Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imwithyou

przykry zapach z pochwy

Polecane posty

Gość imwithyou

Witam. Mam problem. Z pochwy wydobywa sie nie przyjemny zapach. Moja higiena osobista jest wystarczajaca,lecz nawet po kąpieli zapach jest mocny. Czytalam na forum o tym ale problem tkwi w tym że mam 17 lat a moja mama nie jest mna zainteresowana i po wielu próbach i rozmowach nie chce mnie wziac do ginekologa. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to idz sama, w koncu zdrowie jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imwithyou
Ale czy lekarz pozwoli na wizyte bez rodzica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grzybica na 100%. idz do apteki po jakies globulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SpecDsProbiotyków
Przykry tzw "rybi zapach" jest raczej objawem infekcji bakteryjnej, mogą towarzyszyć mu szare jednolite upławy. Higiena intymna niewiele ma z tym wspólnego, infekcje związane są raczej z osłabieniem organizmu. Może spróbuj iść do lekarza rodzinnego i opisać szczerze problem, po 16 roku życia lekarz rodzinny przyjmuje bez rodzica. Sama możesz jedynie zastosować probiotyk ginekologiczny i żel z kwasem mlekowym do miejsc intymnych. Takie preparaty są dostępne bez recepty.Ale to nie zastąpi wizyty u lekarza. Po więcej informacji na temat zdrowia intymnego zapraszam na invag.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że idź sama jeśli nie masz wsparcia ze strony mamy. Możesz również zrobić posiew z pochwy wtedy będzie wszystko jasne. Jeśli posiew będzie okej, myślę że wystarczy jak będziesz codziennie po kąpieli smarować się provag żelem, który łagodzi podrażnienia i hamuje rozwój patogennej mikroflory. Docenisz jego zalety jak rozpoczniesz życie seksualne, nie będziesz miała żadnych otarć ani mikro urazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W aptece można dostać tester i zrobić samemu wymaz z pochwy. Dowiesz się czy to grzybica czy bakterie pani w aptece Ci doradzi co kupić, mi wystarczył lactacyt płyn do higieny intymnej. To była kwestia dni i po kłopocie. musisz uważać czym się myjesz, nie myj się mydłem ani zwykłymi żelami pod prysznic, tylko płynem do higieny intymnej, a zbyt częste mycie tez może Ci w takim stanie szkodzić. Musisz odbudować swoją florę bakteryjną a podmywając się często zwłaszcza mydłem niszczysz ją. Zwróć uwagę jaką bieliznę nosisz, koronki, sztuczne tkaniny sprzyjają takim infekcjom najlepsze są bawełniane gładkie majtki. Niektóre wkładki higieniczne tez mogą szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Jesli nie masz jeszcze innych dolegliwości jak swędzenie, pieczenie czy opuchlizna miejsc intymnych to masz czas na reakcje. Zaopatrz się we wspomniany Lactacyd to mycia miejsc intymnych, a po kapieli smaruj sie provag żelem, żel wspomaga utrzymanie higieny, utrzymuje fizjologiczne pH, chroni przed infekcjami, kupisz w aptece bez recepty. Jesli nie masz problemu z aplikacja globulek dopochwowych możesz sobie zrobic kuracje probiotykiem ginekologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×