego hipokryty i obłudnika, który na wyskrobanych dzieciach zbudował swoją karierę i tytuł naukowy, a podejście do podobno wyznawanej wiary idealnie obrazuje podejście do podobno świętego sakramentu małżeństwa tej kreatury, zwanej profesorem. Poza tym skoro sumienie mu nie pozwala, to niech się zatrudni w katolickim szpitalu bez kotraktów z NFZ gdzie do woli będzie mógł sobie odmawiać zabiegów niezgodnych z sumieniem. Bo dopóki pracuje w PAŃSTWOWYM szpitalu to obowiązuje go prawo stanowione. I mówię to jako przeciwnik aborcji 2. Mimo, że w Polsce większość ludzi to katolicy, w szkołach nie będą uczyć o Bożym Narodzeniu, ale o choince i zimie. Dziwne bo w mojej szkole nadal się obchodzi Boże Narodzenie, mimo, że nie ma ono NIC wspólnego ze świętem grudniowym, a data została zawłaszczona przez kk, bo wcześniej świętowano w tym czasie koniec zimy i powrót słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwedzka ginekolog została zwolniona, bo odmówiła aborcji. i bardzo dobrze ! W Szwecji aborcja jest legalna wiec jesli ta kobieta zdecydowala sie zostac ginekologiem musiala liczyc sie z tym ze bedzie dokonywac zabiegow aborcji, jesli byla katoliczka lub innego wyznania i jej sumienie na to nie pozwalalo mogla robic specjalizacje z PEDIATRII , proste? inna droge , zgodna ze swoim sumieniem mogl rowniez wybrac ten Chazan czy jak mu tam, tak bardzo bliskie jest mu zycie dzieci to mogl zostac onkologiem dzieciecym a nie babom w d****h grzebac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chrześcijaninem jest się cały czas, od urodzenia do śmierci, bez względu na to, czy jesteśmy w domu, kościele, na wycieczce, czy pracy. Skoro żyjemy wg przykazań, to nie oznacza, ze w pracy możemy kogoś zabijać, okradać, czy oszukiwać. :o a ja jestem ateistka i nie musze miec nad glowa ksiedza ani 10 przykazan zeby wiedziec ze nie tylko w pracy ale w ogole nie wolno zabijac , oszukiwac i okradac . To samo wpajam tez moim dzieciom , ucze ich rowniez sprawiedliwosci , tego ze nie wolno sprawiac przykrosci drugiemu ani sie nabijac czy dokuczac a wszystko co sie pozycza to sie szanuje i oddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wyrywanie nóg i rak miażdżenie głowy wyciagania jelit wątroby bijącego serca jest lepsze od urodzenia i które samo by umarło bez bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce wg statystyk kościoła niecałe 40% chodzi na msze czyli spokojnie można przyjąć że tylu mamy w naszym kraju katolików. katolik ma obowiązek uczestniczenia w niedziele we mszy. jeśli nie spełnia obowiązku to nie jest katolikiem. czyli powoływanie się na rzekome 90% katolików w Polsce wzbudza tylko uśmiech politowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chazan złamał prawo i to nie ma znaczenia z jakich religijnych powodów. Złamał i już. To żadne prześladowanie katolika. Baba w Kanadzie nagabywała ludzi pod klinikami aborcyjnymi, właziła na prywatny teren i została za to ukarana a nie za to, że jest katoliczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2. Mimo, że w Polsce większość ludzi to katolicy, w szkołach nie będą uczyć o Bożym Narodzeniu, ale o choince i zimie. NIE. NIE WIĘKSZOŚĆ. niecałe 40% Nikt się nie czepia deklaracji wiary. Ktoś sobie podpisał i Bóg mu zapłać. Ale nie może się w pracy na ten dokument powoływac bo to jego prywatna a nie służbowa sprawa. Antyklerykałowie to nie fanatycy bo powołują się na realne, obowiązujące prawo a nie na coś wymyślonego i wewnętrzenego jak Deklaracja wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdzie ty widzisz jad? zacytuj taki jadowity post to się przekonamy Jeszcze jakieś durne, kompletnie nie adekwatne porównania. tzn? które to sa nieadekwatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wyrywanie nóg i rak miażdżenie głowy wyciagania jelit wątroby bijącego serca jest lepsze od urodzenia i które samo by umarło bez bólu O CZYM TO JEST????? Bo jeśli o aborcji to aborcja inaczej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×