Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB

przez swój wzrost nei mam partnera na pólmetek

Polecane posty

Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB

:( ' wkurza mnie to niektóre dzici maja wyższych rodziców ode mnie a sa niższe :o :( a ja wcale nie mam ich tak wysokich a ja jestesm taka wielka 😠[wsciekla]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB
:O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu i
ile maja rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB
choojowa czy nie hojowa ,moja cała klasa jest taka rozrywakowa ze nie przyjmuje do wiadomosci ze ktos moze nie isc :o ja nie iwem ile mam bo sie nie chce mierzyc obicałam sobie w wakacje kiedy miałam 14 lat i 176cm ze jesli przekrocze 180 to sie zabije wiec nie iwem ile mam a moja mama ma 170 a mój tata 182 moje siory maja 15 lat i 168 i 167 cm 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
ja byłam na półmetku bez partnera,bo nie miałam wtedy faceta :P luz i swoboda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam sama na półmetku :P Jakoś żyję. To nie przez wzrost tylko przez to że mój niedoszły partner mnie wykiwał. To dopiero beznadzieja :/ Idź co sie przejmujesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu i
daj spokoj. ja mam 170 i ciesze sie z tego bardzo. chcioałabym byc jeszcze wyzsza. jeszce kilka lat i bedziesz dumna z tego ze jestes wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, weź nie pitol:O Impreza do niczego, w sumie totalna wieś.................. Poza tym kto Ci powiedział, ze musisz mieć partnera?:O Ja nie miałam partnera nawet na studniówkę i żyję. Niedługo będziesz się chciała zabić, bo Cię ktoś zaprosi na wesele i nie będziesz miała z kim iść:O Nie masz większych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieracz drzazg
deska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB
:o ale ja mam fobie społeczna i mnie stresuja takie sytuacje poszłbym sama gdybym była nizsza i miała cycki a tak w kazdej kreacji bede wygladac komicznie i bede jak ta wieza błakac sie sama po sali nie mogac sie nigdzie ukryc przez wzrost :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB
ale dlaczego myslisz ze mam zly gust deska Ty mnie wyzywasz 😭 ApominiKleoPotoPeteCiwiCzanka --. dobra ale Ty przebierasz sie za mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na umowe zlecenie
wiesz co ja mam 175 cm, ale nie rosne od 13roku zycia, przynajmniej nie ew gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB
ale ja kurwa nie hcce takiego wzrostu a jeszcze badzieja wkurza mnie fakt ze nic z tym nie moge zrobic ! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie bym z Tobą poszedł ale chyba jestem za niski (mój wzrost - patrz profil :D) i za stary. Ale pamiętaj, że wśród niższych chłopaków bywają także miłośnicy wspinaczek ;) Więc się nie przejmuj tylko idź na imprezkę i baw się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie masz dlatego, że jesteś wiecznie niezadowolona, żaden facet by z Tobą nie wytrzymał całego wieczoru, jeżeli byś mu opowiadała o tym, że nie masz cycków, jesteś beznadziejna, nieszczęśliwa, brzydka, pokrzywdzona, głupia... A dzisiaj chcesz chyba pobić oranżadkę w ilości zakładanych topików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB
no to bedziemy sie bawiac jak kobieta z kobieta ale bedziesz przebrana za mezczyzne :) bywalec jak tu bae\wic sie dobrze kiedy na [powolnych piesenkach beda same pary ja na 100% z nimikim nie zatańćze i to bedzie upokarzajce :O :( ten wzrokl wychowawcy i inych uczestnikow Minakszi --> ale ja lkudziom nigdy tego nie powiedziałam wtedy to dopiero by bylo :O tyle postó założyłam bo dawno mnie tu nie było no i tak jakos wyszło ApominiKleoPotoPeteCiwiCzanka --> ale Ty przynajmniej ma sz biust f :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle.......
łojej...jeden za duży...drugi za mały...ja mam 155cm...i żyję,pomimo iż wśród niektórych koleżanek czuję się jak ich córka:) miałam koleżankę,tzn nadal mam, która jest bardzo wysoka, coś ponad 180 cm(i szczupla bardzo), i każdy ją pytał zawsze o wzrost,a ona się śmiała i mówiła : "Ile mam?Nie wiem, pewnie z 2 metry". Dzieci na nią mówiły żyrafa itd. Ale ona nigdy się tym nie załamywała,zawsze się z tego śmiała... Znalazła świetnego faceta,który dodatkowo jest o spooooro wyższy od niej, może śmiało śmigać przy nim w butach na obcasie! Przestań wiec sie zamartwiać,Bo na pewno wszyscy będą omijać szerokim łukiem,ale nie dlatego że jesteś za wysoka tylko ze jestes smutas!!!a na pólmetek idź sama,ja bylam sama na studniówce!w kilka koleżanek nie mialysmy partenrów,stwierdzilysmy ze nie ma sensu szukac kogos na sile i poszlysmy same,bawilsmy sie zaaajebiście!Grunt to dobre nastawienie!Więc usmiech dziewczyno-on czyni cuda!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
my z kolezankami na powolnych piosenkach szłyśmy zamówić coś do picia albo udawałyśmy się na plotki do kibla :P(impreza była w dyskotece wynajętej na tę okazję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadzijnaosobaBeznadziejnieB
no tak wspaniałe sa wasze rady tylko ze w mojej klasie /szkole nie mam jako takich kolezanek i które na pewno nie beda chciały sie ze mna bawic poikazujac mi w ten sposób xze nie majac partnera jestem od nich gorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie idź, ja nie byłam na półmetku i żyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×