Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PytającaJa

Pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość PytającaJa

Czy pozwalacie swoim mężom/partnerom przyprowadzać do domu kumpli na "popijawy"? Co wtedy Wy robicie? Zamykacie się w drugim pokoju i staracie się nie wychodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pozwalam, siedzę w innym pokoju pzy komputerze, lub ogladam film, ale się nie chowam jak idiotka,tylko mówię że ich rozmowy mnie nie interesuja lub że mam ciekawsze zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaJa
Znajoma specjalnie "ucieka" z domu do mamy jak przychodzą kumple jej męża. Według mnie to nie jest normalne, przecież we własnym domu ma prawo czuć się swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy mezu nr 1
-pozwalalam,czasami pilam z nimi,czasami zamykalam sie w drugim pokoju,bo mnie nudzily te ich glupie gadki pijackie -przy mezu nr 2 nie ma tego tematu gdyz jest niepijacy ale mimo wszystko uwazam,ze to normalne,dlaczego chlop ma nie przyprowadzac,zapraszac kumpli do siebie?przeciez to jest nasz wspolny dom,do mnie tez kolezanki przychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaJa
Do mnie też przychodzą koleżanki, ale na herbatę czy drinka, a nie na kilka godzin darcia się przy piwie i pizzy. No i mój facet nie chce, żebym z nimi siedziała, że to niby "nie towarzystwo dla mnie". To nie dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedzę z nimi i się świetnie
bawię;) Jak zaczynają nudzic ich pijackie gadki idę to drugiego pokoju na kompa,tv lub pczytać książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PytającaJa
A jak mu powiedziałam, że owszem kolegę na herbatę czy drinka może zaprosić i posiedzimy np. we trójkę to obrażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może myslal ze chcesz
trojkąta;)moja niera zaprasza kolege,siedizmy w 3 i sie nie ruchamy;)siedizmy,ijemy,gadamy,siejemy sie. Twoj facet jest dziwny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×