Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beauty1

Razem damy radę!

Polecane posty

Gość beauty1

Chcę spróbować 10-dniowej głodówki, zaczęłam od poniedziałku, ale jak zwykle nie wyszło. Z kimś będzie mi raźniej i dojdę do celu! Ktoś ze mną? Razem raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omom
Mogę spróbować z tobą nie tyle głodówki ale diety 300 kcal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
Okej, to moze podamy swoje numery telefonow? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Sorki że się tyle nie odzywałam po prostu nie miałam czasu , urwanie głowy w pracy :( Ja od jutra zaczynam i na razie wolałabym się kontaktować tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
A tak wogle to ile masz do zrzucenia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
Nie szkodzi i rozumiem ;) Chciałabym schudnąć takie 4 kg, ale żeby było widać to po mnie, że schudłam a ty? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tezz - mam 5kg . a jakie diety macie? chyba nie głodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
No właśnie ja dziś ograniczam jedzenie do 800 kcal a od jutra idę na całość :) I mam do zrzucenia troszkę więcej bo aż 10 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pojutrze? tzn raz jesz malo raz duzo? masz diete 50/50 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja chce zaczac mosleya od jutra jutro bym miala 500 kcal i w czwarrtek lub piatek tez 500 kcal a w pozostale dni jem normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Chodziło mi że idę na całość nie w tym sensie :) Tylko że jutro już przez najbliższe parę tygodni do 400 kcal :) A przez weekend ograniczalam się do 800 żeby nie było że z 3000 kcal od razu na 300 czy 400 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz rade codziennie po 400 ? :( ja bym nie dala rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Byłam już na takiej diecie i schudłam 10 kg część wróciła ale tylko dlatego że wróciłam do starych nawyków :) Teraz zamierzam umiejętnie wyjść z diety więc myślę że będzie ok :) A pozatym jak się umiejętnie rozplanuje jadlospis wcale się nie głoduje :) i życze Ci powodzenia na twojej diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
A jak wygląda twoja dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Po prostu staram się jeść nie przekraczając 300-400 kcal od pn-pt 300 a w weekend 400 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Beauty 1 ja zaczynam od poniedziałku :) a tyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
mi$ka ja tak samo, od jutra ;) tylko ze ja chyba sprobuje diety baletnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Też myślałam nad baletnica ale jednak wole te 300-400 kcal :) I jak Ci mija pierwszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
Dzisiaj jeszcze nic nie jadlam, dokladnie to 11h. Boje sie teraz zjesc, bo taka przerwa i tyle wytrzymalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Beauty1 jak myślisz ile schudnę na takiej 14 dniowej głodówce? Bo chyba łatwiej bedzie mi wytrwać nic nie jedząc niz jedząc tak mało ;) Po prostu mam tak że jak wezmę chociażby jednego gryza chce więcej i więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
Mi§ka mam dokladnie tak samo, chce schudnac ale czasami jedzenie wygrywa u mnie :( wczoraj musialam zjesc, rodzice mnie do tego zmusili, oni wiedza ze sie odchudzam.... dzisiaj zaczynam znowu i mam nadzieje ze uda mi sie! Ja jednak jestem przy diecie baletnicy, sprobuj ze mna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi§ka
Beauty1 chyba mamy podobne problemy ;( Od jutra biiore się za jakąś sensowną dietę tylko jeszcze Nw jaką , dobra zaryzykuję zacznę z tb baletnice :) tylko zamiast mięsa w te dni będę jeść coś innego może warzywa lub owoce ;) i jak ci minął dzisiejszy dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj nie dałam rady -.- Ale zaczynam od jutra ;) No to świetnie Ci idzie beauty 1 . Oby tak dalej :) A dzisiaj jak Ci minął dzień? :) POWODZENIA wieżę że tym razem się tb uda ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj idzie mi świetnie :) na razie nic nie jadłam a tyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
U mnie znowu nie wyszło, musiałam coś zjeść f**k! Jestem na siebie bardzo, ale to bardzo złaa Nie daję rady, nie wiem już. Może lepiej jeść ale w mniejszych porcjach, bo u mnie to już nie działa, ale może chociaż to pomoże. Ale zacznę od jutra lub od poniedziałku -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie tez nic nie dziala, albo wszystko ale mniej , albo obzarstwo pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od poniedziałku zaczynam dietę 1000 kcal + ćwiczenia można chudnac do 1, 5 kg tygodniowo!!! Zapraszam was, możemy od poniedziałku zacząć razem :) Też tak jak wy od roku próbowałam głodówek itp. ale na niczym nie mogłam wytrzymać , teraz próbuje tego, serdecznie zapraszam do wspólnego dietetykowania !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty1
A moze bardziej rozwiniesz swoja wypowiedz? :D Jakie cwiczenia to sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczenia nie są narzucane, chodzi o to żeby się po prostu więcej się ruszać ;) Nazwa diety mówi sama za siebie jemy tak aby nie przekraczać 1000 kcal najlepiej w 5 posilkach :) Śniadanie duże około 300 kcal Drugie śniadanie 150 kcal Obiad 400 kcal Podwieczorek 50 kcal I kolacja 100 kcal Oczywiście każdy może rozkładać sobie posiłki jak chce :) Wiadomo nie jeść po 18 , duzo pić (wody ) ,ograniczyć węglowodany i efekt gwarantowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×