Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna domu

pytanie do gospodyń domowych

Polecane posty

Gość panna domu

rozmroziłam lodówkę, nie umyłam jeszcze i musiałam pilnie wyjechać. Po powrocie po tygodniu wróciłam, otworzyłam lodówka a tam pleśń na ścianach, kratkach, miejscach na jajka itp. Czy lodówka nadaje się jeszcze do uzytku?Da się to domyć, czy już strach tego używać, bo wiadomo bakeria i pleśniaki i jeszcze nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna domu
ale nie domyje na pewno w niektórych trudnodostepnych miejscach i wtedy pleśń zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna domu
pomarańczowy ty mi kup co? Czy coś się da z tym zrobić?Jakoś może parą umyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagagagaga
sa specjale preparaty do takich niespodzianek dostepne w niektorych sklepach agd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna domu
czyli radzicie mi kupić porządny środek, wyszorować i będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna domu
może jeszcze cos mi doradzicie, żebym później pleśni nie jdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FNHFG
kurwa żesz ! kto odmraża lodówkę zamknietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna domu
oj tam, teraz nie ważne jest jak do tego doszło, tylko co z tym dalej robić no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna domu
a ocet? Może octem to zaatakować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna domu
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez blondynka
dolej ciut domestosu do wody ktora myjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgt
Nie zamyka się wyłączonej lodówki - chyba, że jest idealnie sucha (jak te w sklepach)...teraz tylko czyszczenie zostało...polecam przetrzeć sokiem z cytryny - usunie smród pleśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkazić wybielaczem z wodą
wyszorować szczoteczką (zwróć uwage na uszczelki) później umyć zwykłym środkiem do mycia, dobrze spłukać wytrzeć do sucha, wysuszyć otwartą żeby się pozbyćzapachu polecam postawić pojemnik z sodą oczyszcozną na 1 - 2 dni i w ogóle może tam sobie w lodówce stać w kąciku soda jest tzw naturalnym dezodorantem - pochłania zapachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kontakt z taką lodówką
Powiem ci tak namyjesz się jak głupia, narobisz, nastawiasz się środków, które maja pochłaniac zapachy... A SMRÓD PLEŚNI I TAK ZOSTANIE Może nawet tymi wszystkimi żrącymi miksturami wybijesz zarodniki plesni i nie będzie to grozich chorobami, pleśniami i grzybami... ale ZAPACH i tak zostanie :-O Tez mam taka lodówkę, którą chętnie bym używała, nie miałam jeszcze serca jej wyrzucić, stoi w piwnicy. Tez bym chciała wiedzieć jak się pozbyć tego francowatego zapachu pleśni. Bo np. takie masło czy mleko pochłaniają kazdy paskudny zapach z otoczenia. Z mojego doświadczenia lodówka jest już nie do uzycia. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisże Ci jak krowie na rowie
że soda oczyszczona ewentualnie jeszcze świeżo zmielona kawa ale wg mnie soda jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kontakt z taką lodówką
Jeszcze węgiel aktywowany pochłania zapachy doskonale, zawiera go np. koci żwirek... Ja się jeszcze przymierzam ustawić w tej lodówce pojemniki z kocim zwirkiem. Ale tak szczerze to juz nie mam nadziei, że tę lodówkę jeszcze będę mogła używać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam kontakt z taką lodówką
krowo na rowie, zadam ci takie proste pytanie: Czy osobiście wyczyściłaś i ODWONIŁAŚ taką lodówkę, która w CAŁOŚCI wewnatrz pokryta była pleśnią? Jeśli nie to nie radź. Bo kawę lub sodkę to sobie można wstawiać to lodówki co jest troszke zasmrodzona na skutek normalnego użycia. Ale taka lodówka całkiem w srodku zaplesniała to jest osobna historia. Nie wiem ile kilogramów kawy/sodki trzeba byłoby tam wsadzać i wymieniać zanim ten SMRÓD PLEŚNI by zniknął. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaaaaa
wiem ze watek jest baaardzo stary ale ja mam teraz ten problem, ze dostalam lodowke, nie mamy jeszcze swojej bo sie dopiero wyprowadzilismy. stala tak 5 dni i dzisiaj ja otwarlam w srodku pelno zielonej plesni.... czy musze kupic nowa lodowke? bo plesn jest wszedzie , uszczelkach, polkach..fuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniaaaaaa
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jaki sposób działa ten ozon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×