Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj

pytanie do osób podwyższających alimenty

Polecane posty

Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj

z jakiej kwoty na jaką podnosiliście alimenty ? o ile sąd podnióśł i w jakim wieku są / były wasze dzieci ? Czy sąd zwraca uwagę kto ponosi winę za rozpad małżeństwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwód a alimenty to dwie różne sprawy . Podnosiłam z 300 zł na 550 zł dziecko w wieku lat 12 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z 700 na 1300 dziecko w wieku lat 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z 400 na 1000. Dziecko 14 l. Dostała 450 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ona dostała tylko dziecko dostało! cieszy cię okradanie własnego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wręcz orgiastyczne ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
idiotyczne myslenie faceta niby ojca : dostała a tyle chciała , dobrze jej tak ! strzeliłabym w łeb takiemu idiocie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja takiej szmacie, która traktuje alimenty jako formę zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, to zemsta.. do tej pory sama utrzymywalam dziecko, teraz nie masz zadnej taryfy ulgowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz ochoty inwestowac w bachorki - inwestuj w prezerwatywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sama tylko za 400 moch złotych. A w prezerwatywie to ..uj nie je..anie ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie twoich tylko wydartych ci z gardla 13 zl dziennie srednio utrzymasz sie za 13 zl dziennie? ze wszystkim lacznie z oplata za to zebys nie sypial pod mostem? sprobuj [czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
gosc 7:50 szmacie? zemsta ? jestes chory psychicznie ! OBOWIAZEK TATUSIA !!!! ale takiemu durniowi jak ty trudno to zrozumiec ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Pewnie zostane zbluzgana niesamowicie po moim wpisie ale nie do konca rozumiem instytucje alimentow. Jestem mama i pamietam jak dzis kiedy zrobilam test ciazowy to pomyslalam sobie tak.. kurcze czy ja jestem gotowa do tego aby byc mama? Teraz to juz do konca zycia dziecko bedzie na pierwszym miejscu! Czy jestem na to gotowa aby zawsze myslec w pierwszej kolejnosci o dziecku? Czy bede w stanie zapewnic godne zycie mojemu dziecku? Czy bedzie mnie stac na utrzymanie dziecka? Co jesli On(tata) nie jest gotowy? Stwierdzilam, ze tak! Z pelna odpowiedzialnoscia podjelam ta decyzje, ze jestem gotowa. Teraz jedenascie lat pozniej z duma ponosze konsekwencje mojej wlasnej decyzji, bo zdaje sobie sprawe, ze cokolwiek tata wtedy nie powiedzialby to ja sama podjelam decyzje! Od czterech lat nie jestem z ojcem dziecka ale nigdy nie wzielam od niego pieniedzy na dziecko bo caly czas pamietam o tym, ze ja mialam wyjscie, On nie! Ciesze sie bardzo kiedy dochodzi do duzych wydatkow tj. komputer, wakacje itp kiedy tata sam z siebie doklada tyle ile ma. Ciesze sie tez, ze z powodu, ze ja nie wyciagam od niego pieniedzy on ma mozliwosc zabierania dziecka do kina, do kawiarni i w inne miejsca. Ciesze sie, ze stac jest tate mojego dziecka na rozpoczecie nowego zycia z kims, z kim jest szczesliwy a ja ze spokojem wiem, ze gdyby cos mi sie stalo to On jest w stanie zajac sie dzieckiem, ze ma kogos kto bedzie mu w tym pomagal. Pewnie, ze nam nie wyszlo ale to nie znaczy, ze on jest do d**y! Dla kogos innego moze byc swietnym partnerem a juz na pewno jest super ojcem! Nie mysle jednak, ze gdybym toczyla z nim boje o kase to chcialby sie ze mna kontaktowac co odbiloby sie na dziecku! Pewnie, ze czasem chcialabym miec wiecej pieniedzy na siebie ale wraca mi przed oczyma moj "obsikany"test ciazowy, dwie kreseczki i moje godzinne posiedzenie w toalecie i bicie sie z myslami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"13 zl dziennie srednio" - a jak ci wyszło to 13 zł dziennie? Jak to liczyłaś? Opowiedz. I wyjaśnij dlaczego tak? "OBOWIAZEK TATUSIA !!!!" - obowiązek tatusia dawać szmacie 1000 zł? A nie 450???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
