Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do pani Anabella27

Polecane posty

Gość gość

Ty naprawde jestes nauczycielka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ona nie jest nauczycielka. To napewno ta rozpracowywaczka od tej wrednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Anabella27 Maluję się i o siebie dbam. Wolę być szczupła niż gruba. Miałam ciężki poród sn, ale to nie ja powinnam się za to wstydzić. Nie karmiłam piersią, bo nie chciałam. Najważniejszy w moim życiu - F.F." Ty masz 27 l ? bo ten opis pasuje do 15 letniej dziewczynki a nie dorosłej kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka postu powyżej-lat 11:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże chron moje dzieci przed anabel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, chroń ludzi przed zakompleksionymi kafeteriuszkami zakładającymi takie tematy, pseudo szpiegami od siedmiu boleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wolę być szczupła niż gruba" to bedzie hit kafeterii a swoim rozumem a raczej jego brakiem masz spore przebić numer jeden kafeterii naszą jagode 369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie karmiłas piersią bo cycki ważniejsze od dziecka???? naprawde są takie kobiety? i ty się tym chwalisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje ulubione: Wolę być szczupła niż gruba :D hahha serio? oraz; Miałam ciężki poród sn, ale to nie ja powinnam się za to wstydzić. Wow! Ale głębokie przemyślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda woli być szczupła niż gruba.... też mi moto życiowe! a jakieś oczekiwania mentalne? jakieś osiągniecia życiowe? czytając twoja stopke mozna odwieść wrażenie że popadłas w narcyzm. Tylko wygląd sie dla ciebie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauczycielka pedagog??? już sie nie dziwię że poziom nauczania w polskich szkołach spada. Anabela wyjdź do Uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jej wszystkie rady są na zasadzie: tak słyszałam, nie wiem dokładnie, koleżanka 3 lata temu miała nianię i tak mówiła. Kobieto jak czegoś nie wiesz to nie pisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem pewna że te wszystkie wulgaryzmy to autorstwo anabel.... takich mamy nauczycieli. Kobieto jak ci brak rozsadnych argumentów to chociaż z racji swojego zawodu milcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maluje się i dbam o siebie... no co ty? naprawdę? no jest się czym chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumini
Autorce zaraz zylka peknie z podniety. Jak mozna sie tak podniecac jakims nikiem? Ale masz nadmiar czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumini
A i jakas panna dns dla ciebie to smieszne ze ktos mial ciezki porod? Matko... No koment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella27
Dns z checia wypne moj chudy tylek zebys mnie mogla w niego cmoknac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wredna to ta sama co Cie niby rozpracowala teraz nie moze mojej stopki przezyc tak ja okropnie boli a tu ani podrapac ani nic... Tylko klawiatura pozostala. Dla autorkk tak jestem nauczycielem. Zreszta po co pytasz jak sobie sama odpowiadasz w tych postach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropo stopki,forum o macierzynstwie,trudno zeby autorka pisala tutaj polowe swojego CV :) w stopce jest dokładnie to czego dotyczy forum - porodu,karmienia :) czego wy sie czepiacie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też miałam cięzki poród, karmiłam piersią, dbam o siebie ale nie widzę powodu dla którego miałabym ogłaszać to wszem i wobec. jeszcze bym tego nie komentowałam gdyby była to jakś prosta kobieta ze wsi....a tu? nauczyciel? czego ona moze nauczyć moje dziecko? nawet swojego dziecka piersią nie chciał karmić, swojemu nie dała tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak jest ktoś powie pare słów prawdy to od razu wyzywa i pluje jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet swojego dziecka piersią nie chciał karmić, swojemu nie dała tego co najlepsze. x x halo halo to przecież jej dziecko,nie twoje :) czym sie przejmujesz,niech karmi jak chce,nawet mortadelą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzieś napisała że jej mąz wchodzi z nią na kazde badanie ginekologiczne do gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ja też miałam cięzki poród, karmiłam piersią, dbam o siebie ale nie widzę powodu dla którego miałabym ogłaszać to wszem i wobec. jeszcze bym tego nie komentowałam gdyby była to jakś prosta kobieta ze wsi....a tu? nauczyciel? czego ona moze nauczyć moje dziecko? nawet swojego dziecka piersią nie chciał karmić, swojemu nie dała tego co najlepsze - ło mater. Normalnie kosmos. Kto to widział? zeby nauczycielka piersią nie karmiła? toszzz to grzech. No normalnie ja nie wiem. Chyba zabić autorko to mało? Jeszcze kto jak kto. Ale normalnie nauczyciel? ojojojoj... źle, źle... popisz coś jeszcze. A no i chodził mój mąż ze mną do lekarza. Bo interesował się dzieckiem. A jak Twój się nie interesuje cóż... Twój problem :P napisz to w stopce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anabella27 wyśmiewasz sie tutaj z matek karmiących ze maja obwisłe piersi .Równie dobrze mozna napisac ze masz luźną pochwę po sn ...fajnie ? Swoją droga kto ci powiedział ze po kp sa obwisłe piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga kto Ci powiedzial ze po sn ma sie luzna pochwe? :D aaa no i tak wysmiewam sie ale konkretnie z Ciebie. Bo mi to obojetne jak kto rodzi i karmi swoje dzieci. Ale Tobie nie. Wszyscy musza karmic jak Ty bo jak nie to temacik zalozysz i bedziesz przezywac jak mrowka okupacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumini dziś A i jakas panna dns dla ciebie to smieszne ze ktos mial ciezki porod? Matko... No koment. xxx jesteś jakaś ograniczona umysłowo? ja się nie śmieję z ciężkiego porodu sn. Nie rozumiem tylko jak anabella mogła wpaść na taki genialny pomysł, żeby ktokolwiek, kiedykolwiek w ogóle mógł się wstydzić tego faktu. Sam fakt skojarzenia ciężki poród= powód do wstydu :O z resztą w ogóle nie rozumiem takiego uzewnętrzniania się wszem i wobec, no ale przecież żyjemy w czasach sieciowego ekshibicjonizmu. Anabella27 dziś Dns z checia wypne moj chudy tylek zebys mnie mogla w niego cmoknac oczko.gif xxx no to wypnij swoje chude cztery litery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anabella wypnij jej doopę,wtedy ten niedorozwój zobaczy jak powinien wyglądać normalny tyłek.Ona ma wielką doopę i obwisłe dojary.Masakra,to monstrum a nie kobieta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×