Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona ...

Pytanie do Ginekologa

Polecane posty

Bardzo chciałabym aby to forum odwiedzali ginekolodzy i odpowiadali na nasze pytania dot. m.in. Zdrowia, ciązy i innych ,, codziennych problemów\" Moim obecnym problemem prócz bardzo nieregularnych okresów są upławy. Mam je od ok 4 lat ( pojawiły sie gdy jeszcze nie miałam okresu). Chodzę regularnie do ginekologa ale on jakoś nie radzi sobie z tym (poprzedni - to samo). Ostatnio dostałam kapsułki dopochwowe ( MACMIROR ) czy jakos tak no i poprawa była tylko przez 1 tydzień. A one bardzoo przeszkaszaj.a . Czy moze mi ktos pomóc ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no widzisz
a ja teraz nie mam a zawsze mialam i chcialabym miec bo wiedzialabym kiedy dokladnie plodne a kiedy nie dni, moze cos mi sie pokrecilo a raczej na pewno przez tabletki anty, teraz mam sluz jakby nonstop nie plodny i b skapy a moze tak jest, zalamka...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale one są bardzoo uciazliwe. Założe czystą bielizne- po 2 godzinach wcale nie wyglada na czystą. PO 2- bardzo przykry zapach.. :( Wiem ze sa róznego typu wudzieliny ale napewno nie w takich ilościach i skutkach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dodatku non stop... :( Wcale nie zauwazam kiedy są mniej, a kiedy bardziej obfite,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ..widzę ze zaden Ginekolog nie chce do nas zaglądać....Trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Za pierwszym reazem wyszło pełno bakterii, Za 2 po zużyciu tabletek wyszło wszystko prawidłowo ale nie zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×