Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mam PIERWSZO klasistów. Elementarz za 1zł ???

Polecane posty

Gość gość

Co z tym elementarzem, który miał być za 1zł? Pytam z ciekawości, bowiem mój syn idzie do 1kl dopiero za rok, ale jestem strasznie ciekawa jak to wygląda z tymi książkami w praktyce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka we wrześniu idzie do pierwszej klasy i ja nic nie wiem. W szkole tez nie udzielają jeszcze inf. W dugiej połowie sierpnia mamy poznac wykaz ksiazek. Narazie tylko wiem jaka książka na religię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam listę co na wyprawkę i kupuję tylko książki do religii. Z tego co mówiła wychowawczyni mojej córki podręcznik będzie za darmo, ewentualnie ćwiczenia trzeba będzie dokupić, ale dopuszczona jest praca dzieci na kserówkach, więc niekoniecznie będziemy je kupować. Będą też dopłaty go książek do nauki języka. Taki tekst mam na wyprawce: MEN w roku szkolnym 2014/2015 zapewnia uczniom 1 klasy bezpłatny podręcznik, mat. edukacyjne (należy przez to rozumieć mat. zastępujący lub uzupełniający podręcznik, umożliwiający realizację programu nauczania, mający postać papierową lub elektroniczną) oraz dotację na mat. ćwiczeniowe, przeznaczone do obowiązkowych zajęć edukacyjnych z zakresu kształcenia ogólnego i na podręcznik lub mat. edukacyjny do j. obcego nowożytnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanim kupisz ten Elementarz, proponowałabym kupić słownik ortograficzny dla mamusi. Warto się z nim zapoznać, żeby dziecko później wstydzić za mamusię się nie musiało. PIERWSZOKLASISTA piszemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×