Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

przyjazne odchudzanie cz.2

Polecane posty

Kurde no to nie chodzi o Dukana. Ale o mnie , jakos nie potrafię się zmobilizować i nie zrec( bo ja zre a nie jem) porazka jakas. Kurwa mam dość ryczec mi sow chce. Może 5 kg nie przytyje ale coś tam na plus będzie. Musze ta Kleo zobaczyć bo się chyba poddam i zaczne naprawdę zrec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jej w znajomych :/ no tak nowy wątek to i może nowe chęci się znajdą. Zobaczymy jutro ;) ide spac, dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane U mnie nowy dzien nowa motywacja Wstalam rano i sie zawzielam Bede walczyc z tym slodkim podjadaniem Nowy dzien nowa motywacja nowa walka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja mam tyle slodyczy ze masakra. Nie wiem czy dam rade sie oprzec ;) ej okresu nie mam juz 2 mies. Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcyk tez tak mialam na dukanie Idz so gin da ci cos na wywolanie Nie wiem jak w DE ale w PL daja luteine Ja tez nie mam :-) Od dzis nie biore wspomagaczy ani herbatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam sobie kapiel relaksujaca Potem nalozylam w wannie blotko z morza martwego i chcialam zobaczyc czy juz zaschlo Poslizgnelam sie i uderzylam brzuchem o umywalke :-/ Boli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze sobie lba nie gdzies nie rozbilam Musze sie zaczac pakowac ale jakos zebrac sie nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie hh wlasnie pokrecilam , niestety tylko 20 min bo synus na wiecej nie pozwolil :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka wzdeta dzis jestem, brzuch mnie bolal jak krecilam. masakra. no pakuj sie pakuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje hh jeszcze nie doszlo Zreszta i tak musze czekac na @ bobjakby okazalo sie ze jestem jednak w ciazy to hh odpada :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Izulek , nie pocieszę Cię tym co napiszę, ale jak zaczniesz kręcić hh to będziesz miała kilka takich siniaków- bynajmniej ja tak miałam przez pierwszy tydzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula juz jednego mam wiec wiekszej roznicy mi to nie zrobi :-) Pozatym pierw w 100% musze wykluczyc ciaze a to jak narazie jest zagadka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc znów nowy watek no masakra. A ja mam propozycje - otóz moze przejdziemy wszystkie na vitalie jednak? juz i tak wiekszosc z nas tam pisze, MałaJo, Baska, acri, czarnula, efcyk, izula, p3, ja90, anya, agula, agata, jesli kogos nie wymieniłamto sorki. I tak pisza jedne i te same osoby a teraz potworzyły sie kolejne dwa topiki i jak tak dalej pojdzie to sie pogubimy. Na vitali mogłybyśmy skopiowac tabelke z kafe albo stworzyc jedna ogromna tabelke dla wszystkich piszacych jako jedna odchudzajaca sie grupa. Co wy na to? Ja ide na vitalie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie czesto klawiatura tam strajkuje Zreszta ja pisze tu na kilku tematach nie tylko odchudzajacych wiec lepiej mi tu niz skakac po kilku stronach Tam czasami zagladam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć dziewczyny, ja mam doła także efcyk spoko nie ty jedna żresz :) właściwie to powiem wam że dobija mnie kilka spraw naraz , nawet się zastanawiam czy ja czasem źle nie rozporządzam kasą bo ciągle brakuje i minus i minus wszystko mnie dziś wkurza no aha i ktoś pisał że jestem na witalii ja nie jakoś się tam nie odnajuduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ide tam na stałe. wkurze mnie tu zakładanie nowych watków skakanie raz tu raz tam. załozyłam sobie tam paseczek spadku wagi i zamierzam zrobic avatar, - narazie nie wiem jak, takze pisac juz tu nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
a i fajnie że zrobiłyście ta drugą część bo nie trza latać kilkunastu stron mi się podoba kuźwa nie ważyłam się muszę jutro zobaczyć ale aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×