Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ręce opadają co moja siostra wyczynia,czwarta jej ciąża

Polecane posty

Gość gość

Nie jestem święta , bo sama urodziłam jak miałam 18 lat. Ale moja siostra ma 21 lat i miesiąc temu czwarte dziecko z innym ojcem urodziła :-( Nie wiem już jak do niej dotrzeć. Do 30stki to ona narobi tych dzieci że hohoho,mama jak mama , córce pomoże. Ja dzisiaj mam 26 lat ,męża(tatę dziecka) i nawet drugiego nie planuję ,bo mnie nie stać,a ona co wyczynia? Wiadomo,mleko,pampersy,jej pomogę bo to moja siostra. Ale na prawdę załamać się można jej głupotą. Nigdy nie pracowała,kilka lat w domu, co ona da tym dzieciom to nie wiem. Wykształcenie ma jak ja( gimnazjum),ale mam stałą pracę, mamy mieszkanie w spadku po męża babci. Jak do niej dotrzeć? Mówię mamie,aby przestała jej pomagać,bo tak to ona narobi jeszcze piątkę tych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo rano wstajemy do gimnazjum dobranoc dxiecinko z durnym prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabym wam linka na jej profil na facebooku. Nie chodzę do gimnazjum,pracuję,ale mam urlop krótki. Po prostu denerwuje mnie jej podejście. Wiem,nie powinnam się wtrącać,ale drażni mnie,że ona problemu nie widzi i jakoś to będzie. Mój mąż każe się nie wtrącać,a jak tu się nie wtrącać?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałabym abyście uwierzyły,ale wtedy by mi matka nie wybaczyła tego. Po prostu nie wiem jak jej przemówić do tego pustego łba!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ty tam tez za duzo nie masz w tym swoim lbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam święta nie jestem,ale jak można być aż tak nie normalnym jak ona!dwoje z jednym ojcem , trzecie z innym,a czwarte już w ogóle z tatusiem co w więzieniu siedzi teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak sama napisała, nie świeci przykładem, trochę wstyd mieć tylko gimnazjum i młodo dzieciaka...plus że jesteś z ojcem dziecka i jakoś sobie poukładaliście to życie, ale siostry to już raczej nie zmienisz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam stałą pracę, męża,mieszkanie. Jakbym miała drugie dziecko,to i praca jest,mieszkanie,i wsparcie męża. Ale czwarte i to z innym? Mieszka z mamą. Mama jak matka pomaga jej,chociaż widzę,że nie takie życie chciała dla swoich córek. Chociaż jak młoda w szpitalu była,powiedziała mi,że ja chociaż jeszcze jakoś sobie życie ułożyłam i zmądrzałam,ale ona? Aż strach pomyśleć co będzie do 30stki !!! Matka jej wprost nie powie,zbyt dobra jest dla nas. Ja jej dałam parę trzy,ale ona mi palnie,że jej zazdroszczę. Szlak mnie bierze na takie kretynki!!!! Kocham ją,bo to moja siostra,ale aż ciśnienie mi podnosi jej bezmyślność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda dzieci, a w jakim wieku sa? wychowa cenic ja za to ze nie porzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest jej życie nie twoje. Daj jej żyć tak jak chce i przestań pomagać to może sama się zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz spać! Jeszcze jutro szkola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ją do gina, niech jej antykoncepcję dobierze. To będzie najlepsza pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialam To gada ze proszki nie zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszki raczej tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×