Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Reczniki z Ikei?

Polecane posty

Gość gość

Jestem teraz na etapie pozbywania sie starszch rzeczy i kompletowania nowych. Chcialabym w najblizszym czasie dokupic 6 recznikow. Zastanawiam sie nad recznikami z Ikei, poniewaz nie sa drogie i slyszalam, ze sa w miare dobre. Czy ktos ma moze jakies wyrobione opinie na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ręczniki z Ikea białe w niebieskie i beżowe gwiazdki to są jedne z tańszych chyba nie podam nazwy, bo obcięłam metki, ale na stronie powinny jeszcze być używam ich intensywnie od prawie roku, piorę często bardzo, bo lubię świeże i zawsze piorę na 90 stopni i jak na razie wszystko z nimi OK, nie wyblakły, nie skurczyły się, nic się nie siepie, są miękkie i generalnie przyjemne w użyciu, dobrze chłoną i dobrze schną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam trzy reczniki normalnej wielkosci i 3 kapielowe FRÄJEN, fajnie, ze kupuje sie je na sztuki, wybralam fioletowy, turkusowy i rozowy i mozna je dowolnie komponowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie zastanawiam sie nad tymi recznikami Frajen. Moze jeszcze jakies opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam wczoraj reczniki afrjen. Narazie trzy, poniewaz myslalam, ze beda tansze Zaplacilam jakas rownowartosc 36 zl za sztuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam i nie polecam. Mam kolor ciemny granat. Så okropne. Pomimo że prałam je już trzy razy ciągle sypia się ciemne paprochy !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Chodzilo mi o afjarden zamiast afrajen. Reczniki czasami sypia sie przez jakis czas. Kiedys kupilam reczniki Tommy Hilfiger - jakies 100 zl za sztuke, i tez przez kilka miesiecy sie sypaly. Jeden nawet wyrzucilam, ale teraz juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie piore pierwszy raz. Nie lubie nowych recznikow, poniewaz zawsze jest z nimi problem przez kilka pierwszych pran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam reczniki z www.havvahome.com jak do tej pory nie miałam lepszych i ładniejszych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypralam i wysuszylam w suszarce elektrycznej dzisiaj dwa razy te reczniki z Ikei. Za pierwszym razem bylo duzo luznych kudel. Za drugim juz troche mniej. Jeszcze ze dwa razy wypiore je osobno. Mam nadzieje, ze wkoncu sie wyrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ich nie lubie bo są szorstkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×