Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

RATUNKU! cholernie bolące odciski!

Polecane posty

[08.06] 00:10 wyznaczona Na małych palcach u nóg od strony wewnętrznej tzn. drugiego palca! Ból niesamowicty, ktos tak miał? Ktoś się zpozbył na zawsze i jakim sposobem??? z góry dzięki za wpisy [08.06] 00:13 jest w aptece taki plyn na odciski, nie pamietam nazwy musialabys zapytac farmaceuty. Nanosi sie go malym pedzelkiem kilkakrotnie w ciagu dnia, a po jakims czasie odcisk sam odpada. [08.06] 00:16 wyznaczona acerin może? stosowałam. Odpada tylko z wierzchu, a rdzeń dalej siedzi i odrasta [08.06] 00:20 jest w aptece taki plyn na kurcze, nazwy zupelnie sobie nie przypominam, bo to znajoma kiedys stosowala i jej pomogl. Jutro zapytam o nazwe, jak mi powie, to Ci tu napisze. Moze to byl ten acerin? A nie probowalas z tym u internisty? Moze zna jakies skutecne sposoby? [08.06] 00:22 wyznaczona bylam nawet u dermatologa i wlasnie mam ten acerin tylko, dzieki za odzew [08.06] 00:24 a ja kocham to forum Nie ma sprawy. Niestety, nie znam zadnego innego sposobu. [08.06] 00:25 jest w aptece taki plyn na Kurde! To ja wyzej. [08.06] 00:27 yagon po pierwsze nie mozesz chodzic w tych samych butach od ktorych masz odciski.Jezeli je zmienisz-po jakims czasie powinny wyschnac troche,a pozniej wytnij malymi nozyczkami.Odcisk to taki stozek skierowany wierzcholkiem w dol,w glab palca. Musisz wydlubac,lub wyciac ten caly stozek. Mozemy pogadac na rozne tematy,ale uzywajac argumentow popartych faktami Mam czasem zbyt kasliwy jezyk.Wybaczcie mi,ale to z powodu hipokryzji i kilku innych rzeczy... [08.06] 01:22 wyznaczona kurcze, ale ja mam duzo butków i nie mam pojęcia, które mnie nabawiły tego bolacego piekiełka... wydłubać? podobno sam powinien wyjść niby ząb u dentysty [08.06] 01:34 yagon tak-dokladnie tak-wyjdzie sam,ale warunek:inne buty.Mozesz mu pomoc wydlubujac go. Mozemy pogadac na rozne tematy,ale uzywajac argumentow popartych faktami Mam czasem zbyt kasliwy jezyk.Wybaczcie mi,ale to z powodu hipokryzji i kilku innych rzeczy... [11.06] 21:42 cierpiąca.................... mam to samo! w dodatku się \"ożeniły\", bo na sąsiednich palcach, w miejscu, gdzie dotykały sie odciskiem małych palców - wyhodowały się kolejne !!!!!!! Szok! a to przecież lato! i na dodatek nie do końca orungal wyleczył mi grzybice paznokci. R A T U N K U !!!!!!! pracuje wśród VIP-ów !!!!! [11.06] 21:44 cierpiąca.................... auuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyznaczona
kojejny raz po wielokrotnym smarowaniu ACERINEM odciski udało się oderwać, niestety, korzenie zostały w palcach. Ale póki co - parę dni ulgi..... pozdrawiam wszystkich z odciskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wgh
a na pięcie z boku to też się liczy jako odcisk z tym rdzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurajka 50
też mam to świństwo co jakiś czas, ale teraz akurat nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszytka
idź do chirurga skoro są takie podwojne i nawrotowe to byle lek ich nie unicestwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odciśnięta
ACERIN pomaga, tylko, że czasem odcisk jest głębszy i usunięcie go wymaga wiecej zabiegów... Jak używać płynu - napisane jest na opakowaniu.. Trzeba regularnie smarować stopę płynem i odrywać martwy naskórek.. Potem znów smarować - choć boli to jednak warto.. Mój odcisk był bardzo bolący a po 1,5-tygodniowej kuracji przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzak47
Są też takie plastry (chinskie) znalazłem na allegro, a oto sposób użycia: "Przy nagniotkach na stopie ( stan zaawansowany ) w miejscach na których sie staje i w których powstały już korzenie - proszę nalepiać kolejno 6 plastrów przez 6 kolejnych dni. Jesli np.w 4 dniu zaczyna w czasie chodzenia trochę szczypać, to oznacza ze lek już doszedł wszędzie gdzie miał dojść i należy zaprzestać nalepiania. Czekać spokojnie - po 2-3 dniach skóra o średnicy 2-3 cm zacznie odchodzić. Lekko namoczyć stopę i delikatnie próbować oderwać to co już odeszło. Jeśli się nie da, poczekać jeszcze dzień. Po oderwaniu i wyjściu korzenia posmarować fioletem ( gencjaną ). Jeśli korzeń nie wyszedł do końca, odczekać parę dni i ponownie nalepiać plastry. W miarę odrastania skóry, koniec korzenia będzie coraz płycej i łatwiej go będzie można wyłuskać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acerin uratowal
POLECAM Acerin - ok 8,50zł w aptece bez recepty. palące jak nie wiem ale od razu zasusza kurzajki ,nie trzeba czekac miesiąc na dermatologa zeby podobną rzecz zrobił- ciekłym azotem. tak samo boli i takie same efekty. geniusz ten kto wymyslił ten lek. po zasuszeniu nałożyłam tribiotic- dla złagodzenia bólu i szybkiego powrotu skóry do stanu pierwotnego . jest dobrze :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska82
Wiem coś o tym często w lecie mam taką awarię na nogach ze szok... na nagnioty i odciski tylko acerin ale delikatnie. W necie znalazłam fajny artukuł http://www.tipy.pl/artykul_796,jak-usunac-odciski-za-pomoca-plynu-acerin.html Plastry nic nie dają tylko rozmiękczają ranę. Natomiast lakier Acerin wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydlubac odcisk, ludzie chyba wam na te baniaki cos padlo. zmiana butow i koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez długi czas stosowałam plastry na odciski, ale to tylko pogarszało mój stan. Proponuję zgłosić się do podologa w Centrum Stopy w Warszawie. Po wizycie odcisk został całkowicie usunięty, a ból zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym rozwiązaniem na odciski są plastry. Ja używam plastrów Compeed. Ostatnio zamawiałam je na stronie Apteki pod Smokiem, bo skusiła mnie niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim którzy mają problem z nagniotami .Sama miałam to paskudztwo na stopie i to właśnie ACERIN pomógł ,ale jest warunek systematycznie nanosić najlepiej po kąpieli . I po kłopocie a było już naprawdę żle . Nawet myślałam o wizycie u chirurga . Acerin jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczkowa
Stosowałam rózne środki no ale są też takie odciski że domowe sp[osoby się chowają...co podolog to podolog. Znajoma zaprowadziła mnie do Gabinetu Zdrowej Stopy u nas w Warszawie- Sady Żoliborskie. Przyjmuje tam podolog Pani Joanna Kowalewska. Zaradziła moim odciskom, odtąd regularnie jestem jej klientka jak trzeba zadbać o stopy http://zdrowe-stopy.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×