Kobiety bywaja naiwne niestety ... ty nie bierzesz pieniędzy twoja sprawa ... nie rozumiesz instytucji alimentów twoja sprawa .. ale dziecko ma dwoje rodziców i ten OBOWIAZEK łozy na ich dwojgu . Też jestem w stanie utrzymac dziecko sama ale to nie oznacza ze mam byc głupia i naiwna . Dziecko chcielismy oboje i oboje mamy obowiazek . Przeciez to takie proste ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
gosc 8:27 po pierwsze brak kultury i szacunku z takimi słowami jak : szmata . Bo gdy płodziłes ją i sie z nia kochałes to jakos szmata nie była ?! ! ! Pieniadze płacisz na dziecko a nie na eks zone - myslenie nie boli biedaczku ! 450 zamiast 1000 ? a co żałujesz własnemu dziecku ? to dawaj 450 zł i kupuj buty , ciuchy , podreczniki itd to zobaczymy ile ci wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obowiazek" samo to slowo brzmi nieprzyjemnie.. Dla mnie dziecko, przebywanie z nim, odrabianie lekcji, gotowanie, sprzatanie jest przyjemnoscia! Dla taty dziecka tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhhklhljkljjljljlkjjlkjkjkj
brzmi jak brzmi .. ale jest obowiazkiem i wiele osób tego nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze uprzejmie: gość dziś Nie sama tylko za 400 moch złotych. A w prezerwatywie to ..uj nie je..anie oczko.gifusmiech.gif dyskutuje z tym pogladem jakbys czytal/a uwaznie zwrocil/a/bys uwage na odniesienie do slowka MOCH co jak sadze mialobyc moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jak tam wyliczenie tych 13 zł dziennie na dziecko? Da sie to jakoś policzyć? I jeszcze uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kapelusik mam za maly bo DAMSKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowa odpowiedź :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 1 nie mamy armat
mam sie odsunac i chcesz zobaczyc co zaslaniaja w chwili obecnej moje plecy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już lepiej stój tam gdzie stoisz. ;) A odnośnie DRASTYCZNYCH podwyżek typu: z 400 na 1000, z 700 na 1300 ..... - panowie! Wystarczy odpowiednio się przygotować do sprawy, obalić wszystkie kłamstwa, wykazać podłość, pazerność i małpią mściwość i..... padaka dostaje 50 zł :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi sie, ze jestem naiwna.. wrecz odwrotnie moje dziecko ma dwoje rodzicow. Bycie ojcem to nie tylko dawanie pieniedzy! Toczac wojny z ojcami, zabieramy dzieciom to co jest bardzo wazne! Normalne jest, ze ojcowie izoluja sie od dzieci bo na mysl "moje dziecko" przed oczami staje im "walczaca ex". Ja jestem dumna z tego, ze moje dziecko nie jest wchloniete w szarpanine o kase! Znam kilka podobnych mi matek dla ktorych wazniejsze sa dobre relacje z ojcami dzieci niz ilosc kasy na koncie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre relacje z ojcem mozliwe sa wylacznie wowczas gdy ojciec jest ojcem a nie dawca spermy nawet jak dawce spermy zwolnisz calkowicie z alimentow to on w najlepszym wypadku uzna ze frajerka jest glupia i fajnie bo wiecej kasy mu zostanie na jej nastepczynie, w najgorszym uzna ze problem nigdy nie istnial dzis nie istnieje i tak ma pozostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co w takim przypadku daje walka o alimenty? Nienawisc do matki i jej dziecka? Matce trudno bedzie zbudowac relacje z nowym partnerem bo taki facet zawsze bedzie myslal, ze on tez moze byc kiedys ex-em i kobieta bedzie taka sama w stosunku do niego! Co dla dziecka? Jesli to corka to zawsze bedzie widziala facetow jako nieodpowiedzialnych frajerow, lub bedzie w swojej relacji szukala taty opiekuna! Jesli syn to kobiety beda dla niego klutliwe i lapczywe malpy lub nie daj Boze, matka bedzie bohaterka narodowa ktora trzeba czcic! Czy tego chcemy dla swoich dzieci? Ja nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam ..klotliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×