Odpowiedz na ten temat

Przyłapałam córkę na masturbacji

• Mariola....... 2010.12.15 [21:10]
    Jestem w szoku...ona ma 15 lat..jak powinnam jej powiedzieć, że co robi jest niewłaściwe?
  • miss lipstick 123 2010.12.15 [21:11]
    a czemu mu niewlasciwe?????????????????
  • umyj lustro 2010.12.15 [21:12]
    chcesz zeby juz weszla w swiat sexu?oczko.gif
  • dexter 2010.12.15 [21:13]
    1.przyłącz się i pokaż jej jak to się robi właściwie
    2.kup jej wibrator albo inne urządzenia wspomagające
    3.wytłumacz jej po co są faceci (albo puść seksmisję, zależnie od ideologii)
  • miszekkkk 2010.12.15 [21:13]
    czemu tak mylisz ja mialam z 12 lat jak sie masturbowalam teraz od jakis 3 lat tego nie robie mam 20 lat po prostu taki wiek i to jest normalne
  • miss lipstick 123 2010.12.15 [21:16]
    a ja przylapalam syna sasiadki jak dlubal w nosie uwazam ze to gorsze
  • Mariola....... 2010.12.15 [21:18]
    Dexter co ty za chore rady dajesz...może jeszcze mam ją zmasturbować, co?
  • samotny 2010.12.15 [21:18]
    normalna sprawa nie wiem z czego robisz problempechowiec.gif sam to robisz ?
  • bieu 2010.12.15 [21:19]
    to straszne...
    Jak cię widzą, tak cię piszą...
  • napalony^ 2010.12.15 [21:19]
    ale to była ewidentna sytuacja że weszłaś i wasze zakłopotane spojrzenia się spotkały czy Ty widziałaś/słyszałaś a ona o tym nie wie?
  • Mariola....... 2010.12.15 [21:21]
    weszłam i zaraz wyszłam, bo nie wiedziałam co zrobić...ona wie że widziałam.
  • samsara11 2010.12.15 [21:23]
    MARIOLA
    to co twoja corka robi jest calkiem normalne i bardzo zdrowe zastanawiam sie czemu ty jestes tym zdziwiona? jako matka powinnas dac corce troche porad w tej sprawie bo bedzie uczyc sie z ulicy a to najkrotsza droga do ciazy...............
    ludzie ktorzy krytykuja innych sa sami niedowartosciowani i zazdroszcza innym odwagi w zyciu wiec nie popelniaj ty tego bledu!!!!!
  • dexter 2010.12.15 [21:23]
    chore rady? zacznij myśleć i niech w końcu do Ciebie dotrze, że czas z córką porozmawiać (bo pewnie u niej w klasie zostały tylko dwie dziewice, ona i wychowawczyni). 15 lat... gazet nie czytasz? 12 latka w ciąży, ojciec ma 14 lat, a ty się zastanawiasz czy Twoja 15 letnia córka czai bazę?
  • samsara11 2010.12.15 [21:24]
    to normalne ze twoja corka chce poznac swoje cialo i przyjemnosci z tym zwiazane,zwlaszcza w tym wieku.................
    ludzie ktorzy krytykuja innych sa sami niedowartosciowani i zazdroszcza innym odwagi w zyciu wiec nie popelniaj ty tego bledu!!!!!
  • Mariola....... 2010.12.15 [21:25]
    Zwyczajnie... zauważyłam, że ktoś grzebał w mojej kolekcji wibratorów. Podejrzewałam, że mąż - zboczek i sodomita - zabawia się nimi analnie. Zaczaiłam się w szafie za garniturami... czekam... patrzę... i co widzę? Córcia zakrada się do pokoju, chwyta gumowego przyjaciela, zrzuca z siebie ciuszki, włącza magnetofon i śpiewa wraz z Dodą do wibratora wykonując okrężne ruchy miednicą pechowiec.gif Ja już nie wiem, co gorsze, czy to, że słucha Dody, czy jakby go zapakowała w pochwę i doszła... pechowiec.gifcool.gif
  • napalony^ 2010.12.15 [21:25]
    uu to głupia sprawa. Dziewczyna się pewnie spaliła ze wstydu ;/ co by nie mówić to że w tym wieku się masturbuje to jest akurat normalne. Lipnie że wpadła
  • Mother-In-Love 2010.12.15 [21:27]
    powinnaś pukać kiedy wchodzisz do pokoju córki
    http://roxanne.pl/klasyczny.php Prezenty dla dziewczyn i kobiet <3
  • mazia006 2010.12.15 [21:29]
    moja mama jak mnie przyłapała na tym ze pozyczylam jej wibrator to kupila mi jeden i ze mna o tym porozmawiala...

