Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gracja wariacja

Przywitać się chciałam i..

Polecane posty

I jestem tutaj nowa Nie szukam kochanków, mężów, Nie szukam przyjaciółek, koleżanek Jestem dorosłą kobietą, mam chwilowo czasu pod dostatkiem, więc porozmawiajmy, kulturalnie z domieszką bezpruderyjności, cwaniactwa i chamstwa, ale z prawdą choćby miała być pogardą. Dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duch słowiański, ptfu aryjski czuć w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór, duszyczko zbłąkana, więc kogo szukasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo i wódka, to kojarzy mi się z duchem aryjskim, a duch słowiański ze słynnym przebojem wiemy o jakim mowa. A czy tutaj każdy kogoś szuka w odpowiedzi na drugie pytanie? Przygody, czy też zacietwierzenia się w tych ściankach forumowych? Ile/ ilu z Was już tutaj mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam tutaj i pierwsze co mnie tknęło, jak bardzo co niektórzy się Tutaj dowartościowujecie. Jakiego mam penisa Proszę o ocenę Jak ocenicie mnie/ moją laskę W rozumach Wam się pomieszało świat ero na psy spływa i Wy tego nie dostrzegacie? Jakieś podbudowywania swojego niskiego ego, swojego braku pewności siebie. A nie jest najprościej , w Siebie uwierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia piernik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze niedziela. Nie liczy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam Tobie siebie przedstawić? Bardzo proszę: 2 lata temu bywałam na kafeterii, nie zdradzę pod jakim pseudonimem. Teraz nie mieszkając w Polsce, pomyślałam, co mi szkodzi, więc jestem. I tak oto jestem obeznana, jak widzę nic się tutaj nie zmieniło. Zaraz wypomnisz mi, że napisałam : jestem tutaj nowa" tak jestem Tutaj nowa, bo od dwóch lat tutaj tzn na kafeterii nie pomieszkiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slodko Winna 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez 2 lata zmieniło się tylko tyle, że ciekawych tematów jest jak na lekarstwo. Większość tematów dotyczy rozmiarów, wymiarów i namiarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodko winna
a do tej pory sir tutaj lubię wiec masz prawo. Dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przechodząc do sedna, Co Wam daje to dowartościowywanie się? Za czasów mojej bytności tutaj, ludzie mieli jakieś ciekawsze zagadnienia, a nie pokazywanie pisiorów i piersi, więc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, brak tematów, czyli społeczeństwo nie ma o czym pisać, rozmawiać, zaczynamy się nudzić we własnych sypialniach, czy koleżanki, są od nas w czym tam lepsze? Czy po prostu poszukujemy uciech?? nie wiem zdrad, czy...no czego? Med..pomóż, bo pogubiłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylica to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu coś ściemnia , bo 2 lata temu poka tzytze był sztandarowym tekstem na Kafe . Ty chyba jesteś nie tym za kogo się podajesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd te podejrzenia? Nazywacie mnie, podejrzewacie kim jestem, ale czy to jest aż tak ważne, tzytze słynny slang ze słynnego forum, pozdrawiam bywalców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella koza
Gracja wariacja czy jestes Włoszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro pisałaś tu wcześniej powinnaś napisać kim jesteś albo zalogować się pod tamtym nickiem. A nie udawać kimś kim nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×