Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ata2010

randki w ciemno

Polecane posty

Dziewczyny napiszcie czy zdarzają wam się spotkania z ludźmi poznanymi w sieci, czy to dobra forma poznania, czy można spotkac kogoś na zycie w sieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek_Kozioł
Randka w ciemno to dobra rzecz. Chodzi tylko, byście się wymienili przedtem zdjęciami. Bo zaczniecie pisać maile, smsy, rozmawiać, nakręcicie się a potem jak przyjdzie co do czego to będzie na mieście randka dwóch niewypałów. Zdjęcie obowiązkowo. W innym przypadku wiadomo że to paskudny/a desperat/ka chcący/a się rzucić na wszystko co ma sukienkę/spodnie. To jest ogólnie stwierdzona prawidłowość. Jeśli ktoś się wymiguje od zdjęcia, to niestety nie grzeszy urodą. Takie niestety życie, lepiej być samemu i poczekać na fajną osobę, której się spodobamy z wzajemnością, niż spotykać się na zasadzie nic lepszego nie będzie i zmuszać się do entuzjazmu, kiedy w majtach sucho i pytong nie staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że można poznać kogoś na całe życie ,ja znalazłam tak kogoś , szkoda że dzielą nas oceany , i chore wymagania ( wiza) . życzę powodzenia , jak najbardziej warto spróbować . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraminna
Jestem 50 -latą sama ,niezależna w miare sprawna jak poznać faceta , takiego normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanaScully
zaraminna - normalnego to się nie da w Sieci... przykro mi to mówić, ale ja tez próbowałam szukać i NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraminna
Też tak mi si zdaje , ale człowiek chętnie by z kimś popisał . Sama wiesz , praca dom itd. a tu by się chciało , posiedzieć wypić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanaScully
Doskonale wiem jak to jest. Ale w Sieci trafiam na świrów przeważnie. Ostatnio trafiłam na prawie 60-letniego ekshibicjonistę, który był kolekcjonerem fotek nagich biustów jednocześnie. Całe szczęście , że się nie dałam namówić. Ale przykro mi było bo był naprawdę inteligentny, a ja takich lubię. Różne są odchyły. Naprawdę trzeba przerzucić tony plew żeby trafić na skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
Do randki w ciemno nie potrzeba zdjecia. Po to wlasnie jest "randka w CIEMNO" aby nie wyobrazac sobie niczego wczesniej. Jesli znajomosc jest na etapie wymian sms, fotek i rozmow telefonicznych to juz z zalozenia nie jest to "w ciemno". Znalezienie "normalnego" faceta nie jest jeszcze takie trudne. Wszystko zalezy co kto uwaza za normalne. natomiast znalezienie faceta tak aby uklad pasowal obu stronom i jeszcze byl mozliwy do przeprowadzenia - graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nic sie w tym zakresie nie zmienilo. Net opanowal swiat i stal sie znanym i powszechnym sposobem kontaktu i zawierania nowych znajomosci Coraz czesciej ucieka sie do wirtualnego swiata zeby odetchnac od nuzacego lub nudnego realu. A randki w ciemno to wyzwanie dla mlodszych i starszych. Kto byl ostatnio na randce w ciemno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można jak najbardziej można. Ja jestem żywym przykładem na to, że wszystko jest możliwe. Czasami wymaga to wielu poświęceń, zmiany dotychczasowego życia, ale jeśli się chce, czegoś pragnie wszystko można zmienić. Ja poznałam "GO" tutaj na kafe, troszkę to trwało i dzieliło nas pół Polski, dziś jesteśmy razem i jest tak jak być powinno. Pozdrawiam i życzę powodzenia i odwagi w poszukiwaniu właściwego człowieka, który obdarzy uczuciami miłości, a czyż nie ona jest najważniejsza w życiu ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna kogos poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalam w ten sposob mojego meza,mamy dziecko :) wiec jak widac mozna lecz trzeba byc ostroznym-nie wiadomo na kogo sie trafi. ja mialam to szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×