Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do el camillo

Polecane posty

Gość gość

Jaki jest twoj sposob na sukces ? Co robisz by byc bogatym ? Czy jestes bezrobotny i tylko trollujesz na forum. Odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbyś, żebym był bezrobotny mlm-owski trolliku. Ale wiesz, że to nieładnie jest źle życzyć innym ludziom ;) Ja nie trolluję. Ja tylko negatywnie odnoszę się do waszego akwizycyjnego spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty tepy jestes. Ani slowem nie wspomnialem o MLM. Nawet w nim nie pracuje a ty ciagle o tym MLM. Zal mi ciebie . Jestes chory psychicznie. Do tego jestes glupim trollem. Zadalem ci banalnie proste pytanie, a ty nie potrafiles normalnie sie wypowiedziec. Jestes debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś durnym mlm-kiem, bo kilku lat smarujesz tutaj i bronisz tego pseudo biznesu. Mimo, że notorycznie się tego wypierasz to i tak wszyscy wiemy, że jesteś śmiesznym akwizytorkiem. W końcu tylko debil z MLM może zadawać takie kretyńskie pytania i burzyć się, gdy ktoś podważa ich wiarygodność. Nie ośmieszaj się leszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu nie odpowiedziales na banalnie proste pytanie glupi trollu. Jestes psychicznie chory. przyznaj ze podniecasz sie jak ktos ci odpisuje i mozesz sobie cos poczytac co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty forumowy glupku (el camillo) osmieszasz sie kazdym komentarzem tutaj. Popatrz na to co piszesz a sam sie posmiejesz z samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi tu zajeżdża folomeyevem, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos negatywnie wypowiada sie o MLM = el camillo Ktos pozytywnie wypowiada sie o MLM = folomejew. Jakie to proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jesteś durnym mlm-kiem" - nie pracuje w MLM " bo kilku lat smarujesz tutaj" - raczej od kilku dni. "bronisz tego pseudo biznesu" - TAK bronie bo MLM jest dobra alternatywa pracy na etacie lub prowadzenia wlasnej firmy. " jesteś śmiesznym akwizytorkiem" nie jestem bo nic nie sprzedaje. "W końcu tylko debil z MLM może zadawać takie kretyńskie pytania" - zadalem proste pytanie, skoro tak nienawidzisz MLM to jaki jest twoj sposob na bogactwo ? nie odpowiedziales mi wiec sam jestes kretynem i glupim trollem. Az poczytalem sobie inne komentarze twoje w innych tematach i smiac mi sie chce. kazdy twoj argument mozna łatwo obalic. Masz praktycznie zerowa wiedze na temat MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma chyba w tym kraju kogoś, kto na przestrzeni ostatnich 25 lat nie miał takiego "byznesmena" w rodzinie, wśród znajomych, itd. Wszyscy więc wiedzą, że kontakt z takim "byznesmenem" nie należy do przyjemności, takie spotkanie to jeden wielki bełkot, rzeka sloganów zapamiętanych i w kółko powtarzanych. Nie ważne czy to wesele, czy pogrzeb, chrzciny, urodziny, stypa, taki "byznesmen" nie daruje nikomu. Dziwnym tylko przypadkiem nikt nie zna takiego, który z tego by żył tak jak ten co ma stragan na bazarze, warsztat, piekarnię, itp. Większość wybudza się po około roku ale są też tacy "zombi", nieuleczalni, których wszyscy omijają szerokim łukiem a oni i tak trwają w obłędzie. Podsumowując : MLM omijać szerokim łukiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omijac to sie powinno takich ludzi jak ty, ktorzy wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ?, napisałem nieprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja akurat znam paru ludzi z MLM i jakos zaden z nich nie wciskal mi tego na sile i nie mamił mnie wielkimi pieniadzmi i samochodami. A wiem ze ci ludzie zarabiaja w MLM i nie sa to oszołomy tak jak ty ich przedstawiasz w komentarzach. I dlatego tez nie moge sie w zaden sposob przyczepic do MLM, ze jest gowniany i nie warto wchodzic w ten biznes. Byc moze ja tez kiedys zaintersuje sie nim od strony praktycznej jesli tylko bede mial wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy staniesz się takim samym żebrakiem jak oni :) Tak oczywiście, każdy kogoś "zna". Tylko niech ci milionerzy z MLM-u powiedzą ci jakie upokarzające jest obdzwanianie sąsiadów i znajomych, żeby tylko kogoś złapać. Choć szczerze wątpię, żeby ktoś