Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

qwa mac obrzydlistwo!!

Polecane posty

wcinam czeresnie, no i ngle mi sie przypomnialo, ze kiedys w jednej rozwalonej zobaczylam malutkie biale glizdy otworzylam jedna i znowu byla -1 i od 1h siedze z nozem talerzem i czerwonymi paluchami bo kazda rozcinam wywalam robala i jem boshh chore to ale ja uwelnbiam czeresnie a propo skad one sie tam biora?? jak czeresnie bez jednej dziurki sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to jest tak
że robale składają jajeczka jak jeszcze kwiaty są,czy coś,dziadek ma sad ale już nie pamiętam. W każdym razie on pryska jak jeszcze nie ma owoców tylko wcześniej i nie ma robali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
na pewno masz te ciemne, bo w janych zazwyczaj nie ma robali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdych
czerwonych są te obrzydliwe robale!! nie ma w białych :) ja mam drzewko są jeszce lepsze niż czerowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa w ten sposob nie no ja tam zrywam wybiorczo nie garsciami bo wole twardsze jasniejsze nie calkiem prawie czarne ale qwa w co 4 czeresni robali nie ma wiec qwa kazda musze rozcinac nawet nie mam jak fajki zapalic bo paluchy sie kleja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
też uważam, że te jasne są lepsze w smaku, a i pewniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadacie głupoty, nigdy nie widziałam robali w czeresniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kazdych
o tez bym sobie zapaliła :( ale nie moge :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga a otwieralas kiedys czeresnie? a jak jesz to nie czujesz robali wiec nie mozna wiedziec ja iedys przez przypadek otworzylam i jak zobacvzylam to juz kazda otwieram ;/ a pisac moge bo w dupie mam klawiatue a nie lubie jak mi sie filter klei albo jest ubrudzony, fuj;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
kciukiem, a gdzie nabyłaś klawiaturę chowaną do dupy? :P przynajmniej by miejsca nie zajmowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem....zasiales ziarno niepokoju u mnie A ja w tym sezonie juz wiadro czeresni zjadłam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wspolczuje fuuj jak tylko widze to , to mnie zanosi na ... a co jak sie niedokladnie pogryzie i ten robal w calosci idzie do zoladka??? mysllama o tym jak to auwazylam kiedys, nie moglam myslec ze cos mi sie w zoladku przemiszcza i zyje...az do nastepnej kupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka_z_rodzynkiem
Zalej czereśnie wodą i zostaw na godzinke niech się pomoczą. Robaki wtedy same wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to i mięska przy okazji
sie najadlas:D:D:D::DD:D:D:D::D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
1/10 wiadra to robale:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w białych też są robale... w zeszłym roku sprawdziłam ich chyba ze 100 i w prawie każdej był robak...w tym roku jeszcze nie znalazłam...ale sprawdzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziex babeczko wlasnie koncze czeresnie wiec juz resztke porozcinam ale od jutra zalewam i czekam:) te robaki dlatego mnie brzydza az tsak, bo ja miesa nie jem, ani ryb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nie wierze..troche juz zyje na tym swiecie i z pewnoscia jakiegos robala w czeresni bym zauwazyła:P w malinach siedza i owszem... a moze w truskawkach tez są?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jesz przy lustrze?? te robale sa naprawde maluskie (do 2mm) wiec nie da sie ich zauwazyc gryzac albo cus takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy je otwierałam... Nie licze na to, ze mi robal pomiędzy zębami peknie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
agaa, trochę już zyjesz na tym świecie, to znaczy, że i robali zjadłaś już trochę;) Zapewniam cię, że w czereśniach są robaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaabbbbbbbbbbeeeeeee
a ty to zjadasz takie czereśnie w których był robak ??znaczy rozcinasz wyjmujesz robaka i zjadasz???czeresnie bez robaka a nie robaka oczywiście???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejcia:D Jak widzisz zdrowie mi dopisuje pomimo zjedzonych wiadrami robaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzechwa
i tak je wysrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejcia
ej tam, skutki uboczne zjedzonych robali wychodzą na stare lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wspomnialam ze mam szklanke z ciepla przegotowana woda i plucze moja robota : rozcinam wyciagam pestke robola wstretnego wyrzucam do jednego kubka plucze i zostawiam w szklance jak juz mi sie woda wylewa bo duzo czeresni est to wcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta ale jak juz wiem ze sa i widzialam to paskudztwo to za h.. nie zjem bo bym sie zrzygala i za kazdym ruhem szczeki miialabym przed oczami zmiazdzonego paskudnego robala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×