Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka333

przewlekłe zapalenie żołądka

Polecane posty

Gość modliszka333

Szukam osób, które mają te chorobę i podzielą się swoim doświadczeniem, odnośnie leków i diety, a także badań oraz skutków ubocznych tej choroby bo jak wiadomo każdy organizm inaczej reaguje. Jak najbardziej mile widziane jakieś super przepisy bo wiadomo, że każdy kto pierwszy raz styka się z tą przypadłością doznaje załamania na punkcie nudnego żarcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Ja mam zapalenie żołądka i przełyku oraz nadżerkę przełyku 5 mm. Jestem po gastroskopii, czekam na wyniki badania histopatologicznego. Dopiero z wynikiem udam się do lekarza, to dopiero za 2 tygodnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test na helicobacter, to najszczęstsza przyczyna wrzodów żołądka by wyleczyć tę bakterię należy brać antybiotyki i metronidazol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapalenie żoładka to nie helikobacter, przyczyną zapalenia jest refluks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobtosam
a konkretnie refluks zolciowy,nie domyka ci sie pewno tez odzwiernik,witam dame szrekowa:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobtosam
i nie pytaj co jem bo jestem w trakcie eksperymentu.lekarz powiedzial:bedziesz wiedziala czego nie mozesz. i wiem.zapomnij o ogorasach w kazdej postaci bo poczujesz sie yyy jak na odlocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dama szrekowa :D dzięki wielkie :< :D Hp leczone dwa razy, rok temu brałam metronidazol i duomox plus jakieś ipp, teraz przy gastroskopii, a nie robiłam jej już ze 3 lata wynik testu wyszedł negatywny. Wynik biopsji błony śluzowej żołądka to zapalenie (+/++) i aktywność (+). Co do refluksa są dwa rodzaje przełykowo-żołądkowy i dwunastniczo-żołądkowy. W wieku 18 lat stwierdzili, że mam ten z żółcią, teraz w wieku 23 stwierdzone, że przełykowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij się odrobaczać regularnie najpierw 4 x co 2 tygodnie a później raz w miesziącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka333
gastrolog zlecił mi 4 rodz*****adań kupy :P wszystko wyszło z***biście :) po co się odrobaczać skoro nie jestem zarobaczona? fakt, że blisko mi do lekomanki, ale bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na helicobacter zaczęłam stosować o 2 tygodni hericjum , czuję poprawę ale może to sugestia jestem po=ełna optymizmu co do tego suplementu. Ponadto wyczytałam w ulotce którą dostałam że jest skuteczny przy nieżycie, zgadze refluksie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek3
potwierdzam też stosuję hericium na refluks działa i to jest wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje hericium przy wszelkich dolegliwościach żołądkowych jak, niestrawność, wzdęcia pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
SMALEC----chleb ze smalcem chroni i regeneruje błone słuzową żołądka .Przepis sprawdzony.W stanach ostrych dodatkowo 0,5 szkl gęstego kiślu z mąki ziemniaczanej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wezgłowie łóżka powinno być minimum 15 cm wyzej niż nogi. Poczytaj sobie o oleju z rokitnika. Mozna jeszcze pić siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Olej i siemię lniane ...... " za słabe "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hericium stosuje i pomaga i jeśli może komuś pomóc to czemu nie reklamować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×