Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

puder do twarzy

Polecane posty

Gość gość

chce zmienić swój obecny puder, bo po wakacjach mam wysuszoną skórę a widżę że ten puder tylko pogarsza sytuację. jakie kosmetyki będą dobre dla skóry suchej? pytam pod kątem pudrów i podkłądów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkład Clinique Moisture surge, puder nie ma większego znaczenia (bo oczywiście nie dajesz go na gołą skórę, tylko na podkład, a podkład na krem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie ziemię egipską Bikor, to najlepszy kosmetyk jaki znam. Zastepuje podkład i puder, a poza tym jest bardzo wydajna i wystarcza na około 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... i wysusza skórę jak jasna choliera... ja mam cerę mieszaną, i suchsze partie mi toto maskrowało, mogłam używać maks raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie uzywasz zadnego kremu do twarzy to ci wysusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez polecam ziemie egipska bikor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam, nie tylko kremu, ale i toniku, i serum normalny podkład plus puder (nawet sam puder bambusowy) nie wysusza, a toto robiło mi na policzkach saharę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki z isadory i fajnie wyglada, nie wysusza ani nie podkresla suchych skorek. albo sprobuj z bourjois, oni chyba mieli taka linie podkladow i pudrow prasowanych healthy mix nawilzajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam z pirre rene transparentny. Dobrze wykańcza makijaż i jest taki delikatny w konsystencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×