Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ranking

Ranking salonów kosmetycznych - Rzeszów

Polecane posty

Gość ranking

Gabinet Kosmetyczny "Ludmiła" ul. Starzyńskiego 2 (Baranówka IV) Rzeszów Zdecydowanie nie polecam ! Zero intymności, zabieg wykonany byle jak 😠 Na wszelki wypadek podaje stronę - www.ludmila.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia krysia
Niestety, z przykrościa musze potwierdzić spostrzeżenia poprzedniczki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie z wami zgadzam.Okropnie tam jest!!!!!!!!!!!Nikomu nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamart
A który salon byście poleciły? Chodzi mi przede wszystkim o makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimkan
"Gemma" na Dukielskiej 4L(tam gdzie była kiedyś apteka).Super obsługa, szeroka gama zabiegów, makijaż też super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wracam z salonu i jestem baaardzo niezadowolona. Panie tam pracujące chyba nie znają się na zabiegach. Zapłaciłam 130 zł (cena stosowna do prawidłowo wykonanego zabiegu ) więcej tam nie wrócę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDaria
Kiedyś Ludmiła miała bardzo dobra opinie, zabiegi były wykonywane solidnie. Teraz niestety ceny zabiegów wzrosły a jakość drastycznie spadła... Na Dukielskiej nigdy nie byłam, szczerze to nawet nie kojarzę tego salonu:/ Dużo dobrych opinii słyszałam o salonie Pantery-Ziomek na ks.Jałowego i o Zoe na ul.Zagłoby:) Osobiście byłam w tym ostatnim i bardzo przyjemny salon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna000
Na pewno nie polecam salonów Twój Styl.... Byłam tam kilka razy na paznokciach i raz na oczyszczaniu twarzy.... Koszmar! Paznokcie jeszcze w porządku, choć wolałabym żeby mnie obsługiwała jedna Pani a nie ciągle ktoś nowy (zbyt duża rotacja pracowników!), ale z oczyszczania wyszłam bardzo niezadowolona i czerwona jak burak! Nie dosyć, że czerwona to jeszcze z taką samą ilością czarnych zaskórników z jaką przyszłam... W zeszłym tygodniu byłam na czyszczeniu twarzy w innym salonie, u Pani Sylwii z zoe i wyszłam tylko lekko zaróżowiona, na drugi dzień nie było śladu po czyszczeniu a skóra jest czyściutka (ale faktycznie Pani mnie konkretnie docisnęła na fotelu:P). Twojego Stylu nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolciaa
Ja polecam salon Kosmetyka naturalna Kamila akurat teraz chodze na mezoterapie iglowa pod oczy bo mam straszne cienie i zmaryy heh ale swietnie robia brwi i makijaz rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Pracownię Wdzięku i Urody na ul. Rejtana. Rewelacyjny salon, bardzo miły i kompetentny personel oraz bardzo duży wybór zabiegów. Przyjemnie urządzone wnętrze, zabiegi umila dyskretna muzyczka, naprawdę można się tam zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gabinet kosmetyczny Studio Wizażu i Stylizacji na ul Braci Śniadeckich! Bardzo wysoką jakość usług za niską cenę i profesjonalne podejście do klientki :) jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aloesowe Centrum Zdrowia i Urody jak dla mnie nr 1. Odwiedziłam już wiele kosmetyczek z moimi problemami skórnymi i tylko tam pani potrafiła mi pomóc, a nie zamaskować problem na chwile jak u większości kosmetyczek. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon "Ludmiła" się zepsuł , to nie to samo co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam polecam salon kosmetologiczny www.kosmetolog-rzeszow.pl Pani Małgosia jest najlepsza wykonałam Usta Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zabiegi oczyszczające i depilacje zawsze wpadam do http://smolnicka.pl/ . Tam mogę liczyć na solidne i profesjonalne zabiegi, które w pozytywny i zdrowy sposób wpływają na mój wygląd i samopoczucie. Ostatnio poddałam się tam zabiegowi mezoterapii igłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam DERMIE Kosmetologia Estetyczna na Widokowej w Rzeszowie, niskie ceny, profesjonalizm w 100%!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Polecam Studio Wizażu i Stylizacji na Śniadeckich 15

www.studio-wizazu.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×