Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Putin szykuje bombki atomówki na polaczków

Polecane posty

Gość gość

po jednej w Warszawę, Kraków, Poznań, Gdańsk i wystarczy. Na resztę polaczków żołnierzy co by się nie męczyli za dużo :D Buahaha a polaczki co? Śmieć :( Uuuu biedne polaczki, na renty pieniążki dać, na upośledzonych debili, na urzędasów co dać pieniążki, na stadiony dać pieniążki, ale armii nie modernizować, o co to to nie, lepiej wyrzucać na pierdoły kasę, podatki podwyższyć, bo biedni co się bez pamięci rozmnażają nie mają co jeść, a Ruseczki się zbroją i polaczków rozp******ą w p**du jak przyjdzie na to pora :D Pozdrawiam z Kanady 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno juz by cie leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno by Polskę, ba, Europę wyleczyć. Świat zbliża się ku upadkowi. Uciekajcie z Polandii póki możecie, no chyba, że chcecie skończyć jak powstańcy, co słuchając rozkazów jakichś debili, szli na PEWNĄ ŚMIERĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli tacy zyją w Kanadzie, to dzięki Bogu, ze wyjechali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień dilera , albo bierz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty autorze wypipeprzaj do swojej kanady zalosnej tchorzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my damy rade w polsce, tchorze wypiprzac w p**du stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem szczesliwsza w polsce niz wy wszyscy w tych swoich niby cudownych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ironicznie pyszałkowato ,ale ...prawdziwie . Niestety autor ma racje . Ja już myślę gdzie spierdzielać i odkładam kase na ten cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do Rosji cykorze uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co szydzić. Ewentualny atak nuklearny na kraj NATO oznacza globalną wojnę, która dotrze i do Kanady i pozostałych krajów szczęśliwości. Nie cieszcie się, niebawem wirus ebola będzie trzebić całą ludzkość, sprawiedliwie...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NATO? Hahah mówisz o Stanach Zjednoczonych i "reszcie". Stany zjednoczone nie będą się angażować w rozwój konfliktu w Europie, Niemiaszki wraz z częścią zachodnich sąsiadów nawiążą współpracę z Rosją, a Polaczki, Estończycy, Litwini, Białorusini i reszta maluczkich zostanie podzielona na między Państwami :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×