Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karok35

redukcja tkanki tluszczowej

Polecane posty

Gość karok35

witam, mam problem. Czy ktos jest w stanie pooc dobrac mi odpowiednia diete?cwiczenia? waze ponad 100kg i mam 165cm wzrostu. Zle sie juz czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum SFD => dział Ladies, tam stwórz wątek, otrzymasz fachową pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są spacery przed kolacją której nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie nalezy wybrac sie do dietetyka i lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karok35
spaceruje, ale nie widac efektow, a chcialabym pozbyc sie tego nadmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karololcia886
moj kolega byl w podobnej sytuacji jak ty, z ciekawosci wybral sie wyklad Konrada Gacy i tak go zainspirowal ze zapisal sie. Jest juz ponad miesieac na diecie i schudl naprawde sporo. Cale Centrum Gacy go motywuje, trzenerzy na silowni, dietetycy. Jest zachwycony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karok35
ooo swietnie, a powiedz kiedy jest ten wyklad i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyklady odbywaja sie w kazda srode, o godzinie 19. Jesli chodzi o Warszawe na to ulicy Pulawskiej. A chcesz sue wybrac? Mozesz wiecej poczytac na www.gacasystem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazylam 115 kg w' w lipcu 2013! Dzisiaj to 88,7 kg. Zaczelam od odstawiania jednej niezdriwej rzeczy raz w tygodniu - zastepujac ja zdrowa. Chleb jasny na ciemny Cukier na slodzik Ciastka na owoce Mieso na ryby Dzis moje menu to nabial , warzywa , owoce , ryba , 5 pisilkow dziennie i 2-3lutow wody Przy takiej diecie na sport bedziesz miala ochote , spacery na poczatek ok Nie narzycaj sobie wszystkiego naraz , bo szybko zrezygnujesz , daj sobie nie 3 miesiace na zchudniecie , ale rok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karok35
pomysl zawsze jest, ale ja mam niedoczynnosc tarczycy, Probowalam juz tak i niestety nie dalo rady. Potrzebuje konkretnych wskazowek, rozpisanej diety, w jakich iloscach jesc, jakie cwiczenia, zeby nade mna ktos "czuwal" rozumiesz o co mi chodzi? a wydaje mi sie,ze tylko zestaw takich wymagan zapewni mi klinika dietetyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek jedz połowę tego co normalnie więcej surówek a mniej pieczywa, ziemniaków no i 30 minut ruchu codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karok35
w tym rzecz,ze ja nie moge jesc pieczywa, a jem naprawde bardzo malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haleczka07
karok35 a masz aktualne badania? przyjmujesz jakie leki czy też hormony? Czy przy tej wadze masz jeszcze jakieś inne zaburzenia lub problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karok35
przyjmuje leki na niedocynnosc tarczycy. Ogolnie zadnych innych problemow nie mam. Ale chcialabym pozbyc sie nadmiaru :) zapisuje sie do Gacy System. Mojej kolezance pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona886
i jak ci idzie dieta? dajesz rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karok35
mija miesiac odkad jestem na diecie i powiem,ze czuje sie swietnie a spadek wagi motywuje jeszcze bardziej. Spadek wagi, i zdrowe odzywianie sprawilo,ze poziom THS jest w normie :) jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki powinien byc poziom TSH? i jak to ma sie do diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karok35
ogolnie norma TSH jest 0.4 - 4, ja przed dieta mialam 6.9 wiec to juz zupelnie ponad norme. a jak ma sie tsh do diety? Hormony tarczycy odpowidaja za metabolizm czyli za przemiane, dlatego przed rozpoczeciem diety nalezy skonsultowac z lekarzem i sprawdzic poziom TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydatne informacje, ja nigdy nie mialam robionych badan na tarczyce :/ a podobno ona tez wplywa na zajscie w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
medest-lichaj.pl/zabieg-dla-ciala/bella-contour/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poiom hormonow odpowiada za tarczyce, jak masz nie uregulowane to nie zajdziesz w ciaze. Kazdej kobiecie polecam wybranie sie do enokrynologa. Ale na funkcjonowanie rowniez wplyw ma nasze jedzonko i nasza aktywnosc ruchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego uważam, że aby schudnąć trzeba rozpocząć odpowiednią dietę i dopasować do niej indywidualny cykl treningowy, wtedy możemy liczyć na efekty w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim odpowiednia dieta, która ustali dietetyk, to już 70% sukcesu. Do tego ćwiczenia- może być bieg, hula- hop lub właśnie- energiczne spacery. Dodatkowo możesz pomyśleć o jakimś dobrym uzupełnieniu w salonie kosmetycznym- ale takim z prawdziwego zdarzenia a nie osiedlowym. Moja koleżanka była na takim zabiegu, który wykorzystywał fale radiowe, Lipo się to bodajrze nazywa i była zachwycona efektami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uu fali radiowych to my mamy codziennie pełno wszedzie,he he nastepny bajer,mówi sie o ich szkodliwości,tak zwanym smogu elektromagnetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×