Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ratunku! auto nie odpala

Polecane posty

Gość gość

rano jak ruszyłam zaczęło coś jakby coś wyciekać . zagasiłam auto ale już nie odpaliłam. akumulator sprawny. kontrolki się zapalają ale auto nie odpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
auto jest jak facet, bez viagry nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może chłodnica ci pękła i się przgrzewa? skoro coś wyciekło mi kiedyś chłodnica się zepsuła, wylewała się woda, ale zapała mi sie kontrolka o przegrzaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi żadna kontrolka nie paliła na czerwono,że coś jest nie tak. jak próbuję odpalić to coś się kręci ale auto nie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przewód paliwowy jak krecisz to ur******asz pompe paliwa i leje sie paliwo na glebe a nie tam gdzie powinno i nie odpalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PRZEŁOM! odpaliło! tylko dlaczego 3 godziny wcześniej nie odpaliło. może faktycznie coś nie tak z przewodem. nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz odpala jak gdyby nigdy nic. o co chodzi??pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś mi tak auto nie odpaliło po wyjściu z pracy. Myślałam, że akumulator, ale okazało się, że miałam coś alternatorem i aku się nie ładowało... pomógł mi facet z http://jarex24.pl/ który u siebie na warsztacie to dziadostwo naprawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na pewno nie alternator ani akumulator. taki problem miałam z poprzednim samochodem. poza tym podpinałam się pod auto kolegi i nic. a za 3 godziny auto jak gdyby nigdy nic odpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mechanikom nie wierzę.jak kiedyś grzało mi się auto to zamiast sprawdzić termostat to wymienili mi bezpieczniki i włączyli wiatrak ,żeby cały czas chodził i jeszcze powiedzieli,żeby zostawić u nich samochód na noc. a ja wróciłam do domu,kolega wyciągnął termostat i po problemie , na zimę założył nowy i problem się nie powtórzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na pewno masz sprawny akumulator? To bardzo ważne, bo z tym może być spory problem. Koniecznie to sprawdź i ewentualnie zdecyduj się na wymianę. Polecam Ci firmę Varta, jeżdżę na tym akumulatorze już długo i wszystko jest w najlepszym porządku. Kupiłam go jakiś czas temu na http://www.batprofi.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, co to może być, najlepiej do mechanika. a jesteś pewna, że masz uzupełnione wszystkie płyny? Wydaje mi się, że jak nie ma płynu chłodniczego, to może gasnąc. Mój facet kupuje zawsze chemię motoryzacyjną z tej firmy http://www.active-chem.pl/oferta/itemlist/tag/chemia%20motoryzacyjna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×