Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ważne pytanie do handlowców

pytanie do handlowców kasa fiskalna

Polecane posty

Gość ważne pytanie do handlowców

kasa fiskalna. a książka ewidencji przychodów.... Jestem na ryczałcie, wcześniej prowadziłam siążkę ewidencji przychodów, a teraz kasa fiskalna, moje pytanie: - czy do kasy fiskalnej trzeba prowadzić jakieś dokumenty dodatkowe w których zapisujemy raport itp ? wiem ze robimy codziennie raport dobowy i raport miesięczny. - kategorie sprzedażny na kasie fiskalnej muszą być dokładnie podzielone co sprzedaje ? np: -odzież używana -odzież nowa -bluzka -spodnie -majtki itp ? - co do księgowej z rozliczenia całego roku do końca stycznia (wczśniej biegłam z książka ewidencji przychodów) ? raporty kas ? czy jeszcze coś ? Nim pójdę do księgowej na następny tydzien jestem umówiona chciałabym zapytać stare wygi w tym siedzące, żeby nie być całkiem zielona przed spotkaniem. dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewidencja + dido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie warto było się produkować tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eloo nikt nie potrafi napisac pare zdań, jak o d***e to tematy mają po 200 stron i więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
nie znam sie na ryczalcie wiec sie nie odniose. v tak do kasy musi byc ksiazka podbita w urzedzie i numer na kasie napisany cyzms niezmywalnym to pierwsze co sprawdzaja. stawki vat adekwatne do tego co sprzedajesz. od niedawna towar na kasie musi byc jednoznacznie identyfikowalny wiec nie moze byc kategoria ogolna ktora zawiera wiele towarow masz wiedziec co oznaczaja te majtki na paragonie dokladnie czyli co ci ubylo ze stanu magazynowego. v nie rozumiem ostatniego punktu w styczniu placisz podatek(zaliczke) za grudzien(zmienilo sie od roku poprzedniego) bez uwzgledniania inwentaryzacji a z uwzg. inwentaryzacji do konca kwietnia. jesli wypelnisz pit za caly rok z uwzglednieniem inwentaryzacji i zlozysz do 20 stycznie nie musisz wplacac zaliczki. dotyczy zasad ogolnych na ryczalcie jak pisalem sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
raport numer jeden jest wpinany do ksiazki i w urzedzie sobie cos tam kseruja z pierwszej rolki nie pamietam co ale dostalem list aby sie zglosic z rolka i sobie robili ksero 6 paragonu lub raportu(nie pamietam) bo na wczesniejszych starl sie numer wiadomo wszak ze te paragony znikaja :D mozna wystapic o zwrot polowy kosztu zakupu kasy pod warunkiem ze zlozysz podanie przed jej zakupem i obowiazkiem posiadania. co rok lub dwa robisz przeglad podbijaja ci ksiazke. masz ksiegowa to nie pytaj na forum bo tylko bedziesz miala metlik jak jedna osoba powie tak a druga inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erekcja + dildo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze się znajdzie jakiś idiota któremu tylko jedno na myśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie :/ a wiele osób chciałoby się czegoś dowiedzieć, ja np. niedługo zakładam sklep i będę niedługo potrzebować kasy fiskalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest dział erotyczny, a nie biznesowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz jakiejś lepszej jakości kasy fiskalnej, to warto byłoby zajrzeć na http://www.vector.info.pl/ ja u nich zamawiałam kasę, mają rozsądne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałem kasę fiskalną za pośrednictwem http://www.ksbiuro.pl/. teraz zamiawam tam też materiały ekspolatacyjne i jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vector.info.pl - co to za domena? nie stac na wykupienie normalnej? moze jeszcze wykup lokalna albo org.? czy .net? zenada... oooo albo.eu - najtańsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
najlepsze kasy fiskalne nie tylko jakościowo www.novitus-nano.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×