powiedział prawdę. Przecież oni zawsze robią dobrą minę do złej gry :) I zapamiętaj sobie jedno, MLM to nie jest żaden biznes. To zwykła akwizycja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Ty forumowy glupku (el camillo) osmieszasz sie kazdym komentarzem tutaj. Popatrz na to co piszesz a sam sie posmiejesz z samego siebie. @ @ @ - - To ty się ośmieszasz, mlm-owski duraku. Może lepiej spójrz do lustra, a dopiero później weź się za ocenianie innych. Typowa akwizycyjna kreatura. - - - - @ @ @ I znowu nie odpowiedziales na banalnie proste pytanie glupi trollu. Jestes psychicznie chory. przyznaj ze podniecasz sie jak ktos ci odpisuje i mozesz sobie cos poczytac co ? @ @ @ - - - To chyba ty masz takie dewiacje, mlm-owski fetyszysto ;) Przecież sam tworzysz takie durne wątki i cały czas je podbijasz. Odpowiedziałem ci debilu, tylko ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Jesteś zwykłym, mlm-owskim tępakiem. To zabawne, że innych wyzywasz od trolli, podczas gdy sam działasz w ten sposób. Głupek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @nie pracuje w MLM @ @ @ - - - Gdybyś nie pracował, to tak bardzo nie broniłbyś tego szajsu, głupku ;) Poza tym wasza religia nakazuje wmawiać ludziom, że to nie jest praca tylko biznes :D - - - -- - @ @ @ raczej od kilku dni @ @ @ - - - Gnijesz tu od kilku lat i desperacjo próbujesz wciągnąć jakiś naiwniaków do tej waszej piramidki finansowej :) - - - - @ @ @TAK bronie bo MLM jest dobra alternatywa pracy na etacie lub prowadzenia wlasnej firmy. @ @ @ - - - Totalna głupota. To nie jest żadna alternatywa dla pracy czy firmy. Jeśli już to może być alternatywą dla żebrania pod kościołem czy zaczepek pod supermarketem (np. cyganie) ;) - - - - @ @ @nie jestem bo nic nie sprzedaje. @ @ @ - - - Jeśli działasz w tym dziadostwie to jesteś akwizytorkiem. Choć wy wolicie mówić na to "biznes" :D - - - - @ @ @ zadalem proste pytanie, skoro tak nienawidzisz MLM to jaki jest twoj sposob na bogactwo ? nie odpowiedziales mi wiec sam jestes kretynem i glupim trollem. @ @ @ - - - Nie akwizycyjny tępaku, to nie było żadne pytanie tylko prowokacja. Wyraz desperacji. Masz ból duupy, że przez takie dyskusje tracicie naiwniaków, którzy mogliby wstąpić do tych pseudo biznesów. Ja tu nie jestem od żadnego doradzania czy gadania o bogactwie. Jedynie odnoszę się do waszych kłamstewek. - - - - @ @ @ Az poczytalem sobie inne komentarze twoje w innych tematach i smiac mi sie chce. kazdy twoj argument mozna łatwo obalic. Masz praktycznie zerowa wiedze na temat MLM. @ @ @ - - - Za to ty najwięcej wiesz na ten temat przygłupi cieciu. A tak uparcie twierdzisz, że nie działasz w MLM. To skąd możesz wiedzieć takie rzeczy? :D Ja nie muszę czytać twoich dyrdymałów, bo znam je na pamięć. Ciągle klepiesz te same brednie, jesteś przykładem nawiedzonego trolla. Już widzę jak "obalasz" moje argumenty: "mojo racjo jest najmojsio" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @Omijac to sie powinno takich ludzi jak ty, ktorzy wypowiadaja sie na tematy o ktorych nie maja pojecia. @ @ @ - - - Odezwał się ten pajac, który ma największe pojęcie :) Nasłuchał się głupot podczas szkolenia i teraz będzie nam opowiadał bajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el bambilu, naucz się polskiego, komiocie, bo byki sadzisz, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedałowiec to cie robił k****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EL CAMILLO SR/AŁ CI HU/J NA RYJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
el cwelowska k/urwo w y p i e r d a l a j z tego forum kmioce zas/rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMARUJ Z TĄD SMRODZIE
EL CWELINO TY KUR WO WYPAD Z TĄD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tepak....z tad????STĄD!!!!!qureffffko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ el cwelowska k/urwo w**************** a j z tego forum kmioce zas/rany @ @ @ Ciebie wybzykał folomeyev ty mlm-owski spermopijco z dworca PKS! Wy pier da laj stąd szmato nieumyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ EL CAMILLO SR/AŁ CI HU/J NA RYJ @ @ @ Tobie mlm-owski dzifffko Folomeyev nasikał do pipy i zaspermił ci ryło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×