Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciasteczkowa.

Przesuszona skóra twarzy.

Polecane posty

Gość Ciasteczkowa.

Witam. Mam strasznie przesuszoną skórę twarzy, nie wiem już co robić.Jak przechodziłam koło apteki usłyszałam rozmowę dwóch pań które rozmawiały o emulsji cetaphil? Mówiły że jest idealna na suchą skóry i gorąco ją jej polecała. Co wy o tym sądzicie. Z góry dzięki za każdy komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatka235
A ja polecam emulsję cetaphil o której wspominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzavela
A może żel do suchej skóry z Flosleku, ja dodaję go do "zwykłego" kremu. Chyba, że lubisz formułę żelu to możesz nakładać sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwardd
najlepiej jakies apteczce i delikatne z vit e ,vichy albo aa www.aleksandrawajnert.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJ MAJREL :)))))
POLECAM METODE OCM-POCZYTAJ W NECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poleccccccccccccam
krem Bambino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna660
Tak, ja emulsje cetaphil stosowałam trzy tygodnie i sucha skóra mi przeszła. Polecam każdemu kto ma z tym problem. Tobie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej niedrogo
Firma AA Help skóra atopowa i wrażliwa jest polska, niedrogfa i skuteczna, bo próbowałam i przeryłam rynek od niedrogich po bardzo drogie kosmetyki. Bez parfumu, konserwantów, parabenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACROVITA
Tak samo jak nawilżanie za pomocą kremów ważne jest nawilżanie od środka. Trzeba pić dużo wody. Nie warto używać kosmetyków w których jest po brzegi samej chemii. Kosmetyki naturalne/ekologiczne o wiele lepiej nawilżają. Często chemia jest powodem nadmiernego wysuszania skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwpiwj niedrogo
Tak, warto jeść dużo owoców i warzyw, a unikać glutenu i białka mleka krowiego - w ogóle najlepiej zrezygnować z produktów mlecznych, bo jak twierdzi część lekarzy polskich -mleczne produkty nie są przyjazne naszemu organizmowi, są ciężkostrawne, a dlatego są promowane, iż jest to biznes - jak zresztą wszystko na świecie. Ale do meritum. Warto wyeliminować: - gluten, - laktozę (buałko mleka krowiego) lub wszystkie produkty mleczne, - kawę, - mocną herbatę, - ostre przyprawy, - jedzenie śmieciowe, - konserwanty i xanthan gum (guma ksnatanowa-zagęszczacz), - alkohol (wódka - polska czysta - może być, od czasu do czasu przeczyści), - smażone potrawy, - kwaśne potrawy - zwłaszcza mocno kwaśne potrawy, - ocet, - musztardę, - majonez, - uważać generalnie na produkty z octem czy dużą ilością kwasu cytrynowego, - napoje gazowane, - kakao, - kolorowe barwione słodycze. Ja wiem, że tego jest dużo i niektórzy mają też reakcję alergiczną na: - paprykę, zwłaszcza tę ostrą, - ogórki kiszone i słodkokwaśne, - kapustę kiszoną, - orzechy, - miód, - pomidory, - truskawki. Sporo tego, ale coś za coś. Zatrucie powietrza, wody, za dużo chemii, za dużo niepotrzebnych leków i mamy takie, a nie inne reakcje naszych organizmów, które dążą do natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany julek
polecam naturalne oleje - kokosowy, migdalowy, morelowy, jojoba itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna567
Ja na suchą skórę twarzy używam emulsji cetaphil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petra77
Cetaphil to dobry wybór, więcej informacji można znaleźć na cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Galderma już tak cienko przędzie, że musi spamować? Wszędzie gdzie się tylko da? Jak nie cetaphil, to rozex, to mirvaso i tak wkoło macieju. Dejta ju pokój. Rzygać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jakie przesuszenie, jeżeli odwodnienie i dodatkowo za mało natluszczenia to idealny jest zabieg Thalgo Algomega Warm, listę salonow gdzie mozna skorzystac z teakiego zabiegu znajdziecie na stronie www.thalgo.pl/pl/GDZIE_KUPIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spamerstwo, ze glowa mala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dlaczego spamerstwo? Nie poleciłam konkretnego salonu. Pewnie nikt z kafeterian nie jest z mojej miejscowości. Byłam na tym zabiegu i uważam że jest najlepszy jeżeli chodzi o nawilżanie a przetestwoałam już wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, bo spam konkretną marką to nie spam? a spamujecie tym sralogo aż się odechciewa na forach wchodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzakk
ja przerobiłam już masę różnych preparatów i kosmetyków i najlepiej sprawdził się u mnie żel curiosin- jest dostępny tylko w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóre na calym ciele w tym twarzy najlepiej nawilzysz od srodka jedzeniem/suplemenetami z kwasami GLA i omega 3 kazdy krem na dluzsza mete tylko poglebi problem w ogole pomysl nakladanie kremow na caly dzien potem na noc jest dla skory czyms nienatrualnym za to naturalne bylo jedzenie pozywienia z duza iloscia omega 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rowniez polecam od srodka, omega 3, gla.. ja bralam raz olej z wiesiolka kapsulki i cere mialam super nawilzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.01.14 [zgłoś do usunięcia] gość ale spamerstwo, ze glowa mala A co rozumiesz pod pojeciem spamerstwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy jak tarczyca funkcjonuje i jakie masz przekonania,czy Twoje komórki maciezyste sa dobrze odrzywione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Twój mózg produkuje wiecej hormonów smierci czy odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wszystko ma znaczenie ,wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia39
Na suchą skórę najlepsze jest dobre nawadnianie organizmu i jonizator!! Ja w domu używam jonizatora non stop i co chwila piję szklanki naturalnej wody mineralnej Ustronianki. Buźkę mam jak marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petra77
Nie rozumiem, temat jest więc piszę jeśli ktoś ma z tym problem to NIE CZYTA i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żel apteczny curiosin i jonizator powietrza powinny załatwić sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jonizator to chyba droga sprawa? ja ostatnio zamówiłam sobie w hurtowni kosmetycznej taką maskę algową, która nawilża - www.kontact.pl/pl/p/Kolagenowa-maska-algowa/6324 w połączeniu z dobrze dobranym kremem widać poprawę, więc może w ten sposób jakoś zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doraźnie możesz sobie zafundować zabiegi nawilżające na twarz. ja jeżdżę regularnie do "nad wodospadem" i korzystam z pakietów nawilżających. dobrze jest raz na jakis czas zrobic sobie taka odnowe skory. czesto skora sie przesusza poniewaz naskorek jest uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×