Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JużLekkoZrozpaczony

Pytanie do facetów, jakie to uczucie bzykać w pupę?

Polecane posty

Gość JużLekkoZrozpaczony

Mam 32 lata, od 8 jestem w małżeństwie, w sumie bardzo udanym ale... męczy mnie jedna rzecz, mianowicie nigdy nie kochaliśmy się analnie. Prosiłem, wręcz błagałem, negocjowałem, bywało, ze nawet obrażałem się... Jeśli chodzi o seks to nie ma dla nas tematów tabu, piss, połykanie i inne "zboczenia" sa na porządku dziennym. wszystko, tylko nie w pupę. jak pytam dlaczego? zawsze słyszę jedną odp: "bo nie" daaaawno temu jako młody szczyl miałem okazję włożyć jednej dziewczynie w pupę, byłem tak podniecony, że spuściłem się przy próbie drugiego pchnięcia :) pamiętam do dziś, że było to niesamowite uczucie, być w środku, tak mega ciasno. no i teraz do sedna, czy wkładać w pupe jest naprawdę tak przyjemne? słyszałem, że po chwili robi sie luźno i już wcale jak w niebie nie jest? podobnie jak w cipce? już nie wiem czy stanąć na głowię, czy po prostu odpuścić, może to nie warte mojego zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak . Robi się luźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsyp jej jakiś środek nasenny do kolacji i jazda, na początku palcem a potem oliwka i na całego :) nic jej nie musisz rano mówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesrane masz. A tak wgl 8 lat i nic beznadzieja. Dobry lubrykant i jazda. Najpierw delikatnie niech się rozluźni, a potem jak chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×