Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koobi

Ranking pieluch--czy drogie znaczy najlepsze?

Polecane posty

Gość koobi

Proszę o wpisywanie uwag dot.pieluch dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ARO (kupowane w makro) tanie i bardzo dobre, nie uczulaja (nasze dziecko mialo uczulenie na pampersy) no i nie przemakaja, bardzo je sobie chwalilismy tak jak pieluszki HAPPY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klub wzajemnej adoracji
chociaż "wyrosłam" juz z pieluch, tez jestem zainteresowana tematem. Dlaczego "pampersy" są tak polecane przez niektóre mamy????? I czym one się róznia od np. "biedronkowych"???? Przecież i te i te musiały przejść szczegółowe atesty dot. artykułów dla dzieci i niemowląt. Ja uważam, ze różnią się jedynie ceną i ekspansją reklamowa- niczym więcej. Co Wy na to??? A wszystkie ladują w smietniku. Czy te za 60zł. czy te za 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylcia
mam 3-miesieczne dziecko wiec jestem w temacie.na poczatku kupowalam huggisy ale nie polecam bo nie pochlaniaja dobrze,rzeczy byly cale mokre.pampersy sa o 10-15zl drozsze ale rewelacjanic nie przemaka.goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie! wypróbowałam (tzn. nie ja tylko mo 2 letni synek-hehe) juz pieluchy różnych firm i nie mam jednych ulubionych. Dobre i nie drogie sa Happy, Huggies, a także nowe Biedronkowe ( bo kiedyś były całkiem inne beznadziejne-takie...foliowe...). Najczęsciej kupuje te które są akurat w promocji! Absolutnie nie polecam pieluszek Tesco i Tip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a z Huggies dużo lepsze są te Super Flex z postaciami Disneya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam
tylko pampersów... prawie od dwóch lat.... tak, ze niestety nic nie doradze- ale chetnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z Pampers to różnie bywa- kiedyś trafiłam chyba na jakąś wadliwą paczke bo w każdej pieluszce odrywał sie rzep! no i musiałam małemu zmieniać co pół godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam
tzn. mój synek a nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecaaam
pieluchy z Biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaa
huggiesy uczulily pampersy drogie tesco sa za to jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARO
???????????????????? MATKO BOSKA!!!!!!!! BIEDNE DZIECKO!!!!!!!! Sztuczne te badziewie jak nic innego!!! najgorsza pielucha jaka mialam w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ARO no ale ARO wbrew temu co twierdzisz nie wywolywalo uczulen tak jak huggies czy pampers. a swoja droga przez pierwsze 4 miesiace uzywalismy na dzien tetrowek a jednorazowek na spacery i na noc, a pozniej juz rzadziej pielucha konieczna wiec byly jednorazowki... i jeszcze cos - nie wazne czy pampers huggies happy czy co innego - pieluszki zmienialismy bardzo czesto, do 8 sztuk dziennie podczas gdy moje kolezanki zmienialy dziecku pieluszke jak byla pelna (czyli ciezka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
dzieki :-) proszę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DaDa z biedronki. Wypróbowałam Happy - uczuliły, Huggies NewBorn - znakomite, ale dla noworodków, potem za małe, Huggies Soft&Dry - sztywna beznadzieja z fatalnymi rzepami, dodatkowo miały jakiś klej i czasami małej przyklejały się do uda, okropność, Huggies SuperFlex - całkiem fajne, ale DaDa miększe. Więc kupuję DaDa -18zł za 36 szt. i chwalę sobie. Mała też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia25
najlepsze pampersy chociaz najdrozsze probowalam hugies tragedia ciagle przemakaly i happy sa napewno lepsze od hugies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampers lub bella happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalam
Używalam: pampers huggies tip Uzywam: pampers dlaczego? tipy - porazka, nie bede sie wypowiadac Huggiesy przemakaly bardzo, tzn, m aly nie przespal calej nocy bez przelania! Rano pizama mokra, przescieradlo, nawet kolderka, chociaz nie pil duzo na noc! Zmieniam synowi pieluche niezbyt czesto, tzn. co jakies 5 godzin, chyba, ze zrobi cos bardziej tresiwego, to oczywiscie od razu. Papers jest pelny, ale suchy! Dziecko nie ma mokrej pupy, tak jak mialo po innych pieluchach. Wiec niby pampersy sa drogie, ale u nas taniej wychodza, niz np tipy, ktore trzeba bylo zmieniac co 1-2 godziny. Pozdr Aha, w huggiesach fajna byla gumka z tylu, czego niestety pamp nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywalam
Kupujemy na promocjach, ostatnio byly po 39 zl w realu! jumbo pack (okolo 70 szt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
uppaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie mam dzieci ale mam pytanie..co znaczy pampers a co pieluszka...czy to to samo? jedna uzywa pampersów a inna mówi ze ni epoleca bo uzywa pieluszek...czym sie to rózni wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci wytlumacze
filomenko, rozwalilo mnie Twoje pytanie :D pampers to marka pieluch jenorazowych, choc z powodu tego, ze na chyba najbardziej znane czasem ookresla sie tak po prostu pieluche natomiast ktos, kto mowil, ze uzywa pieluch mial zapewne na mysli te tetrowe- ktore sie pierze i uzywa wielokrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ci wytlumacze
i w wersji mniej zagmatwanej :D pampers jest pielucha ale nie kazda pielucha jest pampersem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluszka
bella happy i dada z biedronki sa najlepssze. huggies moga byc. pampersy jakoscia porownuje do bella happy, ale sa od nich duzo drozsze wiec nie ma sensu przeplacac. absolutnie odradzam pieluchy jas i malgosia sprzedawane w plusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam pieluszki BELLA HAPPY i firmówki ROSSMAN które kosztują około 30zł za dużą paczkę, ja uważam że są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatooo
Ja przetestowałem pieluchy Pampers, Bella-Happy i Hagis Newborn i zauważyłem istotne różnice w ich budowie i chłonności a także dopasowaniu do dziecka i stwierdzam, że z pośród tych w/w pieluch najlepsze są Hagis!!!! Pampers jest przereklamowany i wogóle ich nie polecam, gdyż takie "Biedronkowe" niczym się od nich nie różnią!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×