Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przypominam ,że sperma którą z rozkoszą łykacie

Polecane posty

Gość gość

zawiera putrescyne i kadaweryne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spieprzaj ciulu jeden,nikt normalny nie lyka spermy,nawet porzadna dz/iw/ka nawet za kase tego nie zrobi.o rzekomym polykaniu spermy pisza napaleni faceci podajacy sie za kobiety🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdziwisz sie ile "normalnych" kobiet łyka nasienie i jeszcze sie oblizuję :D Chyba wychowała cie matka należąca do fundamentalistycznego odłamu kółka różańcowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, moja łyka od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem co normalnego w lykaniu spermy,to moze niech facet possa mojego tampona?tez normalne,co nie?taa lykajmy swoje wydzieliny i lizmy sobie d**y jak psy,bo przeciez jesli tego nie robi,y to posadza nas o przynaleznosc do kola rozancowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta która nie spija nektaru z berła swojego Pana i Władcy jest godna ostracyzmu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię mojej dziewczynie wylizać anusa przed analem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna79 bez logowania
jakie ku/rwa znowu picie spermy,na szczescie nie wszystkie kobiety sa jak zlewozmywak czyli jak autorka tego topiku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie spotkałem kobiety która by się brzydziła łyknięciem wytrysku albo spustu na twarz lub cycki . Kiedyś pamiętam celowałem mojej dziewczynie w otwarte usta ale nie trafiłem i poleciało jej w oko :D Trochę ją szczypało i było czerwone ale uśmialiśmy sie przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ,że są jeszcze takie dziewczyny które mają opory przed lizaniem jajek , analem czy robieniem laski ze spustem do ust . Wiem ,że branie z dooopy do ust :classic_cool: jest jeszcze tematem tabu ale ja podczas *****nka mojej dziewczyny wkładam jej palec w pupę penetrując głęboko jej o***t po czym wkładam jej ten palec do ust . Uwielbia go ssać . Chociaż z d**y do ust na razie się nie zgodziła bo mówi ,że za głęboko wchodze penisem . Ale wszystko przed nami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty ją walisz bez lewatywy ? Przecież to śmierdzi, pojebało cię, gówno ma lizać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma lizać g****o . Tak ją poniżam . To praktyka związana z BDSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ona tylko czeka na g****o z własnej d**y. Gratuluję partnerki, i brudnego fiuta, rzgać się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×