Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dncindionfdo

psycholog warszawa/mokotów

Polecane posty

Gość dncindionfdo

czy znanie jakąś dobrą psychoterapeutkę z okolic wilanowa/ mokotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala9
Witaj, To już chyba nieaktualne, ale może komus się jeszcze przydać. Chciałabym polecić Panią Magde Filipowicz. Prowadzi Pracownie terapeutyczną na ul Rumianej. Jest to moim zdaniem dobry psycholog:) Tutaj w razie czego znajdują się namiary: http://pracowniaterapeutyczna.org/ Pozdrawiam Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p. Wesolowska z centrum terapii Dialog, ale to na Ursynowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość w dniu dzisiejszym
dobrym psychologiem jest Pani Aneta Zielińska, mi bardzo pomogła w problemach związanych ze stresem, odrzuceniem i barkeim motywacji do zycia, pracy i najblizszych. pani Aneta przyjmuje w Mediklinika na ul.Postępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Agatę Nowińską, młoda fajna terapeutka. Chodzę do niej od prawie roku. Mogę podesłać namiar na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij na ofertę tej pani www.gabinet-psychologiczny.waw.pl - wg mnie jeden z najlepszych specjalistów w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już jesteś znudzona chodzeniem po psychologach i szukaniem kompetentnego, to może postaw na psychologa online? Bez wychodzenia z domu uzyskasz profesjonalną poradę. Zobacz na ich stronie www.psycholog-online.org :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie mogę Ci polecić gabinet psychoterapeutyczny www.wrelacji.pl :) Prowadzą także terapię partnerską, terapię dla dzieci itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Polecam Przystanek Empatia, mają siedzibę w centrum oferują terapie online. Bardzo pomogli mojej siostrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×