Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelinka4141

Reduce 15mg (dawniej Meridia) bierze ktoś? Zapraszam :)

Polecane posty

Jesli któraś z was stosowała/stosuje to zapraszam, mozemy porozmawiac, powymieniac opinie i pochwalić sie oczywiscie swoimi wynikami. Pozdrawiam i zachecam do udzielania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierze... ale kurcze efekty znacznie poniżej oczekiwań. Nic to, biorę dalej i zobaczymy. Jeszcze tylko 10kg. Pół drogi za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody odchudzają na prawdę
bardzo mądre ;) chyba ,że chcecie wydać na cudowny lek żeby na jedzenie nic nie zostało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwina3333
Hej dziewczyny Jak chcecie szybko schudnąć to polecam REDUCE 15mg. Wcale nie ciągnie do jedzenia. Super przestałam podjadać. Polecam. Mam tez zaufaną panią od sprzedaży Edyta- 518428811 Mówcie że poleciła Erwina z Poznania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara3045
Hej ja z mężem postanowiliśmy zacząć kurację odchudzającą z REDUCE. Na początek zaupiliśmy po 30szt dla każdego. Efekty widoczne były juz po pierwszym tygodniu: Ja- 4kg mniej Mąż- 2,5kg mniej. Oczywiście ja do tego zaczęłam troche biegać dlatego efekty nyły lepsze, no i mój mąż trochę jeszcze podjadał he Ale tak serio mówię wam super się odchudza na tych tabletkach. Mogę polecić wam mojego sprzedawcę, jest to zaufana dla mnie osoba. Pani Edyta 518428811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska@#$
ja, ja jestem chetna, gdzie to kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam 3 dni temu od Konrada konrad1000@onet.pl reduce 2 raz Po pierwszych 30szt schudłam 4,5 ważąc 73kg Mam nadzieję że teraz po kolejnych 30 też schudnę Ps zabieram się za pływanie więc efekty powinny być już lepsze Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam, jestem bardzo zadowolona bo schudłam 12kg w 2 msc i to bez żadnych ćwiczeń, po prostu miałam bardzo mały apetyt. Uważajcie dziewczyny na oszustów, zamawiajcie tylko ze sprawdzeniem zawartości, jeśli nie spodoba wam się zawartość to nie płacicie, ja kiedyś zamówiłam kurierem i też niby miałam sprawdzenie zawartości ale jak się okazało najpierw musiałam zapłacić potem paczke otworzyłam a tam apap, straciłam pieniądze bo nie mogłam oddać. dlatego znalazłam sprzedawce który wysyła ze spr zaw . Polecam reduce15mg, nie kupujcie 20mg bo nie powinno być ich na rynku a jeśli ktoś ma to na pewno oszust!!! Pozdrawiam kisiaa5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konrad1000
Mam do odsprzedania reduce 15 130/30 szt + 20zl za pobraniem konrad1000@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi91
witam, widze ze cos orzesuj w rozmowach. Ja wcześniej brałam adipex i były marne efekty tylko 2 kg, potem znalazłam po długich poszukiwaniach reduce 15mg nastepce meridi. i naprawde fajne efekty w 2 miesiace shudłam 18 kg :) jednak cieżko znaleść kogoś kto nie oszukuje :( ja sie oierwszym razem naciełam wysłałam najpierw pieniadze i zaginoł gość w akcji, jak kupowac to tylko za pobraniem i sprawdzeniem zawartości! nie dajcie sie zrobic na szaro. Wiem jak cieszo jest wiec podaje nr gg: 2747812 od pani której kupowałam. Ma niedrogo i wiadomo ze jest wporzadku :) Czekam na wasze historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałem przez miesiac nic nie dało tylko czasem bolała mnie głowa miałem wrażenie że jeszcze zwiekszył sie mój apetyt nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam problemy z ciśnieniem, nie mogę dokonczyc kuracji wiec pozostalo mi ok 20 szt. kontakt paulinawwy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już pisałam w tym wątku,kiedy zaczynałam brać Reduce 15mg. Ludzie NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!!! Kupowałam u dwóch różnych osób. Efektu żadnego. Po Meridii z apteki był natychmiastowy w postaci braku łaknienia, poza tym otworzyłam kapsułkę.Proszek nie ma żadnego smaku i... wysypcie go sobie na dłoń i rozetrzyjcie-to TALK!!!! Nie ma już oryginałów,bo nie wolno ich nigdzie sprzedawać.Dałam się nabrać na wysyłanie z Anglii. Bzdura. Nie pamiętam juz nawet od kogo kupowałam,bo to jakieś jednorazowe ogłoszenia... szkoda pieniędzy. 30 szt.wyrzuciłam do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczura1970
mam pytanie,czy ktoś kupował z tego źródła???? cena 210 zł Kontakt: Ania Telefon:535294063

