Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brunetka3562

PYTANIE DO PRAWNIKÓW

Polecane posty

Gość brunetka3562

Zostałam wysłana na staż do kancelarii adwokackiej z tym że na pieerwszej rozmowie powiedziałam otwarcie ze nie mam zadnego doswiadczenia wtedy Pani powiedziala zebym troche poczytala na temat ich pracy i zrobi mi jakiś test. Czy ktos wie o jaki test chodzi? Jakie pytania może mi zadawać? Bardzo zalezy mi na tym stazu ale pojecie PRAWO jest bardzo szerokie i ogolne więc proszę o jakieś porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victorz
dorwij jakiegoś prawika i potrenuj różne warianty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś kreatywna więc podziękują Ci już jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunon Snikers
Absolwent prawa do usług :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
to czy jestem kreatywna to moja osobista sprawa akurat i nie prosiłam nikogo o takie porady :] mam nie wiele czasu aby dorwać jakiegos prawnika bo spotkanie mam juz jutro z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
Brunon Snikers dobrze więc wyobraź sobie że masz kilka osób na stanowisko poomocnika biurowego w swojej kancelarii, na co zwracasz uwage :) dziwi mnie troche to ze generalnie nie powinno byc zadnych szczegolnych wymagan poniewaz to staz a staz wiadomo przyuczenie. Ale chcialabym dobrze wypassc i sie boje troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytała na temat pracy kancelarii czyli w czym się specjalizuje, jakimi sprawami się zajmuje, poczytaj profile partnerów w czym sa dobrzy, jakie sprawy przyjmują. Poczytaj też czym się w ogóle zajmuje kancelaria adwokacka bo chyba nie masz żadnego pojęcia w tym względzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
z tego co sie dowiedziałam na temat ich kancelari to działa w ten sposób że przychodzi klient który ma konkretny problem mowi o nim i wtedy my dobieramy do niego konkretnego adwokaata. Slyszalam- ile w tym prawdy nie mam pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Tobie jedno, w dzisiejszych czasach bardzo dobra znajomość 'prawa pracy' i umiejętność napisania ZUSP dla firmy to skarbem jest taki prawnik A ta Wasza kancelaria jest tylko pośrednikiem w wyszukiwaniu prawników o konkretnej specjalizacji na życzenie klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
Czy mogę pracowac jako prawnik mając HIV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
Faaajnie sie podszywać pod kogoś :) dobrze poczytam o tym prawie pracy a co to jest ZUSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to Z.U.Z.P. , czyli Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy napisany przez prawników na podstawie kodeksu pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
ok dzieki poczytam jeszcze i zobaczymy, co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×