Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rajstopy do sukienki?

Polecane posty

Gość gość

Czy do sukienki na wesele/koktailowej zakładacie rajstopy albo pończochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależnie od pogody oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pończochy cieliste (chętnie nylony ze szwem) i pas. Ogólnie wolę pończochy niż rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rajstopach przy takim gorącu tańcząc cipa ci się ugotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój z tymi rajstopami, jest zdecydowanie za gorąco i wcale nie wyglądają dobrze. Ogól porządnie nogi i posmaruj balsamem przed wyjściem, będą ładnie wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie pończochy i to 8 den, chyba, że sukienka jest krótka (choć koktailowa powinna być bardziej stonowana i co najmniej kończyć się w okolicy kolanka). Przy krótkiej sugeruję jednak rajstopy, też oczywiście 8 den i bez zaznaczonej części majteczkowej. http://www.soyelle.pl/index.php?podkat=52&group=&do_search_2=true&att2%5B1%5D%5B7%5D=on Mogą być z pięknym bikini, albo zupełnie bez - całe transparentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, mam tak, że przez wrażliwe na otarcia od butów stopy zawsze mam rajstopy na tego typu wyjściach itp. Zresztą można w ten sposób fajnie dodać charakteru stylizacji, http://www.levante.pl/299-rajstopy-40-den-p-6.html - takie miałam ostatnio na parapetówce kolezanki do sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakładam rajstopy do sukienki, bo nie wyobrażam sobie pójścia w szpilkach na gołą stopę. Poza tym wesele trwa całą noc, więc wtedy nie jest tak upalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upalnie to jest jak jest ponad 30 stopni. W Krakowie od paru dni w okolicach 25 stopni - dla mnie to żaden upał, normalne ciepło. I podobnie jak w wypowiedzi powyżej - nienawidzę zakładać buty typu czółenka na bosą stopę. Więc pończochy czy rajstopy zawsze są. Najcieńsze, jakie się da, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam stronkę z rajstopkami,odrazu od producentów któzy są genialni.. www.diseta.pl Chyba u nas w Polsce jeszcze długo będziemy nosić te rajstopy pod spodniami! Prodecenci tych rajstop są rewelacyjni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×