Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawskaaaaaaaaaaaaaaa

Re Clinic Centrum Medycyny Esteycznej

Polecane posty

Gość Ciekawskaaaaaaaaaaaaaaa

Witam drogie Panie . Czy ktoś z forum korzystał już z usług gabinetu Re Clinic Centrum Medycyny Estetycznej na Saskiej Kępie? jakie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba231
Ja korzystałam w tej klinice z zabiegów na ciało. Jakieś 2 tygodnie temu zakończyłam u nich terapię wyszczuplającą systemem exilis. Pierwsze efekty są już widoczne - skóra po 6 zabiegach stała się jędrniejsza, bardziej napięta a spodnie są jak gdyby luźniejsze. Z tego co czytałam i co mi powiedziano końcowy efekt widoczny jest po około miesiącu od zakończonej terapii a więc czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Rokicka
Cześć ciekawska =) korzystałam u nich z zabiegow u Pani Dr. Rogali . Bardzo miła osoba. Jestem ogólnie zadowolona . Nie powiem jaki konkretnie zabieg robiłam hehe=)Gorąco polecam Pozdrawiam Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kluska 507
Gruba 231 jakie zabiegi na ciało w tej klinice polecasz? Bo mnie także przyda się zrzucić parę kilo i ujędrnić wałki na brzuszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała 10
Nie wiem jak u Ciebie ,ale w moim przypadku bardzo dobrze sprawdziła się terapia łączona exilis z falą aukustyczną, bo dzięki temu uzyskałam ujędrnienie z wysmukleniem takie 2 in 1. Z resztą tam przeprowadzają konsultacje, z tego co wiem to kosmetolodzy i lekarze, to doradzą Ci jaka terapia jest dla Ciebie najlepsza:) Ja ze swojej strony polecam ten gabinet zabieg przeprowadzony profesjonalnie a ceny konkurencyjne w stosunku do innych miejsc w Wa-wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAJCIE MOJE MIŁE

Korzystałam z usług tego gabinetu i jestem bardzo zadowolona. Byłam na zabiegu depilacji laserowej Light Sheer INFINITY, zabieg bezbolesny i rewelacyjne długo trwałe efekty. Jak najbardziej polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luiza123

Cześć Ciekawskaaa, ja osobiście jestem zachwycona salonem. Chodzę do nich już 2 lata. Zaprowadziłam tam swoją mamę i przyjaciółkę i one również są zadowolone z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×