• Mariola....... 2010.12.15 [21:33]
    Mazia a ile miałaś lat wtedy?
  • mazia006 2010.12.15 [21:35]
    bylam przed 16 urodzinami...wiec nie masz sie czego martwic to jest normalne po 16 urodzinach jest duzo wiecejusmiech.gif pogadaj z corka o tym to najlepszy sposobsmiech.gif
  • napalony^ 2010.12.15 [21:37]
    kupowanie wibratora, hmmm raczej nie bo przypomnisz jej o krępującej sytuacji, a nie ma też co zachęcać do masturbacji pomimo że i tak jak będzie chciała to będzie to robiła oczko.gif
  • Krysia42 2011.04.16 [09:04]
    Wy chyba jesteście chorzy psychicznie.
    Mariola, nie dale pada jabłko od jabłoni wie najpierw powinnaś zając się sobą o dopiero potem czepiać się córki. Oducz ja tego jak najszybciej. Ja soją córkę oduczyłam gdy miała 12 lat teraz ma 16 i od tamtego czasu jest spokój.

• Juzek zpod usemki 2011.04.16 [09:10]
    Krysia 42 a czegóż Ty możesz nauczyć (oduczyć) tumanie ?
  • Smutna30 2011.04.16 [09:10]
    i co się stało?
    Hormony buzują
    I tyle...
  • Eviiiiiika 2011.04.16 [09:15]
    krysia42
    Jakim cudem oduczylas corke masturbacji?
    Myslisz ze tego nie robi bo nie pozwalasz na to?
    Myslisz ze twoj sprzeciw i wpedzanie dziewczyny w poczucie winy z powodu naturalnych potrzeb zahamuje rowijającą sie seksualnosc?

Gratuluje wam idealnej metody do niszczenia zycia waszym corkom, juz na wstepie mlodego zycia wpajacie im bezsensowne zahamowania, wstyd za swoje potrzeby i reakcje ciala. Wychowujecie wlasnie przyszle pacjentki seksuologow i psychologow
  • peedobeer 2011.04.16 [09:20]
    ustaw w jej pokoju kamerkę (tylko żeby się nie zorientowała), to jeszcze dorobisz do pensji jezyk.gif
  • nobaaa 2011.04.16 [09:48]
    Jak powiedzieć, że to niewłaściwe????pechowiec.gifpechowiec.gif A co jest niewłaściwego w odczuwaniu przyjemności?jezyk.gif

Kobieto! Najpierw poświęć jej chwilę, usiądźcie i porozmawiajcie o seksualności. Może na początek przeproś, że włazisz w jej prywatną strefę nez uprzedzenia, potem obiecaj, że teraz już będziesz pukać do drzwi.usmiech.gif Następnie spróbuj przekonać, że czas dojrzewania to świadomość własnych reakcji na bodźce i że lepiej tak się rozładować, niż przypadkowym seksem bez zabezpieczenia. Może porozmawiaj o tym szerzej, tego w szkole jej nikt nie powie, rówieśnicy mogą jedynie spaczyć tę sferę w psychice. W żadnym razie nie powinnaś dziewczyny wpędzić w poczucie winy, to może odcisnąć piętno na jej późniejszym życiu z partnerami. Jeśli chcesz jej dobra, posłuchaj co Ci doświadczeni ludzie radzą.usmiech.gif

cool.gifkwiatek.gif

No niestety, mam małego. http://pl.zbiornik.com/photo/3M4tsEEE/?src=pr ev Gdy was czytam, to mi staje. Piszecie jak...cipy! Też możecie powiedzieć http://nobaaa.powiedz.to
  • ludzie mam problem 2011.04.16 [09:53]
    PRZYLAPALAM RODZICOW NA SEXIE.

JAK ICH TEGO ODUCZYC?

PRZECIEZ TO CHORE I NIEMORALNE. ONI MAJA 50 LAT usmiech.gif

Nie no a temat super oczko.gif

Jak mozna tak sie bulwersowac ze dziecko sie masturbuje ? Lepiej zeby nadstawiala szparke jakiemus chlopakowi ?
  • nobaaa 2011.04.16 [10:42]
    Nie ma to jak odgrzanie starego wątku.jezyk.gif

Znowu nie popatrzyłem!lapka.gifsmiech.gif
    No niestety, mam małego. http://pl.zbiornik.com/photo/3M4tsEEE/?src=pr ev Gdy was czytam, to mi staje. Piszecie jak...cipy! Też możecie powiedzieć http://nobaaa.powiedz.to
  • Krysia42 2011.04.18 [14:50]
    Jak miała 12 lat to przypadkowo weszłam do jej pokoju i zobaczyłam ze siedzi przed komputerem ogląda świńskie filmiki i to robi. Dostała niezły ochrzan, komputer wyleciał z jej pokoju, miała chyba półroczny szlaban na wychodzenie z domu, rewizje w pokoju i musiała spać przy otartych drzwiach.
  • Krysia42 2011.04.18 [14:51]
    A tak przy okazji mam jeszcze 13 letniego syna i u niego ten problem nie wystepuje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...