Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyrost bhcg 43%

Polecane posty

Gość gość

Jestem w piątym tygodniu, miałam plamienia. Zrobiłam bhcg - 1997 i po 48h - 2858. Czyli przyrost o 43%. Strasznie się martwię... Czy jest szansa żeby ciąża się utrzymała? Z góry dzięki za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to trudno powiedzieć...musisz czekać, wdaje mi się, że szanse masz tak 50/50, że będzie dobrze. Ja miałam przyrost 48% i okazała się ciąża pozamaciczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki przyrost przy pustym pęcherzyku. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś już umówiona na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam usg, pęcherzyk 5mm w macicy. Potem zaczęłam plamic wiec szybko IP. Tam kazali zrobić bete i powtórzyć. Wizytę u gina mam za tydzień. Jeszcze dziś powtórzę betę, bo mija kolejne 48h. Martwię się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktoś, kto miał taką sytuację i ciąża się utrzymała? Jak myślicie, warto robić betę dziś i w ogóle mieć nadzieję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sobie nadziei nie robiła. Pewnie pusty pęcherzyk. Nie martw się, wielu kobietom się to zdarza. Zwykle raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie macie rację. To sobie odpuszczę betę dziś. Poczekam do pt za tydzień, do wizyty. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisalis
U mnie tez beta wolno wzrastała. Pseudo lekarze błędnie zdiagnozowali ciążę pozamaciczną i chcieli usunąć w 100% sprawny jajowód! Ciąża była w macicy, ale ostatecznie poroniłam samoistnie. Zapraszam do zapoznania się z moją historią na melisalis.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×