Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Gość gość

Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą a mężczyzną? Kiedyś miałem taką przyjaciółkę ale niestety los nas rozdzielił. Jakie wy macie doświadczenia i zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Wieczorny
Jest możliwa jeżeli obie strony jej chcą. Jeżeli podstawą ich przyjaźni jest szczerość, nie ma niedomówień, niejasności i umieją się przed sobą otworzyć i szczerze rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie jest możliwa ale praktycznie to już nie takie proste bo zawsze może zaistnieć sytuacja gdy któraś ze stron poczuje wejść w bardziej intymne sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo modelinko. taka prawda jest. a wez sie w przyjaciolce mezatce zabujaj albo na odwrot. przykra sprawa i ciezka uczuciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o modelinko tez przecieram oczy ze zdziwienia;). kto wie moze sie zaprzyjaznimy kiedys;) i skonczymy jak przyjaciele kobieta i mezczyzna ale bardziej intymnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest możliwe, jak to mówią "Nigdy nie mów nigdy";) Może się okazać, że tyle samo nas łączy co i dzieli;) a nie wykluczone jest, iż opcja in plus przechyli szalę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie zapominaj kogo szukam poki co:). wiesz raz w roku to i luk niezaladowany wystrzeli to moze i nas cis polaczy. moze gdybym mial wiecej czasu na pisanie to bym cie zbalamucil;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żebym nie miała wiary w Ciebie ale mnie zbałamucić to nie taka prosta sprawa, trzeba się napracować:) Luk może i wystrzeli ale czy zdobędzie fortecę?:) Nie, nie zapominam, jakżebym śmiała zapomnieć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelinko ogole jajka i wroce moze co napiszesz sasiadko z lubelszczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gól co tam sobie chcesz jeśli czujesz taką potrzebę:) a tak apropo golisz dla siebie czy ze wskazaniem na kogoś konkretnego? Liczysz na jakieś szczególne moje wypowiedzi?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gole bo lubie na gladko . nie na szczegolne wypowiedzi nie licz absolutnie tylko ciekawe co pomyslalas czytajac moja informacje. dla siebie teraz kiedys dla zony. oj malo wazne to chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli chciałeś mnie przetestować;) Golenie nie jest dla mnie szokiem z tej racji, że sama preferuję gładkość zarówno u siebie jak i mężczyzny. A co jest według Ciebie istotne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ci ze wazne jest by kobieta miala wyobraznie i nie stala w miejscu. wymagam ale i daje taka moja dewiza lozkowa. a istotne jest to ze odpisujesz do mnie i juz knuje plan jak cie poznac i zdobyc fortece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do knucia też potrzebna jest wyobraźnia:) I tu muszę zgodzić się z Tobą, bo nie wystarczy brać ale i trzeba dawać a moją dewizą jest to, iż w łóżku wszystko jest dozwolone o ile sprawia przyjemność obydwojgu:) I popatrz, jeszcze kilka godzin temu pomyślałbyś, że damy radę rozmawiać ze sobą w swobodny sposób z dawką humoru?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad modelinko!nie wkurzaj sie ze tak cie nazywam. swieta racja. mozna szalec w wyrku ile sie da i jak sie da pod warunkiem ze robia to dwie osoby a nie jedna z workiem kartofli. ha suty staja jak pomysle co dalej bedzie z nami hihi. wlacza mi sie swir a za pare minetek w kimano musze isc.a widzialas w lublinie w tesco te z******te tv 50 cali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkurzam się, uznaje to za znak rozpoznawczy Ciebie:) Co będzie to będzie, jak to się teraz mówi "Od kawy się zaczyna lub na kawie się kończy";) Widzieć nie widziałam ale jestem szczęśliwą posiadaczką takiego 50-calowego okazu:) Kręci Cię ta 50-tka? Masz na nią zakusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreci mnie modelinka firmy kafe:),ale 50 tka toona nie jest.....chyba. hmm swoja droga to myslalem ze wysupiesz sie z tego ze bywasz w tym angielskim markecie przy orkana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, muszę Cię rozczarować, bo bywam tylko w Orkana a do Tesco nie zaglądam.... i masz swoje wysypywanie się;) Do 50-tki trochę mi jeszcze brakuje. Jaki wiek obstawiasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą kobiety właśnie są od kręcenia mężczyzn i ja nie odbiegam od tego modelu:) z racji nacji mamy zapisane w genotypie ta umiejętność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha w orkana powiadasz. juz jest dobrze. po nitce do klebka jak mowi moj kot w butach. nie obstawiam ile masz wiosen. wiem ze 35 prawda?dalej mnie tak krec to sie w koncu sama zamotasz cwaniaro:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, nie mogę powiedzieć że bingo bo nie trafiłeś:) Ja i motanie? No, może ciut;) Prorokujesz, że wpadnę we własne sidła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest możliwa, bo takiego przyjaciela posiadam od 20 lat. Tylko trzeba wiedzieć czego się chce i nie oszukiwać samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mow mi eliasz:). nie trafilem mowisz zanizylem czy zawyzylem.jestes inteligentna ale czy sprytniejsza ode mnie. przekonamy sie. modelinko bede uciekal. jeszcze przeczytam co odpowiesz i poczekam priwa od ciebie:). choroba malo mam czasu ale jak go znajde a raxzej warto to bedziesz zaskoczona jaki potrafie byc mily. ty taka tez sie wydajesz a jak cie zaskocze tu to realnie uuu spalonego nie bedzie. pytanie za sto zloty jestes mezatka czy singlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spojrz na jakim temacie zatrzymalismy sie. to musi cos oznaczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaniżyłeś i w sumie mogłabym uznać to za komplement:) Wcale nie wątpię, w to że jesteś miły ale wiem na pewno, iż parcie do przodu z mocą tarana nie jest Ci obce. Nie wiem co obstawiałeś za tą 100-tkę ale prawdziwa jest pierwsza opcja:) Również się pożegnam życząc dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobranoc . milo bylo moze jitro cie zakrece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wszystkim wierzacycm w taka przyjazn. hej Modelinko . lewa noga z lozka zeszla jako pierwsza czy prawa?ja w drodze do pracy i juz ona nadciaga a robic sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nie marudź, piątek jest. Jeszcze tylko kilka godzin i weekend. Przeżyjesz:) Obowiązkowo prawą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×