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posiadam 20 tabl reduce 15, jak dla mnie to podnoszą puls wiec dla mnie się nie nadają, ale jak ktos chce to zapraszam pauliska_91@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2442
mam te tabletki do sprzedania, oryginalne po 100zł ;) jesli ktos jest zainteresowany wysyłam za pobraniem ze srpawdzeniem paczki tel 884757948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OPAMIĘTAJCIE SIĘ !!!! Reduce 15 !!jest wycofane ze sprzedaży.Oszuści sprzedają podróby w kapsułkach jest rutinoscorbin --zostałam oszukana .DLATEGO TABLETKI NIE DZIAŁAJĄ NA SPADEK WASZEJ WAGI.Jedyny lek odchudzający jaki jest dostępny to Adipex Read który można kupić w Czechach na receptę . PROSZĘ NIE KUPUJCIE REDUCE 15 z ogłoszenia 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcecie kontakt do pewnego sprzedawcy ? piszcie na email, chętnie pomogę ankafitnes1980@gmail. com Zawsze szybko, sprawnie i co najważniejsze uczciwie bo paczkę można sprawdzić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam kupna od kogokolwiek Meridi 15 ,lub innego zamiennika ,dzis odebrałam przesyłke,zapłaciłam a w srodku miałam same gazety a że jestem w miare szybka,zaraz zadzwoniłam na poczte aby nie robili przelewu tej pani i wstrzymali pieniadze bo idę na policje.Sprawa skierowana bedzie do prokuratora za oszustwo.Meridie kupiłam od http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2118485892/sprzedam-lek-na-odchudzanie-meridia-15-mg.html,podaje sie w innych ogłoszeniach pod innym imieniem i telefonami,tylko smsy nie odbiera telefonów,ja po czasie odzyskam pieniądze bo będa pod kontrolą policji ale czasem inni nie wiedzą co maja zrobic jak odbiora przesyłke za potwierdzeniem odbioru wtedy szybko dzwońcie na poczte lub firmy kurierskiej aby nie robili przelewu danej osobie i zawiadomcie policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsprzedam meridię 15mg.....po mojej kuracji zostało mi 28 tabletek, jeśli ktoś jest chętny to proszę o kontakt na maila: katarzyna695@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogłoszenie w poście wyżej już nieaktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kupie phen czy ktoś coś? akcetur@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolasiak
ja phen kupiłam z doping-online.com, wszystko oryginalne, a zamawiałam ze sprawdzeniem zawartości czy coś takiego (nie wiem jak dokładnie się nazywa ta usluga na poczcie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DorotaDorotka
no na reszcie ktoś się zorientował przecież wszelkie leki z sibutraminą zostały ok 2010 wycofane zaczęło się od stanów!!!a później poszło na europę!!!! ja kiedyś brałam oryginalną meridie ale to bylo już kilka lat temy teraz biorę adipex na phenterminie, juz półtora miesiąca biorę i szczerze moim zdaniem efekty takie same jak na meridii a nawet bym powiedziała że adi mi bardziej odpowiada bo mam po nim dużooooo energii, i właśnie wypatrzyłam ten doping-online.com i też właśnie tam zamawialam, więc mogę śmiało polecić ....od razu apeluję, uważajcie na oszutów na oglaszamy24!!!niestety zanim kuiłam na doping-online to pokusiłam się na niska cenę adipexu na ogłaszamy... i dostałam tekturowe pudelko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doping-online jest uczciwy ale skuteczne-tabletki-na-odchudzanie to zwykły oszust! Nie kupujcie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/47863 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meridia 15mg oryginalne przywozone z Meksyku zapraszam do zakupu odchudzanie2018@tutanota.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o konkretny kontakt aby zakupić tabletki. Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×