Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bercia234

PYTANIE DO BRACI MLODSZYCH SIOSTR

Polecane posty

Gość Bercia234

Czy teraz, gdy jestescie już dosorośli, nadal czujecie sie odpowiedzialni za swoje młodsze siostry? Ja mam 21 lat oni 25 i 27, a oni wciąż, czesto traktują mnie jak małą dziewczynke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem siostra
mam identycznie i to ze starszymi jak i z młodszym. Mają juz swoje rodziny, a mnie dalej próbują na smyczy trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia234
dzieki za odpowiedz, choc jedna. Ja bardzo kocham moich braci, ale uwazam, że mają za duży wpływ na moje życie. Poznając jakiegoś faceta, nie zastanawiam sie czy mi sie podoba tylko czy im sie sposoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam starszego brata i mlodszego. I jeden i drugi czuje sie za mnie odpowiedzialny. Nie mowiac juz, ze moje zwiazki sa bacznie przez nich obserwowane. Kazdy z nich sie oferuje, ze jesli partner okaze sie draniem, oni mu cos zrobia nieciekawego ;) A ja wcale takiej protekcji nie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żżżżżżżżżżżżżżżżżżz
No i mam to samo. Jeden z moich starszych braci to nawet nie ukrywał że nie lubi mojego chłopaka. Ostentacyjnie okazywał mu niechęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia234
chcialabym cos z tym zrobić, to nie jest normalne, przeciez to jest moje życie. założyłam ten topic, bo poznalam faceta i wiem, że on sie im nie spodoba, a jedziemy wszyscy razem na wakacje... mam stressss :) a nie powinnam bo to przecież moja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia------> luzuj, to Twój wybór:) Chociaz starsi bracia bywają koszmarni z tą \"opieką\":o Jestem jedyną dziewczyną w rodzinie, teraz jeszcze doszli do tego bracia mężą - dwu, którzy też poczuwają się do opieki mną:D Ale da się ich przeskoczyć - pamietaj, brat też facet i na kobiece sztuczki reaguje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia234
SYGRYDO - dzięki! podunelas mi pewien pomysł i pomoglas wrocic z emocjonalnego na racjonalny tor myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem siostra
No to masz tak samo jak ja też po 20, a nadal by kontrolować chcieli. Weź pod uwagę, że oni chcą dobrze. Żeby nikt krzywdy Ci nie zrobił. A Ty i tak zrobisz po swojemu. Będzie ok. Starszych braci dobrze mieć (czasami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bercia234
jestem ciekawa jak to wygląda od tej drugiej strony, ale chyba nie ma tu jednak żadnego brata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×