Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

putin rozpoczal wojne z europa. mowilam ze bedzie 3 swiatowa :(

Polecane posty

Gość gość

boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też, zwłaszcza o moje dzieciaki, czas myśleć o ucieczce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cini
też się boję, bo nie wiadomo jaki to finał będzie jednak bardziej boję się tych fanatyków islamskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kop nore. Może cie nie znajdą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kurde można by było uciec?chyba nigdzie nie jest bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę o Kanadzie, wszędzie chyba lepiej niż żyć pomiędzy Niemcami i Ruskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze ucieczka nic nie da :( wydaje i sie ze ruski zgadaly sie z niemcami i jak walna to atomnem i po calosci :( tez mam 2 malych dzieci, nie moge spokojnie spac bo sie martwie ze cos im sie stanie :(. a islamisvci to druga bajka, ogladalam zdjecia co tam sie dziejwe, to az nie do pomyslenia ze to 21 wiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się nie posraj od tego strachu głupia kuro, jeżeli jakieś państwo dąży do wojny to jest to UKRAINA i każdy średnio rozgarnięty to widzi :o także wypierfdalać z tą proukraińska propagandą bo mi to koło d**y lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak niemcy sie z ruskimi zgadali puszczą atom na warszawe p*****lnie cala polska i beda miec miec radioaktywną dziurę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty się prędzej posrasz , bo tu wielki bohater ale jak przyjdzie co do czego to będziesz pierwszy spierdalał Ja mam w dupie czyja to wojna do póki nie zagraża życiu mojej rodzinie, żyję zgodnie z prawem, staram się być w porządku wobec wszystkich i nie widzę potrzeby poświęcać niewinnych dzieci dla idei pojebańców politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz Ameryka się kapnęła,że dopóki Sadam trzymał Irak za ryj to było cicho,teraz widzą że otworzyli puszkę pandory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo- ale mam wrazenie ze tylko na wschodniej ukrainie sie nie skonczy, ze to pojdzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już od tej telewizji i internetu wam się całkiem w głowach p****ało :o jaka KURWA WOJNA? z kim? wracaj tłuc kotlety to nie będziesz miała czasu na głupoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasi politycy pierwsi z poparciem dla Ukrainy ale w razie czego to nam nikt nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przed drugą wojną też tacy byli co mówili że wojny nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście głupie-nawet jakby miał byc jakiś konflikt to myślicie że bombe spuszczą wam na głowe? :D to nie taka wojna :Da z polską raczej wcale wojny nie będzie nawet na gaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtedy tez nikt nie wierzyl ze bedzie wojna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
III wojna światowa nam nie grozi, bo światowe gospodarki sa zinteresowane dalszym, spokojnym, bogatym zyciem a nie walka na rzecz Ukarainy czy Polski. Byc moze nas ruscy zagarna, ale do tego jeszcze dalego.Na razie trwa wojna propagandowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotleta to ty masz w głowie od życia w iluzji że Polska jest super bezpieczna . Boję się tej wojny ale widzę jeden pozytywny aspekt . Co niektórym by się klepki poustawiały . Nie wiem czy zauważyłeś ale 1wsza jak i 2ga wojna światowa też wybuchła ,,nagle,, , widać trzeba 3ciej albo i 10tej by co niektórzy zrozumieli że wszystko jest możliwe i trzeba szukać jakiś alternatyw a nie liczyć że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na szczescie WY wierzycie i nie bedziecie zaskoczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś >>> o oświecona to uświadom ten motłoch co wg ciebie sie wydarzy? zły Putin na czołgu wjedzie czy Merkel Luftwaffe poprowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
propagandzista ukraiński coś powiedział i cipki na kafe wystrachane, no comments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propaganda - ja podziękuję za takie ,,imprezki,, gdzie domy niszczone,ludzie zabijani. Dla mnie to wojna, blisko mnie i nie chcę być w tej części ludności co będzie płakać że za późno na ratunek , czas umierać BO NIC JUŻ NIE DA SIĘ ZROBIĆ. U mnie dookoła też każdy się śmieje że jaka tam wojna. A ja odkładam kasę by w razie co uciekać . Wolę się miło rozczarować niż patrzeć na śmierć dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem za Ukrainą, nie mój kraj, zwisa mi co tam się dzieje żeby było jasne, ale widząc nasz rząd - co robi - to śmiech na sali np ze Szczecinem ..... jakbyśmy z Niemcami mieli walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zniesmaczony
Oczywiście wojny nie będzie, bo Putin się wcale nie zbroi, nie morduje Ukraińców tylko separatyści, jest zrównoważony psychicznie i nie rzuci się na Europę i ogólnie Rosja jest zawsze pokojowo nastawiona :D możemy się bardzo zdziwić jak w tyłku będzie miał umowy handlowe, biznesy i pakty. W 1939 też były plany, pakty o nieagresji i różne ważne umowy którymi pierwszego Września można sobie było tyłek podetrzeć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w****iony
"jakbyśmy z Niemcami mieli walczyć. " żebys się k***a nie zdziwiła:O Jak przyjdzie wojna to nawet z ukraincami będziemy walczyć, bo Polskę mają wszyscy w d***e. Ja podchodze do tego egoistycznie, uważam, ze Polska nie powinna była się wtrącać, dlaczego zawsze my najgłośniej szczekamy? Jakoś ryża kumpela z Niemiec się nie wychyla, z Putinem sobie ćwierka przy byle okazji a Polski rząd pluje, morde drze jak ten czarnuch z USA. Zapominamy tylko, ze czarny jest daleko i ma wyj****e póki co na Rosję, bo wie, że i tak najpierw jebną w Polskę. I to nie dlatego, ze putin chce zająć ziemie polskie, on ma nas w d***e, ale kogoś trzeba poświęcic w ramach ostrzeżenia. Niemcy się asekurują, a polacy pyszczą. A w chuj niech rozbiorą tą tuskolandię wraz z ukrainą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie zapisać się na kur rosyjskiego z gruponem? przyda sie ? :( ja już zapasy robię, wódki, papierosów , cukru będzie na wymianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnij o mące i zapałkach. No bo jak ci przyznają racje żywnościowa i bedzie to chleb z kartonu i trocin to możesz umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam wiadomości, nie czytam o tym w internecie i dlatego nie mam kłopotów ze snem. Jaka wojna ludzie? Jeśli chcecie siać ferment to może najpierw poczytajcie conieco faktów a nie informacje z onetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×