Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosnanóżki

rajstopy błyszczące

Polecane posty

Gość cosnanóżki

Chciałabym kupić sobie własnie takie rajstopy aby na nodze był połysk. Znudziły mi sie matowe. Które rajtki sa błyszczące, wiecie który producent ma takie w ofercie???jakos nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDesperatka
Może leginsy ? są ogólniej dostępne , teraz to wielki 'szał' . Lateksowe idealnie komponują się z białą szeroką koszulą :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
każda firma ma w swojej ofercie i błyszczące i matowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosnanóżki
Chodzicie w takich rjstopach??? nie sa obciachowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup
są obciachowe ale pytałaś o błyszczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaDesperatka
masz na myśli rajstopy z lycrą ? nie słyszałam o 'błyszczących cielistych rajstopach' ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że są błyszczące rajstopy. Gatta, Veneziana, właściwie wszyscy producenci mają je w sprzedaży. Ale nie polecam jeśli nie masz idealnie zgrabnych nóg , bo będziesz wyglądać komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego sa obciachowe
niech mnie ktoś oświeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błyszczące rajstopy są mało
eleganckie i nie pasują do strojów oficjalnych. Ale oczywiście można je nosić - wybór należy do ciebie, pochodź po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa z bydzi
A ja uważam, że błyszczące rajstopy są jak najbardziej eleganckie, tylko trzeba je łączyć ze stonowanymi ubraniami. Na przykład buty lakierki nie wchodzą w grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak rajstopek
Wybaczcie, ale mam pytanie: Zeby rajstopki byly czym bardziej blyszczace to czego musze miec wiecej w swoim skladzie? Czy tu chodzi o lykre? Z gory bardzo dziekuje z odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofijjja
Są dwa rodzaje błyszczących rajstop (tak uogólniając). Jedne to te przetykane błyszczącą nitką lub "posypane" brokatem. Drugie to z reguły gładkie rajstopy, które posiadają lekki połysk. Rajstopy typu „shine zawierają błyszczące włókno, może to być np. nylon. Najlepiej szukaj rajstop z opisem, że są z połyskiem lub błyszczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łojeeejkuu
Takie rajstopy z połyskiem nadają się tylko dla kobiet o bardzo zgrabnych nogach, inne wyglądają w nich po prostu komicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj na e-marylin
ta firma ma świetne rajstopy z połyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem przekonana do końca do takich rajstopy. W rzeczywistości są bardzo eleganckie (na szczupłych zgrabnych nogach). Na zdjęciach zaś wychodzą kiczowato i okropnie. Także trzeba się zastanowić gdzie i czy na pewno je założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corasfashion
Skusiłam się kiedyś na błyszczące. Jak potem zobaczyłam fotki z imprezy to o mało się ni epopłakałam. Wyglądało to psakudnie, do tego nogi miałam jak klocki w tych błyskach, a naprawdę mam ładne. Nigdy więcej błyszczących rajtek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbdfasdfg
@stara, nie łam się: napisz coś więcej o nich. Jak z wytrzymałościa, jak wyglądają, gdzie kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara, nie łam się
Są w porządku, i nawet parę dni dadzą radę ( a codzienie wieczorem je przepieram). Nie są takie super cienkie, tylko średnie. Na teraz idealne z grubością. Ja akurat kupuję w tym sklepie z linka, bo mają je na bieżąco, ale pewnie prawie wszędzie można je kupić (wszędzie, gdzie mają markę Fiore). Akurat rajstop nie kupuję w zwykłych sklepach, tylko oglądam. Potem szukam w necie, bo taniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obladidi oblada
Błyszczące rajtki to kicz jakich mało. Nawet najzgrabniejsze nogi mogą w tym wyglądać grubawo i krzywo. Także dziewczyny uważajcie z tym wyznalazkiem. Ja miałam to tylko raz na nogach i żałuję nawet tego jednego wyjścia w tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numero uno!
Mi się podobają kobiety w leko błyszczących rajstoach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiłan kenobi
Uważam, że błyszczące rajstopy są bardzo erotyczne. Myślę, że większość mężczyzn zgodzi się z moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vento-shop
Polecam gorącą duży wybór rajstop i pończoch: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=2665 3584 W ofercie również podwiązki i majtki na studniówkę: http://allegro.pl/listing/user.php?stri ... d=26653584 oraz coś dla Panów - bokserki Cornette: http://allegro.pl/listing/user.php?stri ... d=26653584 Bez względu na ilość zakupionych przedmiotów - ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×