Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingakk

RATUNKU MOJE WŁOSY!!

Polecane posty

Gość Kingakk

Popełniłam największy błąd, czyli zafarbowałam się na kolor CYNAMONOWY BRĄZ, jest to krem koloryzujący! jestem teraz ruda, co się okazało ten kolor zupełnie do mnie nie pasuje i wyglądam naprawdę okropnie. Idą Święta i Sylwester i chce wrócić do swojego starego koloru - czekoladowego. Czy myślicie że zafarbowanie się na zwykły kolor brązowy ciemny albo brązowy czekoladowy uratuje sytuacje? wiem że sobie zniszczę włosy, ale chce wyglądać jak człowiek!!! aa odrosty wyszły najgorzej, bo są marchewkowe, reszta włosów nie jest aż tak tragiczna, ale i tak chce się pozbyć tego koloru.. ktoś miał podobny problem? od razu powiem że dekoloryzacja mnie nie dotyczy, gdyż jestem biedną studentką i ledwo na farbę zaoszczędziłam.. dokładniej użyłam tego - GARNIER COLOR SENSATION KREM KOLORYZUJĄCY 5.35 CYNAMONOWY BRĄZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczekaj minimum tydzień, przez ten czas często myj włosy, farba się zmyje a ty przy kolejnym farbowaniu mocniej pokryjesz spłukany kolor. możesz też wybrać farbę o odcień ciemniejszą niż twój naturalny kolor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczekaj trochę, miałam podobnie, przefarbowałam się na blond i wyglądałam tak strasznie, że na drugi dzień przemalowałam się na rudo, włosy mi się bardzo zniszczyły, ale po braniu vitapilu jakoś doszły do normy, nigdy więcej blondu ;) ale nie dałam rady w nim chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×