Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariola.......

Przyłapałam córkę na masturbacji

Polecane posty

Gość Mariola.......

Jestem w szoku...ona ma 15 lat..jak powinnam jej powiedzieć, że co robi jest niewłaściwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umyj lustro
chcesz zeby juz weszla w swiat sexu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
1.przyłącz się i pokaż jej jak to się robi właściwie 2.kup jej wibrator albo inne urządzenia wspomagające 3.wytłumacz jej po co są faceci (albo puść seksmisję, zależnie od ideologii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszekkkk
czemu tak mylisz ja mialam z 12 lat jak sie masturbowalam teraz od jakis 3 lat tego nie robie mam 20 lat po prostu taki wiek i to jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola.......
Dexter co ty za chore rady dajesz...może jeszcze mam ją zmasturbować, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to była ewidentna sytuacja że weszłaś i wasze zakłopotane spojrzenia się spotkały czy Ty widziałaś/słyszałaś a ona o tym nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola.......
weszłam i zaraz wyszłam, bo nie wiedziałam co zrobić...ona wie że widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIOLA to co twoja corka robi jest calkiem normalne i bardzo zdrowe zastanawiam sie czemu ty jestes tym zdziwiona? jako matka powinnas dac corce troche porad w tej sprawie bo bedzie uczyc sie z ulicy a to najkrotsza droga do ciazy...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
chore rady? zacznij myśleć i niech w końcu do Ciebie dotrze, że czas z córką porozmawiać (bo pewnie u niej w klasie zostały tylko dwie dziewice, ona i wychowawczyni). 15 lat... gazet nie czytasz? 12 latka w ciąży, ojciec ma 14 lat, a ty się zastanawiasz czy Twoja 15 letnia córka czai bazę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne ze twoja corka chce poznac swoje cialo i przyjemnosci z tym zwiazane,zwlaszcza w tym wieku.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola.......
Zwyczajnie... zauważyłam, że ktoś grzebał w mojej kolekcji wibratorów. Podejrzewałam, że mąż - zboczek i sodomita - zabawia się nimi analnie. Zaczaiłam się w szafie za garniturami... czekam... patrzę... i co widzę? Córcia zakrada się do pokoju, chwyta gumowego przyjaciela, zrzuca z siebie ciuszki, włącza magnetofon i śpiewa wraz z Dodą do wibratora wykonując okrężne ruchy miednicą :O Ja już nie wiem, co gorsze, czy to, że słucha Dody, czy jakby go zapakowała w pochwę i doszła... :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uu to głupia sprawa. Dziewczyna się pewnie spaliła ze wstydu ;/ co by nie mówić to że w tym wieku się masturbuje to jest akurat normalne. Lipnie że wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama jak mnie przyłapała na tym ze pozyczylam jej wibrator to kupila mi jeden i ze mna o tym porozmawiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola.......
Mazia a ile miałaś lat wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam przed 16 urodzinami...wiec nie masz sie czego martwic to jest normalne po 16 urodzinach jest duzo wiecej:) pogadaj z corka o tym to najlepszy sposob:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowanie wibratora, hmmm raczej nie bo przypomnisz jej o krępującej sytuacji, a nie ma też co zachęcać do masturbacji pomimo że i tak jak będzie chciała to będzie to robiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
Wy chyba jesteście chorzy psychicznie. Mariola, nie dale pada jabłko od jabłoni wie najpierw powinnaś zając się sobą o dopiero potem czepiać się córki. Oducz ja tego jak najszybciej. Ja soją córkę oduczyłam gdy miała 12 lat teraz ma 16 i od tamtego czasu jest spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna30
i co się stało? Hormony buzują I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviiiiiika
krysia42 Jakim cudem oduczylas corke masturbacji? Myslisz ze tego nie robi bo nie pozwalasz na to? Myslisz ze twoj sprzeciw i wpedzanie dziewczyny w poczucie winy z powodu naturalnych potrzeb zahamuje rowijającą sie seksualnosc? Gratuluje wam idealnej metody do niszczenia zycia waszym corkom, juz na wstepie mlodego zycia wpajacie im bezsensowne zahamowania, wstyd za swoje potrzeby i reakcje ciala. Wychowujecie wlasnie przyszle pacjentki seksuologow i psychologow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peedobeer
ustaw w jej pokoju kamerkę (tylko żeby się nie zorientowała), to jeszcze dorobisz do pensji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak powiedzieć, że to niewłaściwe????:O:O A co jest niewłaściwego w odczuwaniu przyjemności?:P Kobieto! Najpierw poświęć jej chwilę, usiądźcie i porozmawiajcie o seksualności. Może na początek przeproś, że włazisz w jej prywatną strefę nez uprzedzenia, potem obiecaj, że teraz już będziesz pukać do drzwi.:) Następnie spróbuj przekonać, że czas dojrzewania to świadomość własnych reakcji na bodźce i że lepiej tak się rozładować, niż przypadkowym seksem bez zabezpieczenia. Może porozmawiaj o tym szerzej, tego w szkole jej nikt nie powie, rówieśnicy mogą jedynie spaczyć tę sferę w psychice. W żadnym razie nie powinnaś dziewczyny wpędzić w poczucie winy, to może odcisnąć piętno na jej późniejszym życiu z partnerami. Jeśli chcesz jej dobra, posłuchaj co Ci doświadczeni ludzie radzą.:) :classic_cool:🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie mam problem
PRZYLAPALAM RODZICOW NA SEXIE. JAK ICH TEGO ODUCZYC? PRZECIEZ TO CHORE I NIEMORALNE. ONI MAJA 50 LAT :) Nie no a temat super ;) Jak mozna tak sie bulwersowac ze dziecko sie masturbuje ? Lepiej zeby nadstawiala szparke jakiemus chlopakowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia42
Jak miała 12 lat to przypadkowo weszłam do jej pokoju i zobaczyłam ze siedzi przed komputerem ogląda świńskie filmiki i to robi. Dostała niezły ochrzan, komputer wyleciał z jej pokoju, miała chyba półroczny szlaban na wychodzenie z domu, rewizje w pokoju i musiała spać przy otartych drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×