Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niekumająca

radio samochodowe- prezent

Polecane posty

Gość niekumająca

chciałaby kupić chłopakowi na urodziny radio do samochodu. Ma opla corse z oryginalnym radiem. Tylko, ze kompletnie sie na tym nie znam. Czy każde radio jakie kupie będzie pasowało?? Przykład http://allegro.pl/listing.php/search?string=radio+samochodowe+philips&category=0&sg=1 doradzi ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumająca
podnosze, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franky Joe
Philips jest gorszym radiem od Blaupunkta (bo to jest montowane w Oplach) więc daj sobie spokój albo kup coś dobrego, np. Clarion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumająca
ok, popatrze na to clarion. Ale jak kupie to bedzie pasowalo do tego pomieszczonka na radio?:D czy wogole dac sobie spokoj z tym?? on ma radio jeszcze na kasety a chcialam kupic na cd i usb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllljnkkkkkkkkkkkk
Dlaczego chcesz kupić radio skoro ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumająca
no bo jest na kasety, a kiedys m owil ze chcialby na usb i plyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franky Joe
Bedzie pasowalo bo kieszenie sa znormalizowane. ;) Poza radiem ważne są głośniki a te montowane fabrycznie w samochodach seryjnych nie są najwyższej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllljnkkkkkkkkkkkk
Dobre radia samochodowe: Blaupunkt Clarion Alpine Beker Pioneer Jak kupisz któreś z tych to będzie zadowolony. Każde radio o wymiarze 1 DIN będzie pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumająca
głośniku to może na nastepna okazje:) to może polecicie jakies dobre radia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekumająca
baaaaaaaardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franky Joe
Najlepsze radio z kiepskimi głośnikami nic nie zrobi ;) Przy dobrym radyjku z CD i porządnych głośnikach będzie gościo chodził do samochodu posłuchac muzyki z CD (okaże się, że jakość mp3 czy mp4 jest za niska :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam radio samochodowe sony w www.secar.pl. Sony to jest marka uznana na świecie i nikt mnie nie przekona, że to kiepskie radio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8789
Mój mąż niedawno kupił sobie używane auto z popsutym radiem. Obydwoje uwielbiamy słuchać muzyki podczas jazdy samochodowej więc bez radia w samochodzie ani rusz. W najbliższym czasie ma urodziny i chciałam mu kupić właśnie radio do samochodu. Poszukałam w necie i znalazłam stronę z radiami samochodowymi ( www.redcoon.pl/c10010101-Radia-1-DIN ). Chciałam zamówić Pioneer AVH-X8600BT, ale nie wiem czy to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link nie działa Poza tym wygląda to na reklamę Sony i Norauto :P I to bardzo prymitywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem radio samochodowe to jedno, a głośniki to drugie. Warto zainwestować w porządny sprzęt. W http://www.stopolgroup.pl/ mają sporo fajnych głośników, praktycznie do każdego samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W http://www.secar.pl/ mają rzeczywiście fajne radia, nie musi być sony – nie jest to jedyna marka, która ma dobry sprzęt. Wystarczy się wybrać i można kupić wszystko: kable, głośniki, radio i cały osprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dedykowaną stację multimedialną do swojego auta udało mi się zakupić u firmy http://www.stopol.info/ i moim zdaniem jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o multimedia w samochodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×